Montavimo sprendimai

Kiekvienas stogo montavimo darbas reikalauja įgūdžių ir patirties, taip pat tinkamų įrankių ir medžiagų. VELUX montavimo sprendimai yra sukurti ir optimizuoti, kad palaikytų sklandžią montavimo eigą. Naudojant pilnus VELUX montavimo sprendimus galima pasiekti geriausių įmanomų rezultatų.

Montavimo sprendimai

Kiekvienas stogo montavimo darbas reikalauja įgūdžių ir patirties, taip pat tinkamų įrankių ir medžiagų. VELUX montavimo sprendimai yra sukurti ir optimizuoti, kad palaikytų sklandžią montavimo eigą. Naudojant pilnus VELUX montavimo sprendimus galima pasiekti geriausių įmanomų rezultatų.

  • Tiksliai atitinka lango matmenis ir puikiai susijungia su jūsų stogo danga. Difuzinė plėvelė (BFX tipo) ir/arba izoliuojantis rėmas (BDX) įeina į montavimo komplektus.

  • Klostuota difuzinė plėvelė (BFX tipo) suformuoja pratekėjimui / vandens prasiskverbimui atsparią jungtį tarp stogo lango ir jūsų veltinio apatinio sluoksnio. Tiekiama su reguliuojamu drenažo lataku vandeniui nuvesti nuo stogo lango viršutinės dalies. Su ZZZ 196 vėjui atsparaus rinkinio sprendimu galite naujovinti į vėjui atsparią jungtį.

  • Izoliuojantis rėmas (BDX tipo) su kietu ir lanksčiu putplasčiu tampriai ir saugiai pritaikyti prie stogo konstrukcijos. Prisideda prie šilumos nuostolių ir šilumos tiltelių sumažinimo.

  • Garų izoliacijos plėvelė (BBX tipo), įeina surinkimo įrankis garų ir orui nepraleidžiančiam sprendimui.

  • Surinktos iš anksto atramos-sienos ir horizontalios apdailos apie langą (LSB / LSC / LSD tipo), kad būtų lengva užbaigti. Kad jungtis būtų atspari garams ir orui yra ir garų izoliacijos plėvelė (BBX tipo)

Tarpinių komplektai nepriekaištingam montavimui

Mūsų tarpinių komplektuose yra viskas, ko reikia geriausiems montavimo rezultatams.

Rinkitės hidro ir šilumos izoliacijos komplektą, jei norite kokybiško montavimo. Jį sudaro hidroizoliacinė plėvelė BFX, drenažo latakas ir termoizoliacinis rėmas BDX.

Energiškai efektyvus montavimo sprendimas 

(Variantas 2000)

Montavimo paketas su papildoma izoliacija

Prienamas ir atsikram, ir kombinacijų montavimui

Izoliuojantis rėmas BDX prisideda prie šilumos nuostolių ir šilumos tiltelių sumažinimo

 

Tarpinė

Difuzinė plėvelė BFX

Izoliuojantis rėmas BDX

Montavimo komplektas  "Pagrindinis" - visos montavimui reikalingos medžiagos vienoje  pakuotėje

Tarpinė
Difuzinė plėvelė BFX
Izoliuojantis rėmas BDX
Garų izoliacija BBX

Montavimo lygiai

VELUX stogo langus galima montuoti dviem montavimo aukščiais, standartiniu arba įgilintu.

Montuojant įgilintu būdu užtikrinama sklandi ir graži apdaila, nes stogo langas montuojamas 40 mm giliau stogo konstrukcijoje, tai reiškia, kad mažiau stogo lango išsikiša virš stogo linijos.

Stogo langas sumontuotas šlaitiniame stoge
 Standartinis montavimas 
Stogo langas sumontuotas įgilintas šlaitiniame stoge
 Įgilintas montavimas 

Tarpinės montavimui standartiniame lygyje

Tarpinės įgilintam montavimui

Tarpinės langų keitimui

Derinkite VELUX stogo langus su saulės kolektoriais

Specialiai suprojektuota tarpinės sistema puikiai sujungia VELUX stogo langus su įvairių gamintojų saulės kolektoriais stoge. Mūsų sprendimas užtikrina, kad jūsų stogo langas puikiai tiks saulės kolektorių tinkle, lengvai, saugiai ir sklandžiai integruojant. Šiuo būdu stogas optimaliai naudojamas saulės energijai generuoti, taip pat užtikrina patogią gyvenamąją erdvę su dienos šviesa ir gaiviu oru po stogu.

Izoliacinis rėmas ir drėgmės izoliavimo medžiaga

Izoliacinis rėmas BDX izoliuoja aplink stogo lango rėmą, sumažindamas šilumos nuostolius ir pašalindamas šalčio tiltelius. Standaus ir lankstaus putplasčio derinys užtikrina tvirtą, energiją taupantį montavimą prie stogo konstrukcijos.

Lankstus izoliacijos rėmas gali būti suspaudžiamas, kad būtų galima greitai sumontuoti.

Difuzinė plėvelė BFX
užtikrina puikų prigludimą ir sandarumą tarp stogo lango, grebėstų ir stogo dangos. Ją lengva pritaikyti. Tiesiog uždėkite ant stogo lango ir išskleiskite.

Į BFX įeina reguliuojamas ir savaime laikantis drenažo latakas. JIs nutekina vandenį nuo stogo lango viršaus, jei aukščiau yra nuotėkis.

Meistras montuoja langą šlaitiniame stoge
Izoliacinis rėmas BDX
Meistras montuoja lango rėmą šlaitiniame stoge
Drėgmės izoliavimo medžiaga BFX

Garų izoliacijos plėvelė

Naudokite VELUX garų izoliacijos plėvelę BBX montavimui užtikrinant sandarumą, kad būtų išvengta kondensato formavimosi stogo konstrukcijoje. Garų izoliacijos plėvelė puikiai tinka ir gali būti lengvai sumontuota lango griovelyje.

Vidaus apdaila

Jei jums reikia paruošto sprendimo vidaus apdailai patalpoje užbaigti, VELUX apdailos yra lengvai montuojamos ir nereikia papildomai dažyti. Pagamintos iš patvarios PVC medžiagos, apdailos yra atsparios vandeniui, joms nereikalinga priežiūra ir jos puikiai tinka prie stogo lango. Unikali konstrukcija suteikia erdvės papildomai izoliacinei medžiagai, kad būtų užkirstas kelias susidaryti šilumos tilteliams.

VELUX apdailos tiekiamos su VELUX garų izoliacijos plėvele BBX.

Stogo langų kombinacija