Veiksminga apsauga nuo karščio

Markizės apsaugai nuo karščio

Sureguliuokite 
kambario temperatūrą

Permatomas audinys
neužstoja vaizdo

Markizės

Nuo 48 €


Veiksminga apsauga nuo karščio

  • Apsauga nuo karščio
  • Permatoma tinklinė medžiaga
  • Montuojama iš vidaus

Išorinės VELUX markizės nepraleidžia saulės spindulių pro stiklo paketą ir sumažiną pasyvų šildymą iki 76 %. Tai padės palaikyti malonią jūsų kambario temperatūrą šiltą, saulėtą dieną. Markizės yra permatomos, todėl galėsite mėgautis vaizdu.

Žiūrėti užuolaidėlės veikimą

Spalvos

Galimas juodas tinklelis (5060), šviesos pralaidumo faktorius - 14 % . 

Su VELUX markizėmis galima sumažinti karščio patekimą į kambarį iki 76 %.

 

Kokį užuolaidėlės valdymą pasirinkti?

Kad pasirinktumėte tinkamą VELUX užuolaidėlės valdymą, pagalvokite apie stogo langų vietą ir kaip dažnai norėsite reguliuoti užuolaidėlių padėtį.
 
Tiek saulės, tiek elektros energija valdomos užuolaidėlės yra valdomos nuotoliniu būdu ir tai puikus pasirinkimas, jei VELUX stogo langai nepasiekiami arba norint suteikti palėpės kambariui novatoriškos prabangos pojūtį.
Markizė stogo langui rankinis valdymas

Rankinis valdymas (MHL)

VELUX markizę labai paprasta valdyti. Tiesiog atidarykite langą, apverskite jį 180 laipsnių ir užfiksuokite užuolaidėlę dviem kabliukais, esančiais apatinėje varčios dalyje. Užuolaidėlę galima sumontuoti iš vidaus. Langą galėsite atidaryti/uždaryti net kai užuolaidėlė nuleista.

Markizė stogo langui valdoma nuotoliniu būdu

Markizės valdomos elektra (MML)

Elektros energija maitinamas markizes galima valdyti nuotoliniu būdu, išmaniuoju VELUX INTEGRA® valdymo pulteliu liečiamu ekranu, kuris tiekiamas kartu su jūsų VELUX INTEGRA® stogo langu. Tai intuityvus sprendimas, leidžiantis jums nuotoliniu būdu valdyti užuolaidėles. VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėles iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.  


Jei būtina, užuolaidėlė gali būti pakelta ir nuleista rankiniu būdu.  


Ką daryti, jei neturiu elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango?  

Jei neturite elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® 

stogo lango, tačiau norėtumėte elektros energija valdomos užuolaidėlės, išbandykite valdymo sistemą KUX 110. Su ja galėsite naudoti elektros energija valdomas VELUX užuolaidėles ar žaliuzes rankiniu būdu valdomuose languose (tik vieną gaminį). Arba išbandykite valdymo sistemą KMX 110 ir paverskite rankiniu būdu valdomą stogo langą automatiniu. Su valdymo sistema KMX 110 galėsite valdyti keletą elektra maitinamų gaminių. Abi valdymo sistemos suderinamos su io-homecontrol®. Valdymo sistemoje KMX 110 taip pat yra lietaus jutiklis.

Markizė stogo langui valdoma saulės energija

Markizės valdomos saulės energija (MSL)

Nuotoliniu būdu valdomos ir saulės energija maitinamos užuolaidėlės valdomos pulteliu. Jei turite saulės energija valdomą VELUX INTEGRA® stogo langą, taip pat galite naudoti išmanųjį valdymo pultelį liečiamu ekranu VELUX INTEGRA®, kuris tiekiamas kartu su VELUX INTEGRA® stogo langu.  VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.  Jei būtina, saulės energija valdomą užuolaidėlę galima valdyti ir rankiniu būdu. Saulės energija įkraunamas elementas veikia iki 600 operacijų, net jei nėra tiesioginių saulės spindulių, galinčių vėl jį įkrauti.

Dvigubai daugiau komforto 

Mes praleidžiame daug laiko namie. Todėl namų patogumo užtikrinimas – pagrindinis rūpestis. Derindami VELUX gaminius, galėsite mėgautis visais stogo langų teikiamais privalumais ir geriausiu įmanomu namų klimatu. Norint išgauti tinkamą šilumos, šviesos ir oro be vabzdžių balansą, dažnai prireikia keleto apsaugos gaminių. Derindami skirtingus VELUX gaminius, rasite sprendimą bet kokiam kambariui.

Energiją taupanti užuolaidėlė ir markizė

Norint užtikrinti patogumą ir komfortą visus metus, VELUX energiją taupančios užuolaidėlės ir VELUX markizės derinys tam tinka idealiai. Galėsite mėgautis markizės užtikrinama veiksminga apsauga nuo karščio su lanksčiu šviesos valdymu bei energiją taupančios užuolaidėlės užtemdymo efektu ir pagerintu izoliavimu.


Tamsinanti užuolaidėlė ir markizė

Jei pageidaujate pilno užtemdymo ir apsaugos nuo karščio, VELUX tamsinančios užuolaidėlės ir markizės derinys – puikus pasirinkimas. Bet kuriuo metu galite užtikrinti visišką tamsą ir palaikyti kambario vėsą saulėtą popietę kartu mėgaudamiesi dienos šviesa bei gaiviu oru.

Jums taip pat gali patikti

Išorinė žaliuzė