Veiksminga apsauga nuo karščio

Markizės apsaugai nuo karščio

Sureguliuokite 
kambario temperatūrą

Permatomas audinys
neužstoja vaizdo

Markizės

Nuo 48 €


Veiksminga apsauga nuo karščio

  • Apsauga nuo karščio
  • Permatoma tinklinė medžiaga
  • Montuojama iš vidaus

Išorinės VELUX markizės nepraleidžia saulės spindulių pro stiklo paketą ir sumažiną pasyvų šildymą iki 76 %. Tai padės palaikyti malonią jūsų kambario temperatūrą šiltą, saulėtą dieną. Markizės yra permatomos, todėl galėsite mėgautis vaizdu.

Žiūrėti užuolaidėlės veikimą

Spalvos

Galimas juodas tinklelis (5060), šviesos pralaidumo faktorius - 14 % . 

Su VELUX markizėmis galima sumažinti karščio patekimą į kambarį iki 76 %.

 

Kokį užuolaidėlės valdymą pasirinkti?

Kad pasirinktumėte tinkamą VELUX užuolaidėlės valdymą, pagalvokite apie stogo langų vietą ir kaip dažnai norėsite reguliuoti užuolaidėlių padėtį.
 
Tiek saulės, tiek elektros energija valdomos užuolaidėlės yra valdomos nuotoliniu būdu ir tai puikus pasirinkimas, jei VELUX stogo langai nepasiekiami arba norint suteikti palėpės kambariui novatoriškos prabangos pojūtį.
Markizė stogo langui rankinis valdymas

Rankinis valdymas (MHL)

VELUX markizę labai paprasta valdyti. Tiesiog atidarykite langą, apverskite jį 180 laipsnių ir užfiksuokite užuolaidėlę dviem kabliukais, esančiais apatinėje varčios dalyje. Užuolaidėlę galima sumontuoti iš vidaus. Langą galėsite atidaryti/uždaryti net kai užuolaidėlė nuleista.

Markizė stogo langui valdoma nuotoliniu būdu

Nuotolinis valdymas (MML arba MSL)

Automatinės (elektros arba saulės energija maitinamos) markizės montuojamos ant automatinių VELUX INTEGRA® stogo langų ir valdomos pulteliu arba išmaniuoju telefonu ar planšete per programėlę VELUX ACTIVE (tik papildomai įsigijus patalpų mikroklimato valdymo sistemą "VELUX ACTIVE with NETATMO").

Ką daryti, jei neturiu automatinio VELUX INTEGRA® stogo lango?  

Jei neturite automatinio VELUX INTEGRA® stogo lango, tačiau norėtumėte automatinės markizės, išbandykite elektrinę valdymo sistemą KUX 110 arba pirkite užuolaidėlę su saulės baterija. Jeigu norite, kad jūsų rankinio valdymo langas virstų automatiniu - įsigykite elektrinio (KUX 110 ir KMG 100) arba saulės energijos (KSX) valdymo komplektą.

Dvigubai daugiau komforto 

Mes praleidžiame daug laiko namie. Todėl namų patogumo užtikrinimas – pagrindinis rūpestis. Derindami VELUX gaminius, galėsite mėgautis visais stogo langų teikiamais privalumais ir geriausiu įmanomu namų klimatu. Norint išgauti tinkamą šilumos, šviesos ir oro be vabzdžių balansą, dažnai prireikia keleto apsaugos gaminių. Derindami skirtingus VELUX gaminius, rasite sprendimą bet kokiam kambariui.

Energiją taupanti užuolaidėlė ir markizė

Norint užtikrinti patogumą ir komfortą visus metus, VELUX energiją taupančios užuolaidėlės ir VELUX markizės derinys tam tinka idealiai. Galėsite mėgautis markizės užtikrinama veiksminga apsauga nuo karščio su lanksčiu šviesos valdymu bei energiją taupančios užuolaidėlės užtemdymo efektu ir pagerintu izoliavimu.


Tamsinanti užuolaidėlė ir markizė

Jei pageidaujate pilno užtemdymo ir apsaugos nuo karščio, VELUX tamsinančios užuolaidėlės ir markizės derinys – puikus pasirinkimas. Bet kuriuo metu galite užtikrinti visišką tamsą ir palaikyti kambario vėsą saulėtą popietę kartu mėgaudamiesi dienos šviesa bei gaiviu oru.

Jums taip pat gali patikti

Išorinė žaliuzė