Montavimo sprendimai

Kiekvienam montavimo stoge darbui reikalinga patirtis, taip pat reikia tinkamų įrankių ir medžiagų. VELUX montavimo gaminių sistema buvo suprojektuota ir optimizuota montavimo darbo eigai palaikyti. Naudodami visą VELUX montavimo gaminių sistemą galite pasiekti pačių geriausių rezultatų.

Montavimo sprendimai

Kiekvienam montavimo stoge darbui reikalinga patirtis, taip pat reikia tinkamų įrankių ir medžiagų. VELUX montavimo gaminių sistema buvo suprojektuota ir optimizuota montavimo darbo eigai palaikyti. Naudodami visą VELUX montavimo gaminių sistemą galite pasiekti pačių geriausių rezultatų.

  • Tiksliai atitinka lango matmenis ir puikiai susijungia su jūsų stogo danga. Difuzinė plėvelė (BFX tipo) ir/arba izoliuojantis rėmas (BDX) įeina į montavimo komplektus.

  • Klostuota difuzinė plėvelė (BFX tipo) suformuoja pratekėjimui / vandens prasiskverbimui atsparią jungtį tarp stogo lango ir jūsų veltinio apatinio sluoksnio. Tiekiama su reguliuojamu drenažo lataku vandeniui nuvesti nuo stogo lango viršutinės dalies. Su ZZZ 196 vėjui atsparaus rinkinio sprendimu galite naujovinti į vėjui atsparią jungtį.

  • Izoliuojantis rėmas (BDX tipo) su kietu ir lanksčiu putplasčiu tampriai ir saugiai pritaikyti prie stogo konstrukcijos. Prisideda prie šilumos nuostolių ir šilumos tiltelių sumažinimo.

  • Garų izoliacijos plėvelė (BBX tipo), įeina surinkimo įrankis garų ir orui nepraleidžiančiam sprendimui.

  • Surinktos iš anksto atramos-sienos ir horizontalios apdailos apie langą (LSB / LSC / LSD tipo), kad būtų lengva užbaigti. Kad jungtis būtų atspari garams ir orui yra ir garų izoliacijos plėvelė (BBX tipo)

Nauja produktų programa, kad montavimas atitiktų ir ateities poreikius

Montavimo paketas

(pvz., EDW MK06 1000)

 Montavimo paketas visoms oro sąlygoms

Papildoma apsauga nuo vandens prasiskverbimo

Tarpinė

Difuzinė plėvelė BFX

Energiškai efektyvus montavimo paketas

(pvz., EDW MK06 2000)

Montavimo paketas su papildoma izoliacija

Izoliuojantis rėmas BDX prisideda prie šilumos nuostolių ir šilumos tiltelių sumažinimo

 

Tarpinė

Difuzinė plėvelė BFX

Izoliuojantis rėmas BDX

Montavimo lygiai

VELUX stogo langus galima montuoti dviem montavimo aukščiais, standartiniu arba įgilintu.

Montuojant įgilintu būdu užtikrinama sklandi ir graži apdaila, nes stogo langas montuojamas 40 mm giliau stogo konstrukcijoje, tai reiškia, kad mažiau stogo lango išsikiša virš stogo linijos.

Kad energinis efektyvumas būtų optimalus, mes rekomenduojame montuoti su izoliuojančiu rėmu BDX, įtrauktu į energiškai efektyvius montavimo paketus.

Stogo langas sumontuotas šlaitiniame stoge
 Standartinis montavimas 
Stogo langas sumontuotas įgilintas šlaitiniame stoge
 Įgilintas montavimas 

Standartinis montavimo lygis

Įgilintas montavimo lygis

Tarpinės langų keitimui

Derinkite VELUX stogo langus su saulės kolektoriais

Specialiai suprojektuota tarpinės sistema puikiai sujungia VELUX stogo langus su įvairių gamintojų saulės kolektoriais stoge. Mūsų sprendimas užtikrina, kad jūsų stogo langas puikiai tiks saulės kolektorių tinkle, lengvai, saugiai ir sklandžiai integruojant. Šiuo būdu stogas optimaliai naudojamas saulės energijai generuoti, taip pat užtikrina patogią gyvenamąją erdvę su dienos šviesa ir gaiviu oru po stogu.

Papildoma izoliacija ir apsauga

Meistras montuoja lango rėmą šlaitiniame stoge
Izoliuojantis rėmas
Standartinis lygis (BDX 2000)
Įgilintas lygis (BDX 2000F)
Meistras montuoja langą šlaitiniame stoge
Klostuota difuzinė plėvelė
Standartinis lygis (BFX 1000)
Įgilintas lygis (BFX 1000F)

Mūsų tarpinių rinkinyje yra viskas, ko jums reikia geriausiam galimam montavimo rezultatui pasiekti.

Rinkitės montavimo komplektą, į kurį įeina BFX difuzinė plėvelė, kad montavimas būtų atsparus oro sąlygoms.

Arba, jei norite papildomos izoliacijos, rinkitėsenergiškai efektyvų montavimo komplektą, į kurį taip pat įeina BDX izoliuojantis rėmas, prisidedantis prie šilumos nuostolių ir šilumos tiltelių sumažinimo.

 Kaip atskirą gaminį BDX 2000 galima pirkti kombinuotiems arba kelių langų sprendimams.

 

Garams ir orui nepralaidus montavimas

Naudokite VELUX garų izoliacijos plėvelę BBX montavimui užtikrinant sandarumą, kad būtų išvengta kondensato formavimosi stogo konstrukcijoje. Garų izoliacijos plėvelė puikiai tinka ir gali būti lengvai sumontuota lango griovelyje.

Puiki vidaus apdaila

Jei jums reikia paruošto sprendimo vidaus apdailai patalpoje užbaigti, VELUX apdailos yra lengvai montuojamos ir nereikia papildomai dažyti. Pagamintos iš patvarios PVC medžiagos, apdailos yra atsparios vandeniui, joms nereikalinga priežiūra ir jos puikiai tinka prie stogo lango. Unikali konstrukcija suteikia erdvės papildomai izoliacinei medžiagai, kad būtų užkirstas kelias susidaryti šilumos tilteliams.

VELUX apdailos tiekiamos su VELUX garų izoliacijos plėvele BBX.