Praskaidrinkite savo dieną

Daugiau natūralios šviesos ir gaivaus oro

Stogo langai su rankena apačioje

Jokių ribų, kai naudojate stogo langą su rankena apačioje. Valdomi elegantiška apatine rankena, panoraminiai VELUX stogo langai leidžia mėgautis vaizdu pro langą ir padidina į vidų įleidžiamos natūralios dienos šviesos kiekį. Rekomenduojame įsirengti stogo langus su rankena apačioje, jeigu jie bus lengvai pasiekiami ranka.

Varstymas

Panoraminių stogo langų privalumai

Panoraminis stogo langas

Mėgaukitės panoraminiais vaizdais, įsileiskite daugiau dienos šviesos bei gryno oro

Panoraminis stogo langas ir šviesa

Natūrali šviesa pro stogo langus – gerokai padidinkite šviesos kiekį savo kambariuose

Patogi apatinė rankena

Patogus valdymas apatine rankena.

Natūrali ventiliacija

Natūralus vėdinimas

Įleiskite šviežio oro į savo namus net tada, kai esate išvykę ar miegate, nesibaimindami dėl apsaugos ar prasto oro. Vieną kartą patraukite unikalią rankeną viršuje ir į vidų per ventiliacijos sklendę pateks šviežio, filtruoto oro.
Filtras nuo dulkių

Mėgaukitės šviežiu, švariu, filtruotu oru

Integruotas oro filtras filtruoja orą - neleidžia dulkėms ir vabzdžiams patekti į namus, todėl kambario oro kokybė pagerėja. Filtras daugkartinio naudojimo, jį galima išplauti, o susidėvėjus paprasta pakeisti nauju.

Esate pasiruošę pirkti?

Tai daugiau nei langas

Stogo langai su apatine rankena gali iš esmės pakeisti kambarį. Tai greičiausias būdas įsileisti daugiau natūralios šviesos, patogiai vėdintis bei sukurti atvirumo įspūdį po stogu esančiose erdvėse. Dienos šviesos ir gryno oro poveikis, jau nekalbant apie vaizdą, tikrai yra stulbinantis.

Jus taip pat gali sudominti...

Stogo langai su viršutine rankena

Paprasta įsileisti į kambarį gryno oro, nes šis langas pasiekiamas ranka. Stogo langas su rankena viršuje yra lengvai valdomas – net jei po juo yra baldų. Šį langą galite įsirengti žemai, tokiu būdu matysite puikų vaizdą pro langą tiek atsistojus, tiek atsisėdus. 

Papildomi elementai

Vertikalūs elementai įrengiami tiesiai po VELUX stogo langais. Kadangi tokia langų kombinacija beveik siekia grindis, matomas puikus vaizdas į lauką, o gyvenamoji erdvė tampa atviresnė. 

Tarpinės

VELUX tarpinės yra kruopščiai pagamintos ir užtikrina vandeniui nelaidų sujungimą tarp stogo lango ir stogo dangos. Iš siūlomo VELUX tarpinių asortimento galite lengvai išsirinkti stogo langui ar stogo langų kombinacijai tinkamą tarpinę.