Vaikų kambarys

Vaikų kambarys – tai gyvybės, kikenimo ir juoko kupinas kampelis. Suteik šiam kambariui daugiau gyvybės ir, naudodamas (-a) VELUX stogo langus, leisk vaikams tyrinėti gamtą pro jų kambario langą. 

Sveika vaikystė 

Natūrali šviesa yra puikus vitaminų ir geros nuotaikos šaltinis, todėl patenkina vaikų poreikius tiek dieną, tiek naktį. 

Slink žemyn ir sužinok, ko reikia, kad galėtum sukurti patį geriausią vaikų kambarį

Stogo langai „sugauna” šiltą, ryškią saulės šviesą ir įleidžia švaraus, gaivaus oro iš lauko paversdami vaiko kambarį tobula vieta susirinkti žaidimų draugams ir smagiai leisti laiką drauge. VELUX stogo langai – tai viskas, ko reikia, kad praskaidrintum savo vaikų kambarį ir nuotaiką. 

Kuo daugiau stogo langų įrengsi, tuo daugiau dienos šviesos turėsi. Paprasta.

Vaikų kambarys – tavo vaikų oazė

Kur, kas, kaip?

Kokius stogo langus turėtum įsigyti? Su kokiais priedais? Kokios kombinacijos suteikia daugiausiai komforto? Susipažink su tau pritaikytu sprendimu…. mūsų internetiniame kataloge!

Kokio masto tavo projektas?

Susiję straipsniai

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.