Mąstai apie stogo langų pakeitimą? 

Ar jau laikas keisti stogo langus? Tai pagrįstas klausimas, į kurį kartais sunku atsakyti. Stogo langai gali atrodyti geros būklės, tačiau jie patiria didelę apkrovą; žiemą turi atlaikyti šaltį ir gausų sniegą, vasarą – alinantį karštį, taip pat vėją, lietų, audras ir krušą.

Žinoma, VELUX stogo langai sukurti taip, kad tarnautų ilgai, tačiau technologijos bei standartai per pastaruosius dešimtmečius smarkiai keitėsi todėl, norint turėti saugius ir energiškai efektyvius langus, reikia juos pakeisti, jei jie senesni nei 20 metų, kaip pataria ekspertai. Jei vadovausiesi mūsų patarimais, gali būti tikras (-a), kad stogo langų pakeitimo procesas bus nesudėtingas ir šis sprendimas tave džiugins ilgus metus! 

Stogo lango pakeitimas NĖRA „pasidaryk pats” tipo projektas! 

Nors stogo lango pakeitimas yra lengvesnis procesas, nei galima pamanyti, vis gi tai yra įgūdžių reikalaujantis darbas, todėl padėk kopėčias bei kaltą atgal į sandėliuką ir ieškok patyrusio VELUX rekomenduojamo montuotojo! Kvalifikuotas meistras seną stogo langą gali pakeisti per vieną dieną.  

VELUX specialistai padės pasirinkti tinkamą lango tipą ir galbūt patars įsirengti daugiau stogo langų, kurie įleis į patalpą daugiau dienos šviesos ir pavers ją geriausia vieta gyventi / dirbti / žaisti. VELUX specialistai padės rasti patogiausius valdymo variantus, įstiklinimo tipą, vidaus apdailą ir priedus, kurie tavo namams suteiks dar daugiau komforto! Jei esi pasirengęs (-usi) kreiptis į VELUX dėl profesionalios konsultacijos, gali tai padaryti čia, tuoj pat. 

Kaip norėtum pakeisti stogo langus? Būk atidus (-i).  

Yra trys stogo lango pakeitimo procesų tipai atsižvelgiant į tavo senus langus bei kambario idėjas – profesionalus montuotojas iš karto supras ir pasakys, kuris iš jų labiausiai tinka. 

Greičiausias ir paprasčiausias sprendimas – pakeisti stogo langus, paliekant aplink juos esančią apdailą, nes taip gipsinė sienos apdaila aplink langus ir interjero paviršiai lieka nepaliesti. Tai tinka tik tuo atveju, jei seni ir nauji stogo langai yra to paties prekių ženklo. Net ir pasirinkus patį paprasčiausią pakeitimo variantą – seno VELUX stogo lango pakeitimą nauju – kai kuriais atvejais galima papildomai apšiltinti langą. 

Ar tavo stogo langas yra kito prekių ženklo? Ne bėda, jį galima lengvai pakeisti nauju VELUX langu iš dalies išardant apdailą ir pašalinant tik viršutinę esamos apdailos dalį. Ši alternatyva turi daug privalumų, nes naująjį stogo langą galima įleisti giliau į stogo konstrukciją, todėl pagerėja jo šilumos izoliacija. Atvėrus montavimo erdvę, nesunkiai galima įdėti dar vieną langą, kad patalpoje būtų daugiau dienos šviesos. 

Trečiasis stogo langų keitimo variantas – apdailos išardymas ir izoliacinių gaminių pridėjimas. Tai puiki galimybė pagerinti visus izoliacijos sluoksnius – iš tiesų tai geriausias pasirinkimas. Be to, tai geriausias variantas, jei nori sumontuoti daugiau stogo langų, kad į patalpą patektų daugiau dienos šviesos. VELUX izoliuojantis rėmas tiksliai ir saugiai sujungiamas su stogo konstrukcija, o garų barjeras apsaugo stogo konstrukciją nuo kondensato susidarymo.  

Vidaus apdailą rinkis remdamasis (-asi) galutine kambario vizija! 

VELUX sprendimai 

Visada verta įsivaizduoti savo svajonių kambarį užbaigtą ir išsirinkti jame puikiai derančią vidaus apdailą. Su VELUX tai visai nesunku!  

Elegantiškas baltas priežiūros nereikalaujantis variantas turi išskirtinę konstrukciją, sudarytą iš medinės šerdies ir įpurškiamo poliuretano apvalkalo, ir yra nejautrus drėgmei bei temperatūros svyravimams. Dėl išskirtinio patvarumo ši apdaila yra kone būtina, jei planuoji keisti stogo langus vonios kambaryje arba virtuvėje; tačiau ją rekomenduojama naudoti ir kitose patalpose, nes balta spalva dera prie bet kokio kambario stiliaus. Visiškai mediniai stogo langai padengti bespalviu vandens pagrindo akrilo laku, kuris apsaugo medieną nuo purvo ir drėgmės. Ši apdaila gali būti tobulas variantas gamtos įkvėptoms erdvėms, taip pat ji puikiai tinka kaimiško stiliaus kambariuose. 

Izoliacija – svarbiausias veiksnys 

Rinkdamasis (-asi) naujus stogo langus nepamiršk, kad modernūs stogo langai suteikia galimybę sukurti komfortiškesnius ir energiškai efektyvesnius namus! 

Trisluoksnis stiklo paketas (kuris dabar yra standartinis visų VELUX stogo langų elementas) sumažina šilumos nuostolius ir šalčio tiltelius, todėl žiemą viduje būna šilčiau, o vasarą - vėsiau. Patalpos su geresne izoliacija taip pat sumažins sąskaitas už energiją. Kad jaustumeisi komfortiškiau, gali rinktis 3 sluoksnių stiklo paketą su lietaus keliamo triukšmo mažinimo funkcija išorinio triukšmo slopinimui ir su lengvai nuvaloma danga, suteikiančia aiškų vaizdą ilgesnį laiką. 

Maksimalus komfortas po naujaisiais stogo langais 

Kad komfortas būtų maksimalus, ant stoglangių įrenk užuolaidėles ir žaliuzes! Tamsinančios bei klostuotos užuolaidėlės, vidinės žaliuzės, apsaugos nuo šilumos gaminiai... yra daugybė galimybių įrengti užuolaidėles ir žaliuzes, montuojamas tiek viduje, tiek lauke. VELUX išoriniai gaminiai padeda apsaugoti namus nuo perkaitimo vasarą. Išorinės žaliuzės užstoja saulės spindulius prieš jiems patenkant į patalpą ir leidžia palaikyti komfortišką patalpų temperatūrą ištisus metus. VELUX energiją taupančios užuolaidėlės yra geras pasirinkimas, jei nori sustiprinti apsaugą nuo šalčio žiemą, neaukodamas (-a) estetikos, o tamsinančios užuolaidėlės yra „ramių naktų” čempionės ir yra vertos dėmesio, nes gali labai gerai užtamsinti kambarį.  

Kai reikia maksimalaus komforto, nepamiršk, kad gali rinktis ir automatinius stogo langus bei priedus, patogiai valdomus sistemos VELUX ACTIVE! 

Jei galvoji apie stogo lango pakeitimą, suplanuok papildomus arba didesnius stogo langus, kad maksimaliai išnaudotum natūralią dienos šviesą; apie tinkamus langų derinius gali greitai ir lengvai sužinoti internete.

Skaityk daugiau straipsnių

VELUX stogo langų sprendimai turi papildomų privalumų

Sužinok, kokių!

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.