VELUX ritininės žaliuzės

VELUX išorinės žaliuzės

VELUX ritininės žaliuzės

Su puikiu izoliavimu
ir triukšmo slopinimu
stichijas palikite už durų

VELUX ritininės žaliuzės

Visiška tamsa
geram nakties miegui

Išorinės žaliuzės

Nuo 408 €

Visiška apsauga nuo stichijų


Rekomenduojama šiems kambario tipams:

  • Apsauga nuo karščio
  • Visiškas užtemdymas
  • Izoliavimas ir triukšmo slopinimas

Puikiai tinka bet kokiam klimatui ar metų laikui: VELUX išorinė žaliuzė neleidžia jūsų kambariui įkaisti vasarą ir palaiko šilumą žiemą. Be to, su ja bet kuriuo dienos metu galite visiškai užtemdyti kambarį.

 


Žr. nuotoliniu būdu valdomos išorinės žaliuzės veikimą

Spalvos

Kokį žaliuzių valdymą pasirinkti?

Kad pasirinktumėte tinkamą VELUX išorinės žaliuzės valdymą, pagalvokite apie stogo lango vietą ir kaip dažnai norėsite reguliuoti išorinių žaliuzių padėtį. Tiek saulės, tiek elektros energija valdomos išorinės žaliuzės reguliuojamos nuotoliniu būdu ir tai puikus pasirinkimas, jei VELUX stogo langai nepasiekiami arba norint suteikti palėpės kambariui novatoriškos prabangos pojūtį.

Nuotolinis valdymas

Automatinės (elektros arba saulės energija maitinamos) išorinės žaliuzės montuojamos ant automatinių VELUX nuotolinio valdymo stogo langų ir valdomos pulteliu arba išmaniuoju telefonu ar planšete per programėlę VELUX ACTIVE (tik papildomai įsigijus patalpų mikroklimato valdymo sistemą "VELUX ACTIVE with NETATMO").

Ką daryti, jei neturiu automatinio VELUX stogo lango?  

Jei neturite automatinio VELUX stogo lango, tačiau norėtumėte automatinių išorinių žaliuzių, išbandykite elektrinę valdymo sistemą KUX 110 arba pirkite žaliuzę su saulės baterija. Jeigu norite, kad jūsų rankinio valdymo langas virstų automatiniu - įsigykite elektrinio (KUX 110 ir KMG 100) arba saulės energijos (KSX) valdymo komplektą.