Peržiūrėk mūsų naujausius straipsnius apie namų patobulinimą

Čia rasi lengvai prieinamų, kurti ar renovuoti namus įkvepiančių straipsnių apie tai, kaip stogo langų tiekiama dienos šviesa bei gaivus oras veikia tavo kasdienį gyvenimą ir į ką reikia atsižvelgti pradedant namų atnaujinimo projektą.

Norėdamas (-a) pereiti prie norimų temų naudokis toliau pateiktu meniu.

Pastatyk svajonių namą

Statant svajonių namą, prieš akis... ir protą atsiveria daugybė naujų galimybių. Todėl visada pravartu pasidomėti, ką galima padaryti, kad sukurtum praktišką, tinkamą gyventi mansardą, pilną dienos šviesos, gryno oro ir gyvybės. Šioje straipsnių serijoje pateikiame patarimų, idėjų ir įkvėpimo tavo projektui.

Sužibėk pertvarkydamas (-a) savo namus

Šioje straipsnių serijoje nagrinėjame rekomendacijas ir patarimus, kaip renovuojant mansardą gauti daugiau dienos šviesos ir gaivaus oro. Nuo įkvėpimo iki ekspertų patarimų – viskas vienoje vietoje.

Modernizuok: pakeisk savo senus stogo langus

Ar jau laikas keisti stogo langus? Ar turėtum tai atlikti savo rankomis ar geriau kreiptis į montuotoją? Šiuos ir kitus dalykus, į kuriuos reikia atsižvelgti įgyvendinant langų pakeitimo projektą, rasi šioje straipsnių serijoje.

7 kambarių tipai, neišsemiamos galimybės

Jei jau žinai, kuriuos kambarius atnaujinsi, perskaityk aktualius šios serijos straipsnius ir pasisemk įkvėpimo bei sužinok esminius dizaino aspektus, kurių bendras tikslas – paversti namų erdves mėgstamiausiomis vietomis.