VELUX ritininės žaliuzės

VELUX išorinės žaliuzės

VELUX ritininės žaliuzės

Su puikiu izoliavimu
ir triukšmo slopinimu
stichijas palikite už durų

VELUX ritininės žaliuzės

Visiška tamsa
geram nakties miegui

Išorinės žaliuzės

Nuo 232 €

Visiška apsauga nuo stichijų


Rekomenduojama šiems kambario tipams:

  • Apsauga nuo karščio
  • Visiškas užtemdymas
  • Izoliavimas ir triukšmo slopinimas

Puikiai tinka bet kokiam klimatui ar metų laikui: VELUX išorinė žaliuzė neleidžia jūsų kambariui įkaisti vasarą ir palaiko šilumą žiemą. Be to, su ja bet kuriuo dienos metu galite visiškai užtemdyti kambarį.
Žr. rankiniu būdu valdomos išorinės žaliuzės veikimą

Spalvos

Kokį žaliuzių valdymą pasirinkti?

Kad pasirinktumėte tinkamą VELUX ritininės užuolaidėlės valdymą, pagalvokite apie stogo lango vietą ir kaip dažnai norėsite reguliuoti ritininių užuolaidėlių padėtį. Tiek saulės, tiek elektros energija valdomos ritininės užuolaidėlė reguliuojamos nuotoliniu būdu ir tai puikus pasirinkimas, jei VELUX stogo langai nepasiekiami arba norint suteikti palėpės kambariui novatoriškos prabangos pojūtį.

Rankiniu būdu valdomos išorinės žaliuzės 2 padėčių atidarymo-uždarymo nustatymas

Rrankiniu būdu valdoma išorinė žaliuzė su atidarymo-uždarymo padėtimis

Rankiniu būdu valdoma išorinė žaliuzė gali būti visiškai pakelta arba nuleista. Žaliuzės nenaudojant, ji paslepiama po skardele. Norėdami valdyti išorinę žaliuzę, tiesiog atidarykite langą ir apverskite jį 180 laipsnių kampu kol varčia automatiškai susikabins su šarvuota danga. Dabar uždarius langą, išorinė žaliuzė bus pakeliama į viršų automatiškai. Norėdami, kad išorinė žaliuzė būtų pakeliama į viršų, vėl apverskite langą 180 laipsnių. Spragtelėjimo garsas reiškia, kad išorinė žaliuzė atsikabino nuo varčios.

Nuotolinis valdymas su elektros energija

Nuotoliniu būdu ir elektros energija valdomos išorinės žaliuzės valdomos išmaniu VELUX INTEGRA® pulteliu liečiamu ekranu, tiekiamu su VELUX INTEGRA® stogo langu. Tai intuityvus sprendimas, leidžiantis jums nuotoliniu būdu valdyti užuolaidėles. VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti žaliuzę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.  

Jei būtina, žaliuzė gali būti pakelta ir nuleista rankiniu būdu su apačioje esančia valdymo rankenėle.  

Ką daryti, jei neturiu elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango?  

Jei neturite elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango, tačiau norėtumėte elektros energija valdomos žaliuzės, išbandykite valdymo sistemą KUX 100. Su ja galėsite naudoti elektros energija valdomas VELUX žaliuzes rankiniu būdu valdomuose languose. Arba išbandykite valdymo sistemą KMX 100 ir paverskite visą rankiniu būdu valdomą stogo langą automatiniu. Su valdymo sistema KMX 100 galėsite valdyti keletą elektrinių gaminių. 

Abiejose valdymo sistemose yra VELUX nuotolinis valdymas, dėl kurio žaliuzė bus suderinama su io-homecontrol®. Valdymo sistemoje KMX 100 taip pat yra lietaus jutiklis.

Nuotolinis valdymo, maitinama saulės energija

Nuotoliniu būdu ir saulės energija valdomos išorinės žaliuzės valdomos su žaliuze pateiktu valdymo pulteliu. Jei turite saulės energija valdomą VELUX INTEGRA® stogo langą, taip pat galite naudoti išmanųjį valdymo pultelį liečiamu ekranu VELUX INTEGRA®, kuris tiekiamas kartu su VELUX INTEGRA® stogo langu.  
VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti žaliuzę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.  

Jei būtina, saulės energija valdomą žaliuzę galima valdyti ir rankiniu būdu. Saulės energija įkraunamas elementas veikia iki 600 operacijų, net jei nėra tiesioginių saulės spindulių, galinčių vėl jį įkrauti.