VELUX ritininės žaliuzės

VELUX išorinės žaliuzės

VELUX ritininės žaliuzės

Su puikiu izoliavimu
ir triukšmo slopinimu
stichijas palikite už durų

VELUX ritininės žaliuzės

Visiška tamsa
geram nakties miegui

Išorinės žaliuzės

Pajuskite visišką ramybę su VELUX išorinėmis žaliuzėmis – tai geriausias sprendimas visapusei apsaugai, kai tik jos reikia

Nuo 408 €

  • Iki 5,3°C mažesnė patalpų temperatūra vasarą*
  • Visiškas kambario užtemdymas
  • Efektyvi šilumos izoliacija
  • Mažesnis lietaus ir krušos triukšmas
  • Stogo lango apsauga nuo įsilaužimo
  • Nuotoliniu būdu valdoma elektrinė/su saulės baterija versija
  • 5 metų garantija

VELUX išorinės žaliuzės pagerina stogo lango šilumos izoliacijos savybes žiemą ir vasarą. Leidžia visiškai užtemdyti patalpą, apsaugo stogo langą esant blogoms oro sąlygoms nuo pažeidimų, slopina lauko triukšmą nuo lietaus ir krušos, o palėpės gyventojams suteikia privatumą.

* Duomenys iš imituoto į pietus orientuoto kambario su dviem dažniausiai parduodamais VELUX stogo langais GLL 1061, kurių dydis MK06 (780 x 1178 mm), 2023 m. liepos-rugpjūčio mėn., daryta Vilniuje. Remiantis VELUX 2023 tyrimu apie priedų poveikį vasarą.

Spalvos

Kokį žaliuzių valdymą pasirinkti?

Kad pasirinktumėte tinkamą VELUX išorinės žaliuzės valdymą, pagalvokite apie stogo lango vietą ir kaip dažnai norėsite reguliuoti išorinių žaliuzių padėtį. Tiek saulės, tiek elektros energija valdomos išorinės žaliuzės reguliuojamos nuotoliniu būdu ir tai puikus pasirinkimas, jei VELUX stogo langai nepasiekiami arba norint suteikti palėpės kambariui novatoriškos prabangos pojūtį.

Nuotolinis valdymas

Automatinės (elektros arba saulės energija maitinamos) išorinės žaliuzės montuojamos ant automatinių VELUX nuotolinio valdymo stogo langų ir valdomos pulteliu arba išmaniuoju telefonu ar planšete per programėlę VELUX ACTIVE (tik papildomai įsigijus patalpų mikroklimato valdymo sistemą "VELUX ACTIVE with NETATMO").

Ką daryti, jei neturiu automatinio VELUX stogo lango?  

Jei neturite automatinio VELUX stogo lango, tačiau norėtumėte automatinių išorinių žaliuzių, išbandykite elektrinę valdymo sistemą KUX 110 arba pirkite žaliuzę su saulės baterija. Jeigu norite, kad jūsų rankinio valdymo langas virstų automatiniu - įsigykite elektrinio (KUX 110 ir KMG 100) arba saulės energijos (KSX) valdymo komplektą.

Montavimo instrukcijos