Su rankena apačioje ar viršuje?

Stogo langai su rankena viršuje

 

Stogo langai su viršutine rankena yra ypač patogūs naudoti, kai jų montavimo aukštis yra 90-130 cm nuo grindų. Esant tokiam aukščiui, puikiai matomas vaizdas pro langą, o po juo galima pastatyti baldus.

Stogo langai su rankena apačioje

Stogo langai su apatine rankena tinka tuomet, kai lango montavimo aukštis 130-150 cm nuo grindų (pvz. esant aukštai atraminei sienelei).

Rankiniu ar nuotoliniu būdu valdomas stogo langas?

Valdykite stogo langą nuotoliniu būdu

 

Jei norite įsirengti stogo langą nepasiekiamoje vietoje arba pageidaujate maksimalaus komforto, geriausias sprendimas – automatinis VELUX stogo langas. Iš bet kurios namų vietos galėsite valdyti langą ir jo priedus – užuolaidėles, markizes ir išorines žaliuzes.  Galite rinktis iš saulės arba elektros energija valdomų modelių. Prie automatinių VELUX stogo langų pridėkite patalpų mikroklimato valdymo sistemą "VELUX ACTIVE with NETATMO" ir namai taps daug sveikesni.

Norisi daugiau erdvės pojūčio?

Praplėskite erdvę ir grožėkitės vaizdu

Atverkite savo palėpę ir įleiskite dar daugiau dienos šviesos bei gaivaus oro su erdvę didinančiais VELUX sprendimais: stogo balkonu, stogo terasa, sistemomis "Dormer" arba "Mini Dormer". Šie nuostabūs sprendimai siūlo išplėsti kambario erdves – kiekvienas savaip.

Vienas ar daugiau stogo langų?

Daugiau stogo langų - daugiau dienos šviesos

Derindami keletą langų, iš esmės pakeisite kambarį: jame bus daugiau dienos šviesos ir atsivers nuostabūs vaizdai. Rezultatas – šviesus, atviras ir erdvus kambarys.

Priežiūros nereikalaujantys VELUX stogo langai

Baltas, nereikalaujantis priežiūros stogo langas

 

Šis stogo langas padengtas glotnia, lieto poliuretano danga, apsaugančia medienos šerdį. Tai nereikalaujantis priežiūros, atsparus drėgmei langas, puikiai tinkantis drėgnoms patalpoms, pvz., vonios kambariams ar virtuvėms, arba kai pageidaujama minimalistiniam baltam interjerui tinkančių langų.

Naudoja mažiau energijos

Mūsų langai užtikrina puikų energinį efektyvumą

 

Dėl siaurų rėmų, didelių stiklo paketų ir ThermoTechnology™ izoliacijos stogo langai praleidžia gerokai daugiau dienos šviesos ir i šsaugo šilumą. Langų gamybai naudojame efektyviausias medžiagas, pagerinančias izoliaciją ir sandarumą.

Galite dar labiau pagerinti energinį balansą pasirinkdami vieną iš energiją tausojančių stiklo paketų, tinkančių Premium klasės stogo langams.

Laikas pakeisti seną VELUX stogo langą?

Seno stogo lango pakeitimas iš esmės pakeis jūsų kambario dizainą. Tai stebinančiai greitas bei paprastas procesas ir ne toks brangus, kaip manote.

 Sukūrėme šį gidą, kad padėtume jums išsirinkti geriausiai jūsų kambaryje tinkantį VELUX sprendimą ir suieškoti vietą, kurioje jį galite rasti.

Specialių funkcijų stogo langai

Siūlome platų specialių VELUX stogo langų pasirinkimą, pvz., pasyvaus namo langus, langus su garso izoliacija ar dūmų šalinimo sistema ir daug kitų.