Standard elektrinis stogo langas

Jei ieškai patogiausių sprendimų, siūlome ir automatizuotų stogo langų asortimentą, kurie padeda dažniau ir paprastai išvėdinti namus. Nereikia stovėti šalia stogo lango, norint jį atidaryti arba uždaryti – arba pamiršti išvėdinti, bijant, kad paliksi langą atidarytą. Langas aprūpintas lietaus jutikliu, kuris suteikia visišką ramybę, nes automatiškai uždarys stogo langą lyjant, apsaugodamas tavo namus nuo vandens žalos, vėdinimo metu.

Rūpinkis savo namais ir artimaisiais su elektriniais langais arba langais, su saulės baterija. Pakviesk gaivų orą ir dienos šviesą ir sukurk sveikus, dažnai vėdinamus namus, patogiam ir energiškai efektyviam vidaus klimatui.

Elektrinis langas turi sieninį jungiklį, įtrauktą į pakuotę, lengvam valdymui.

Nauda

 • Šviežias oras ir daugiau komforto patalpose -  iš anksto nustatytos vėdinimo programos  

 • Namų saugumas - vienu spustelėjimu galima uždaryti visus stogo langus 

 • Apsauga nuo lietaus - lietaus jutiklis uždaro langus vos ėmus lyti

Tinkami stogams, kurių nuolydis nuo 15° iki 90°

Žiūrėti galeriją

Gaminio savybės

Skaidriai lakuota pušis
Baltas poliuretanas 
 • 1
  ThermoTechnologyTM

  ThermoTechnologyTM

  VELUX stogo languose įrengta šilumos izoliacija ThermoTechnology™, todėl namai bus komfortiški, o išlaidos šildymui mažesnės. Stogo lango gamybai panaudotos itin kokybiškos medžiagos garantuoja puikią šilumos izoliaciją, energinį efektyvumą ir sandarumą.

 • 2
  Natūralus vėdinimas

  Natūralus vėdinimas

  Įleiskite šviežio oro į namus, net jei esate išėję ar miegate, ir nesijaudinkite dėl saugumo ar blogo oro. Patraukite unikalią skersinę rankeną į save ir atverkite orlaidę, pro kurią į kambarį plūstelės šviežias, filtruotas oras.

 • 3
  Rinkitės elektra ar saulės energija valdomą

  Rinkitės elektra ar saulės energija valdomą

  VELUX nuotolinio valdymo stogo languose įrengtas variklis, varomas elektra arba saulės baterija. Saulės energija valdomo lango įrengimui nereikia elektros maitinimo ir laidų, o įrengimo procesas lengvas ir greitas. Fotovoltinė saulės baterija įrengta ant išorinio lango rėmo. Valdymas - nuotolinio valdymo pulteliu arba išmaniuoju įrenginiu per programėlę VELUX ACTIVE (ACTIVE sistemą reikia įsigyti papildomai). Jeigu turite keletą to paties tipo produktų, galite valdyti juos vienu metu - sugrupuodami. Žiūrėkite filmuką, kaip tai padaryti.

 • 4
  Lietaus jutiklis

  Lietaus jutiklis

  Ant visų mūsų gaminamų nuotolinio valdymo langų įrengti lietaus jutikliai. Tai reiškia, kad stogo langai automatiškai užsidaro prasidėjus lietui. Jums nereikės nerimauti, kad lietus pateks į namus ir sugadins interjerą. Tai itin naudinga funkcija, jei esate užsiėmę ir negalite tuo metu uždaryti lango.

 • 5
  Kaip valyti langą

  Kaip valyti langą

  Norėdami išvalyti išorinį stogo lango stiklą, apsukite varčią 180 laipsnių kampu. Varčią būtina saugiai užfiksuoti lango apačioje įrengtu stūmokliu. Oro filtrą galima išimti ir išplauti naudojant įprastas namų valymo priemones. Visiškai apsukite ir užfiksuokite langą valymo padėtyje ir išimkite filtrą iš filtro griovelio.

 • 6
  Priežiūra

  Priežiūra

  Jei norite, kad VELUX stogo langas langas tarnautų kuo ilgiau, retkarčiais jį paremontuokite.  Siūlome stogo langų remontui skirtus rinkinius, kurie pravers, kai reikia pašalinti paviršiaus įbrėžimus, pakeisti filtrą, sutepti vyrius, padažyti langą ir pan.

 • 7
  Užuolaidėlės ir žaliuzės

  Užuolaidėlės ir žaliuzės

  Pridėkite prie savo VELUX stogo lango paskutinę detalę - užuolaidėles ar žaliuzes. Turime užuolaidėlių bet kokiems poreikiams. Nesvarbu, ar jums svarbus funkcionalumas ar grožis, mes pasiūlysime tinkamiausią variantą: platus asortimentas dekoratyvių ir naudingų sprendimų leis lengvai išsirinkti. Reikia apsaugos nuo karščio? Turime išorinių priedų, kurie sumažins patalpų įkaitimą net iki 95%. 

Medžiagos

Galimi įvairūs VELUX stogo langų paviršiaus variantai, stiklo paketai, valdymo būdai. Spustelėkite ant reikiamo skyrelio ir sužinokite daugiau.

 • Vidinė apdaila

  VELUX stogo langai gali būti iš klijuotos pušies, lakuoti skaidriu laku arba iš klijuotos pušies šerdies su baltu poliuretano sluoksniu.

 • Išorinė apdaila

  Standartiškai visi VELUX stogo langai tiekiami su pilko aliuminio (RAL 7043) išorinėmis skardelėmis.

 • Stiklo paketo efektyvumas

Nori valdyti visus gaminius iš vieno įrenginio?

Valdyk saulės bateriją turinčius arba elektrinius VELUX stogo langus, užuolaidėles ir žaliuzes, naudodamas (-a) įvairius įrenginius, kurie suteikia galimybę lengvai ir patogiai valdyti gryno oro kiekį, šviesą ir temperatūrą tavo namuose.


Profesionalams

Jus taip pat gali sudominti..