VELUX slapukų politika

Ši slapukų politika apima velux.com, campaign.velux.com, myroom.velux.com, mum.mum.velux.com, vcacontent.velux.com, contactpro.velux.com ir velux.cn.agenturdns.net, kurie kartu suteikia lankytojui galimybę naršyti mūsų žiniatinklio svetainėje ir naudotis mūsų paslaugomis. Toliau jos bus bendrai vadinamos „žiniatinklio svetaine“.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra mažas teksto, kuris saugomas įrenginyje (pvz., kompiuteryje, išmaniajame telefone ir pan.), kai vartotojas prisijungia prie žiniatinklio svetainių, kurios naudojai slapukus. Slapukai turi skirtingus tikslus ir leidžia skirtingas funkcijas, pradedant nuostatų, pvz., kalbos nustatymų, prisiminimu, baigiant sąveikos su žiniatinklio svetaine ar visomis žiniatinklio svetainėmis sekimu.

Slapukai gali būti seanso arba nuolatiniai slapukai.
  • Seanso slapukai yra laikini ir nustoja egzistuoti, kai naršymo seansas baigiasi uždarius naršyklę.
  • Kita vertus, nuolatiniai slapukai lieka jūsų įrenginyje pasibaigus naršymo seansui. Jų nebelieka tik pasibaigus nustatytam laikui.
Slapukai taip pat gali būti pirmosios šalies slapukai arba trečiųjų šalių slapukai.
  • Pirmosios šalies slapukai yra slapukai, kuriuos kontroliuoja svetainės savininkas.
  • Trečiųjų šalių slapukai yra slapukai, kuriuos kontroliuoja pardavėjai ar partneriai. Žiniatinklio svetainės savininkas leido juos saugoti lankytojo įrenginyje, naudojantis įrankiais ar elementais, įdėtais į žiniatinklio svetainę.
Slapukų laikymas jūsų įrenginyje. Įstatymai nurodo, kad slapukus galima laikyti jūsų įrenginyje be sutikimo, jei jie būtini šios svetainės veikimui. Visų kitų tipų slapukams reikalingas jūsų leidimas prieš juos įrašant, ir jūs galite bet kada pritaikyti arba atšaukti šį leidimą.

VELUX A/S naudojami slapukai ir jų paskirtis

Priklausomai nuo jūsų leidimo, žiniatinklio svetainė jūsų įrenginyje saugo įvairius slapukus. Pagal paskirtį jas galima suskirstyti į šias kategorijas:
  • Būtini: Šie slapukai yra būtini, kad žiniatinklio svetainė veiktų tinkamai, įgalindama tokias funkcijas kaip svetainės naršymas ir prieiga prie saugių svetainės dalių. Jie taip pat leidžia žiniatinklio svetainei prisiminti tam tikrus nustatymus, pvz., kalbos nustatymus.
  • Statistikos: Šie slapukai padeda mums patobulinti apsilankymus svetainėje renkant duomenis ir analizuojant, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.
  • Rinkodaros: Šie slapukai naudojami norint įgalinti trečiųjų šalių funkcijas, pvz., vaizdo grotuvus ir socialinės žiniasklaidos funkcijas. Be to, šie slapukai leidžia stebėti naršymo elgseną, siekiant suasmeninti skelbimus, ir leidžia mums pateikti reklamą trečiųjų šalių žiniasklaidoje.


Trečiųjų šalių slapukų naudojimas

Bendradarbiaujame su patikimais partneriais, kurie įrašo trečiųjų šalių slapukus, kad naršymo internete metu būtų galima naudoti stebėjimo technologijas, kad būtų galima nukreipti jus ar iš naujo nukreipti jus į bendrosios paskirties ir suasmenintus skelbimus. Šie partneriai gali rinkti informaciją apie jūsų apsilankymus mūsų žiniatinklio svetainėse ar programose, taip pat apie jūsų sąveiką su mūsų komunikacijos medžiaga, įskaitant reklamą.

Partneriai, kurie renka ir tvarko asmens duomenis mūsų vardu pagal konkrečius nurodymus, yra duomenų tvarkytojai.
Tačiau kai kurie partneriai renka ir tvarko asmens duomenis ne tik mūsų vardu, bet ir savo tikslais. Renkant ir bendrinant asmens duomenis šiuo klausimu, VELUX A/S yra bendras duomenų valdytojas su mūsų partneriais. Tačiau mes nekontroliuojame jokio tolesnio apdorojimo. Šiuo atžvilgiu mūsų partneriai yra nepriklausomi duomenų valdytojai. v Daugiau informacijos apie mūsų duomenų tvarkytojus ir bendrus duomenų valdytojus žr. mūsų privatumo politikoje.

Asmens duomenų tvarkymas

Tik kai kurie naudojami slapukai renka duomenis apie lankytojus ir jų elgesį. Tačiau dalis apdorotos informacijos, pavyzdžiui, IP adresas ar elgesys, yra arba vėliau gali tapti asmens duomenimis. Kad sužinotumėte daugiau, rekomenduojame perskaityti mūsų privatumo politiką <Link>. Joje apibūdinamas mūsų asmens duomenų tvarkymas ir jūsų teisės. 

Kaip valdyti sutikimą ir atmesti slapukus

Jei nenorite, kad VELUX A/S įdėtų ar skaitytų slapukus jūsų įrenginyje, turite galimybę pakeisti arba atšaukti savo sutikimą, pakeisdami savo nuostatas, naudodamiesi slapukų deklaracija.

Slapukus taip pat galima pašalinti rankiniu būdu. Norėdami patekti į daugumos naršyklių naršyklės duomenų valymo meniu, paspauskite [CTRL]+[SHIFT]+[Delete]. Meniu taip pat galite rasti naršyklės nustatymuose. Priklausomai nuo jūsų naršyklės, galbūt norėsite apsilankyti aboutcookies.org (anglų k.), ten pateikiami yra išsamūs vadovai, kaip pašalinti slapukus daugelyje skirtingų naršyklių.