Namai ant delno

„VELUX App Control“ suteikia galimybę visiškai valdyti visus VELUX nuotolinio valdymo gaminius tiesiai iš jūsų telefono. Vienu perbraukimu atidarykite ir uždarykite stogo langus, užuolaidėles ir išorines žaliuzes arba sugrupuokite VELUX nuotolinio valdymo gaminius, kad galėtumėte kontroliuoti kartu. Pasidalykite „VELUX App Control“ su visais šeimos nariais ir kiekvieną stogo langą turėkite pasiekiamą – tiek namuose, tiek keliaudami.

Perimkite savo namų valdymą.

Svetainė su „VELUX App Control“
Piktograma

Komfortas pagal poreikį

Naudojant „VELUX App Control“, patogumas visada pasiekiamas. Tiesiog bakstelėkite savo išmanųjį telefoną, kad įleistumėte gryno oro ar sudarytumėte šešėlį, norėdami kontroliuoti temperatūrą, šviesą, išvaizdą ir savijautą savo namuose.            
Piktograma

Patirkite patogumą

Su intuityviomis planavimo funkcijomis, išmaniojo garsiakalbio integravimu ir valdymu balsu „VELUX App Control“ leidžia jums vėdinti namus, kai esate darbe, arba uždaryti užuolaidėlę, net kai esate labai užsiėmę. 
Piktograma

Saugumas visada

Jei kiltų abejonių, galite greitai patikrinti ir valdyti VELUX nuotolinio valdymo stogo langus – net ir būdami toli nuo namų. Niekada nebesijaudinsite, kad galbūt pamiršote uždaryti stogo langą. 

Gaukite „VELUX App Control“ nemokamai

Iki 2021 m. gegužės pabaigos siūlome nemokamą „VELUX App Control“ tinklų sietuvą kaskart perkant* VELUX elektra valdomus arba saulės energija maitinamus stogo langus.

*Taikomos taisyklės ir sąlygos

„VELUX app control“, moteris virtuvėje

Jūsų norai bus įgyvendinti. Tiesiog paprašykite.

Valdymas balsu ir išmaniojo garsiakalbio integravimas yra standartinės „VELUX App Control“ funkcijos, suteikiančios jums galimybę uždaryti užuolaidėles arba atidaryti stogo langus tiesiog paprašius.

„Apple HomeKit“  „Hey Google“

Išmanusis įrenginys, paprastas gyvenimas

Išmanusis įrenginys
 • Valdykite savo namus
  Gaukite visišką savo namų kontrolę, naudodami „VELUX App Control“. Atidarykite arba uždarykite VELUX nuotolinio valdymo stogo langus, užuolaidėles ir išorines žaliuzes, bakstelėdami savo išmaniajame telefone.
 • Geresni rytai, geresnės naktys
  Naudokite planavimo funkciją, norėdami vėdinti miego metu, o užuolaidėles sinchronizuokite su žadintuvu, kad kiekvieną rytą maloniai pažadintų natūrali šviesa.
 • Lengvas išvykimas
  Nustatykite visų savo VELUX nuotolinio valdymo stogo langų užrakintą padėtį vienu mygtuko paspaudimu, užtikrindami nuolatinį, bet saugų vėdinimą, kai esate toli nuo namų.
 • Nuotolinis valdymas iš bet kur
  Tikrinkite ir valdykite visus savo VELUX nuotolinio valdymo stogo langus, užuolaidėles ir išorines žaliuzes iš bet kur.
 • Grupės valdymas
  Valdykite visus savo VELUX nuotolinio valdymo stogo langus, užuolaidėles ir išorines žaliuzes atskirai arba produktų grupėse atskirų kambarių lygiu.
 • Prieiga visiems šeimos nariams
  Panaudodami kelių vartotojų prieigą, visi jūsų šeimos nariai gali valdyti VELUX nuotolinio valdymo gaminius iš savo telefonų.
 • Tvarkaraštis pagal asmenines nuostatas
  Suplanuokite savo VELUX nuotolinio valdymo stogo langų, užuolaidėlių ir išorinių žaliuzių atidarymą arba uždarymą nustatytu dienos metu.
 • Vėdinimo laikmatis
  Naudokite ventiliacijos laikmatį, kad VELUX nuotolinio valdymo stogo langai automatiškai užsidarytų pasibaigus vėdinimui jūsų pasirinktą laikotarpį.

Įdiekite, prijunkite, mėgaukitės

Kiekvienas gali pradėti naudotis „VELUX App Control“ per trumpą laiką.
Štai kaip:
 1. Pirkite „VELUX App Control“ (tinklų sietuvas prijungia jūsų
  VELUX nuotolinio valdymo produktus prie jūsų išmaniojo telefono per „Wi-Fi“).
 2. Atsisiųskite VELUX ACTIVE programą.
 3. Vykdykite programoje pateikiamo diegimo vadovo nurodymus.
 4. Mėgaukitės savo namų kontrole.
 

      „App-Store“  „Google Play“

„VELUX App Control“ paketas

Turite klausimą?

Jei turite klausimų apie tinklų sietuvo sąranką, duomenų apsaugą, programos valdymą arba valdymo balsu naudojimą su „VELUX App Control“, apsilankykite mūsų palaikymo ir DUK puslapyje.

Kas geriausiai tinka jūsų namams?

„VELUX App Control“ siūlo paprastą, išmanų visų VELUX nuotolinio valdymo gaminių valdymą tiesiai iš jūsų telefono, o VELUX ACTIVE with NETATMO taip pat prideda daug automatinių patalpų klimato valdymo funkcijų, kad jūsų namai visada būtų kuo sveikesni.

 Funkcijos

„VELUX App Control“

„VELUX ACTIVE with NETATMO“

Valdymas išmaniuoju telefonu 

Grupės valdymo funkcija


 Planavimas


 Valdymas balsu
„Hey Google“ ir
„Apple HomeKit“
„Hey Google“ ir
„Apple HomeKit“
 Sąveika
„Hey Google“,
„Apple HomeKit“, 
„Somfy“ apsaugos nuo saulės gaminiai
„Hey Google“,
„Apple HomeKit“, 
„Somfy“ apsaugos nuo saulės gaminiai
Automatinė apsauga nuo karščio

Vėdinimo laikmatis

Patalpų klimato valdymas
-

Vėdinimas pagal jutiklius 
-

Išmaniųjų jutiklių duomenys 
-

Tiesioginiai orų duomenys 
-

Orų stebėtojai 
-

„VELUX App Control“ visada galima atnaujinti

Visada galite atnaujinti „VELUX App Control“ iki mūsų viso vidaus klimato sprendimo „VELUX ACTIVE with NETATMO“, kad jūsų namai visada būtų automatiškai išvėdinti ir sveiki.

Atnaujinti lengva – reikalingas tik VELUX ACTIVE vidaus klimato jutiklis.

„VELUX App Control“ visada galima atnaujinti

Visada galite atnaujinti „VELUX App Control“ iki mūsų viso vidaus klimato sprendimo „VELUX ACTIVE with NETATMO“, kad jūsų namai visada būtų automatiškai išvėdinti ir sveiki.

Atnaujinti lengva – reikalingas tik VELUX ACTIVE vidaus klimato jutiklis.

Taip pat jus gali dominti...