Vaikų kambario apšvietimas: panaudok iš viršaus krintančią dienos šviesą

Įrengdamas (-a) stogo langus vaiko kambaryje skatink vystymąsi, mokymąsi ir kūrybiškumą. Stogo langai pagerina vaikų miegą, padeda jiems susikaupti ir sukuria sveiką, žaismingą aplinką ne vieneriems metams. Jei nori sukurti smagų ir įkvepiantį vaikų kambarį, išnaudok „penktąją sieną” (t. y., lubas) ir įrenk stogo langus, kad erdvė būtų kuo geriau apšviesta.  

3 priežastys kurti vaikų kambarį pasitelkus dienos šviesą  

Yra daugybė priežasčių, kodėl tau patiks stogo langai vaikų kambaryje. Apžvelkime jas: 

1. Palaiko akių sveikatą

Ar žinojai, kad dienos šviesa skatina vaikų ir jaunuolių akių vystymąsi? Jei pasirūpinsi, kad nuo mažens vaikus suptų kuo daugiau dienos šviesos, prisidėsi prie jų akių sveikatos. 

2. Geresnis miegas

Saulės šviesa padeda nustatyti organizmo cirkadinį ritmą (miego ir budrumo ciklą) ir duoda smegenims žinoti, kada užmigti ir kada pabusti. Projektuok vaikų kambarį pasitelkdamas (-a) dienos šviesą ir padėk jiems išsimiegoti geriau.

3. Paskatink normalų vystymąsi

Buvimas dienos šviesoje nepaprastai naudingas tiek kūnui, tiek psichikai. Dienos šviesa taip pat turi įtakos serotonino gamybai, susijusiai su vaikų gera savijauta ir laimės pojūčiu.  

Pasirink tinkamus stoglangius savo vaiko kambariui

Žiūrint kokie tavo norai ir poreikiai, gali rinktis iš plataus vaikų kambariui tinkamų stogo langų asortimento. Štai viskas, ką reikia žinoti: 

Ašinio varstymo stogo langai

Mūsų ašinio varstymo stogo langai puikiai tinka vaiko ar paauglio kambariui. Langą galima lengvai atidaryti ir uždaryti viršutine skersine rankena, net jei po juo yra žaislų ar baldų. VELUX ašinio varstymo stogo langai – tai ranka pasiekiamas gaivus oras.  

Sprendimai „greta”

Suteik savo vaikams geriausią gyvenimo pradžią su mūsų sprendimais „greta”. Šis unikalus stogo langų išdėstymas įkvėps naujos gyvybės bet kokiam kambariui ir maksimaliai padidins dienos šviesos kiekį patalpoje. Atverk platų vaizdą ir suteik savo vaikams galimybę semtis įkvėpimo iš išorinio pasaulio būnant kambaryje. 

Fiksuoti deriniai

Ar žinojai, kad šlaitiniams stogams skirtus langus galima derinti su vertikaliaisiais langais, kad į vidų patektų dvigubai daugiau dienos šviesos? Sujungus stogo langą su po juo esančiu fiksuotu langu, galima saugiai atverti platesnį vaizdą vaikų kambaryje.  

Stoglangiai plokščiam stogui

Gamta tokia įkvepianti! Naudodamas (-a) plokščiam stogui skirtus stiklinius stoglangius gali sudaryti sąlygas, kad šviesa srūtų iš viršaus, tarsi iš portalo į kitą pasaulį. Atverdamas (-a) aiškų vaizdą į dangų padovanok vaikams įkvėpimo.

Užuolaidėlės ir žaliuzės  

Nepamiršk užuolaidėlių, išorinių žaliuzių ir kitų priedų, kad vaikai savo kambaryje jaustųsi kuo geriau: 

  • Tamsinančios ritininės užuolaidėlės: Suteik savo vaikams geriausias įmanomas sąlygas puikiam nakties miegui investuodamas (-a) į tamsinančias ritinines užuolaidėles VELUX stogo langams.  

  • Tinklelis nuo vabzdžių: Nėra nieko blogesnio, nei atsibusti sukandžiotam (-ai) vabzdžių. Tinklelis nuo vabzdžių apsaugos tave ir tavo vaikus. Jis tobulai tinka miegamiesiems ir suteikia galimybę mėgautis geru nakties miegu, netrikdomu vabzdžių. 

  • Apsauga nuo šilumos: Su tamsinančiomis išorinėmis žaliuzėmis nuo karščio tavo vaikai gali žaisti esant tobulam patalpų mikroklimatui 

VELUX ACTIVE: pagerina patalpų oro kokybę

Suteik vaikams geriausias sąlygas žaisti ir kurti su „VELUX ACTIVE with NETATMO” rinkiniu. Prijunk savo VELUX stogo langus, užuolaidėles ir išorines žaliuzes prie „VELUX ACTIVE with NETATMO” rinkinio automatiniam jutikliais pagrįstam temperatūros, drėgmės ir CO2 lygio reguliavimui. 

Stogo langų įrengimas gali pagerinti vaikų miegą, padėti jiems susikaupti ir sukuria sveiką, žaismingą aplinką ilgiems metams. 

Susiję straipsniai

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.