Vaikų kambario idėjos: sukurk tobulą erdvę savo vaikams

Smagaus ir įkvepiančio vaiko kambario įrengimas – džiugus procesas jums abiems. Yra daugybė dalykų, kuriuos gali padaryti, kad vaiko kambarys taptų kūrybiška ir funkcionalia erdve.  

Vaikų kambarys turėtų skatinti tobulėjimą bei mokymąsi ir, žinoma, skambėti nuo juoko. Yra tiek daug kūrybiškų sprendimų, kad gali būti sunku išsirinkti! Mes palengvinome užduotį pateikdami šias vaikų kambario idėjas.  

5 patarimai, kaip sukurti žaismingą erdvę vaikui

Nudažyk kambarį vaiko mėgstama spalva 

Pradėkime nuo paprasto dalyko: spalvų! Tavo vaikas tikriausiai turi mėgstamiausią. Nutapyk ant sienos kalnų virtinę, debesis, gyvūnus ar kraštovaizdį. Nudažyk kambarį ir sukurk jaukią atmosferą. Rinkis švelnius tonus, kad kambarys išliktų šviesus ir atrodytų erdvesnis. Geltonos atspalviai – linksmumo ir gyvumo teikiantis pasirinkimas. 

Išrink linksmus tapetus  

Dekoruok kambarį žaviais tapetais. Yra begalė galimybių sukurti ką nors smagaus ir unikalaus. Jei pasirinksi blizgų raštą, apsvarstyk, ar nevertėtų apsiriboti viena siena.  

Būk kūrybiškas (-a) (siena, ant kurios galima rašyti kreida; perforuota plokštė, pomėgiai) 

Jei vaikui patinka piešti ant sienų, kodėl gi nepadarius sienos, ant kurios galima piešti kreida? Kiek daug laisvės vaikui: galima piešti ką panorėjus visomis vaivorykštės spalvomis. Dar viena idėja - perforuota sienelė. Tai lankstus būdas leisti vaikui pačiam nuspręsti, kaip dekoruoti savo kambarį.   

Pasidomėk vaiko pomėgiais ir pasitelk kūrybiškumą. Visiems bus smagu! 

Eksponuok jų darbelius

Suteik vaikui galimybę tapti savo galerijos pažiba. Iškabink jo piešinius ant sienų ir išvysk pasididžiavimą jo akyse. Nudažyk rėmelius ir papuošk juos kriauklėmis, makaronais ar blizgučiais! 

Išradingai panaudok lentynas ir dėžes daiktams laikyti  

Kūrybiškai panaudok lentynas ir dėžes daiktams laikyti. Sumeistrauk, nudažyk bei dekoruok lentynas ir daiktų laikymo sistemą. Pasitelk „pasidaryk pats” įgūdžius ir pakviesk vaikus į pagalbą! 

3 saulės šviesos privalumai

Saulės šviesa teikia džiaugsmo  

Saulės šviesa pakelia ūpą, padeda susikaupti mokantis ir reguliuoja cirkadinį ritmą. Todėl ji daro mus laimingesnius, protingesnius ir sveikesnius. Žaidimų ar mokymosi vietą įrenk prie lango, gerai apšviestoje erdvėje.  

Geresnis miegas  

Per dieną vaikai užsiima įvairiausia veikla. Kokybiškas miegas mažiesiems be galo svarbus; priklausomai nuo amžiaus, jiems reikia 9–13 valandų miego per parą. Natūrali dienos šviesa ir kokybiškas miegas yra neatsiejami dalykai. Didelis dienos šviesos kiekis leidžia reguliuoti miego / pabudimo ciklą ir budrumo lygį. Mažesnis šviesos kiekis vakare ir tamsus kambarys padeda užmigti.    

Sveikas patalpų mikroklimatas 

Tinkamas vėdinimas yra svarbus norint palaikyti gerą patalpų mikroklimatą. Šviežias oras teikia daug naudos: pakelia ūpą, stiprina imuninę sistemą ir gerina smegenų funkciją. Turint stogo langus galima padidinti šviežio oro srautą namuose, tereikia atidaryti langus priešingose patalpos pusėse. Šviežias oras – tai paprastas būdas užtikrinti sveiką patalpų aplinką.  

Su VELUX stogo langais sukurk sveiką erdvę, pilną šviesos

Įleisk šviesos ir saugok jų privatumą

Vaiko miegamajame sumontuoti stogo langai – puikus būdas įleisti dienos šviesos. Taip ne tik sutaupysi brangios vietos ant sienų, kurią užimtų tradiciniai langai, bet ir užtikrinsi, kad į vaiko kambarį natūrali šviesa srūtų daugiau valandų per dieną, nes dėl savo padėties stogo langai „pagauna” daugiau dienos šviesos saulei judant dangaus skliautu. Stogo langai puikūs dar ir dėl to, kad įleidžia šviesos beveik netrikdydami privatumo, nes juos galima įrengti aukščiau. 

Sumontuok užuolaidėles geram nakties miegui 

Nors dienos šviesa ir džiugina visą dieną, juk nenori, kad ji trikdytų tavo mažylio miegą labai ankstyvą rytą! Ant visų VELUX stogo langų galima sumontuoti tamsinančias ritinines užuolaidėles, kad kambarys būtų bemaž visiškai tamsus iki ateis laikas pabusti. Jei stogo langai nepasiekiami, galima įsigyti elektra ar saulės energija maitinamas VELUX tamsinančias ritinines užuolaidėles. 

Vaikų kambarys turėtų skatinti tobulėjimą bei mokymąsi ir, žinoma, skambėti nuo juoko. Yra tiek daug kūrybiškų sprendimų, kad gali būti sunku išsirinkti! 

Susiję straipsniai

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.