Stogo lango pakeitimas yra paprastas ir greitas 

Laikas keisti stogo langus? Vis dar nežinai, kaip tai padaryti? Šiuo metu ieškai patikimo profesionalaus partnerio? Nesi tikras (-a), kiek laiko truks visas procesas? Skaityk toliau ir rask visus atsakymus. Čia mes nuosekliai paaiškinsime, kaip greitai ir lengvai pakeisti stogo langus!

Nauji stogo langai – tai naujos galimybės  

Stogo lango keitimas priskiriamas „namų tobulinimo” kategorijai, todėl, kaip ir visų kitų namų tobulinimo darbų atveju, neabejotinai nori pasikliauti profesionalais. Profesionalūs gaminiai, profesionalūs montuotojai. Gera žinia ta, kad abu šiuos dalykus galite gauti iš tų pačių rankų: iš VELUX. Įsirengęs (-usi) naujus VELUX stogo langus įsileisi į mansardą daugiau šviesos bei suteiksi jai erdvumo pojūtį, o pasirinkęs (-usi) VELUX stogo langų derinius taip pat sutaupysi pinigų, nes pagerės šiluminė izoliacija. Be to, nauji stogo langai padidins tavo namo vertę, jų įrengimas neabejotinai yra ilgalaikė investicija!

Pradžia 

Ar nauji stogo langai yra tebevykdomo mansardos patobulinimo dalis, ar nori juos pakeisti kuo greičiau (nes dabartiniai yra seni ir (arba) kaip nors sugadinti), greičiausiai tikiesi skubaus sprendimo. Toks noras kartais paskatina imtis „pasidaryk pats” sprendimo, ko tikrai nerekomenduojame. Galbūt esi nagingiausias (-a) meistras (-ė) mieste, vis gi dėl stogo langų pakeitimo proceso sudėtingumo patariame to nedaryti, nebent esi sertifikuotas rangovas (-ė). Tavo užduotis – išsirinkti tinkamą partnerį, kuris padės su gaminiais ir pačiu procesu, o jei pasirinksi VELUX rekomenduojamą montuotoją, nesuklysi.  

Prieš montavimą gali kilti įvairių klausimų. Čia rasi atsakymus į visus juos. 

1. Kaip rasti stogo langų pakeitimo sprendimą netoliese?

Pirmas žingsnis – susirasti montuotoją. Yra daugybė dalykų, kuriuos gali apgalvoti ieškodamas (-a) tinkamo montuotojo. Kaip arti nuo tavo namų jis dirba? Kiek ankstesnių klientų jį rekomendavo? Kokia jo profesinė patirtis? Gera žinia ta, kad tau nereikia dėl to rūpintis, tiesiog susisiek su mumis ir mes išvaduosime tave nuo varginančių paieškų.

2. Kaip apibūdinti darbą montuotojui?  

Pirmiausia patikrink esamo stogo lango duomenų plokštelę – joje rasi svarbios informacijos apie langą, kuri pravers montuotojui. Pavyzdžiui, plokštelėje bus nurodytas tikslus lango dydis, todėl užsakydamas (-a) naują langą tiksliai žinosi, kokio dydžio jis turi būti. Duomenys plokštelėje suteiks montuotojui informacijos, ar stogo langas turi būti keičiamas kartu su apdaila, ar ne. 

Jei jau turi vieną stogo langą, apsvarstyk galimybę įsirengti jų daugiau, kad gautum daugiau dienos šviesos ir gražesnį vaizdą... o visa tai pagerins nuotaiką.  

3. Kada jie gali atvykti montuoti stogo langų?  

VELUX rekomenduojami montuotojai pasistengs surasti laisvų vietų savo darbų kalendoriuje ir atvyks. Gali pasikliauti ne tik jų kompetencija, bet ir patikimumu. 

4. Kaip turėčiau paruošti patalpą stogo langų pakeitimui? 

Sutvarkyk erdvę priešais langą, patrauk visus baldus, kurie gali trukdyti, ir galbūt pasiimk laisvą dieną. 

5. Kiek laiko trunka montavimas?  

Stogo lango keitimas laikomas nedideliu namų patobulinimu... jei jį atlieka profesionalai. Tai neturėtų trukti ilgiau nei vieną darbo dieną, tačiau, be abejo, viskas priklauso nuo stogo langų skaičiaus, oro sąlygų ir pakeitimo tipo. Stogo langą galima pakeisti išsaugant apdailą, tai yra greita ir paprasta, tačiau ne visais atvejais įmanoma, nes stogo lango rėmas ir apdaila turi sutapti 100 %. Rekomenduojame stogo lango pakeitimą suderinti su apdailos aplink langą keitimu, tokiu būdu montuotojas galės įrengti papildomų izoliacijos gaminių, kad sprendimas būtų sandarus ir geriau izoliuotas.   

6. Ar bus daug dulkių?  

Idealiu atveju stogo langų pakeitimo metu būna labai mažai dulkių. Pasibaigus darbams tereiks pašluoti ir pasiurbti.  

7. Kokias užduotis reikia atlikti po pakeitimo?  

Šiek tiek pavalyti. Nieko daugiau. Apdailai ir dažymui gali tekti ieškoti kito meistro.  

8. Kiek visa tai kainuos?  

Bendra išlaidų suma gali priklausyti nuo keleto su gaminiu susijusių veiksnių (kokio tipo stogo langus ir priedus pasirinksi) ir nuo to, kokie „dalykai”, montuotojo požiūriu, sudaro faktinį darbą (kelionės trukmė ir išlaidos, parkavimo mokesčiai; stogo dangos medžiagos, nepasiekiamų langų montavimas ir stogo konstrukcijos keitimas; stogo langų dydis ir svoris; darbuotojų skaičius; ekspertizė, įrankiai, įranga ir medžiagos; senų langų išmontavimas, atliekų tvarkymas; esamos apdailos paruošimas arba taisymas, įskaitant medžiagų poreikį).

Lengviau, nei manai 

Pakeisti stogo langus visai nesudėtinga… jei savo partneriu pasirinksi VELUX. Tau reikės tinkamų gaminių ir patyrusių meistrų: abu šiuos dalykus siūlo VELUX.  

Dabar ženk dar vieną žingsnį ir naudodamasis (-asi) mūsų konfigūratoriumi suplanuok pakeitimą!  

Skaityk daugiau straipsnių

VELUX stogo langų sprendimai turi papildomų privalumų

Sužinok, kokių!

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.