Žiūrėti montavimą

Montavimo gaminių asortimentas

1

Originalios tarpinės

Drėgmės izoliavimo komplektas (BFX)
Vandens drenažo
latakas
Izoliavimo komplektas
(BDX)
Garų izoliacija
(BBX)
Vidaus apdaila
(LSB/LSC/LSD)
Atitinka tikslius lango matmenis ir idealiai sujungia langą su stogo danga
Klostuota difuzinė plėvelė sandariai sujungia langą su stogo plėvele.
Virš lango montuojamas atskiras drenažo latakas užtikrina saugų vandens nutekėjimą
Šiltinantis rėmas iš gerai prisitaikančios porolono medžiagos sandariam ir saugiam sujungimui su stogo konstrukcija.
Garus izoliuojanti plėvelė komplektuojama kartu su specialiu montavimo įrankiu. Ji skirta stogo konstrukcijos apsaugai nuo drėgno oro bei garų.
Surenkama apdaila lengvam ir sandariam angokraščių užbaigimui.  Į komplektą įeina ir BBX plėvelė.
 
VELUX montavimo tarpinė

Papildomas izoliavimas ir apsauga

Optimizuokite savo naująjį stogo langą, kad užtikrintumėte energinį efektyvumą ir patikimą montavimą. Rinkitės stogo lango izoliavimo komplektą BDX (įeina šiltinantis rėmas B1, drenažo latakas B2 ir difuzinė plėvėlė B3), kuris užtikrina šilumos ir drėgmės izoliaciją. 

Jeigu nepageidaujate pirkti šiltinančio rėmo B1, klostuotą difuzinę plėvelę B3, kuri užtikrina lanksčią ir tvirtą jungtį tarp izoliacinės medžiagos ir lango rėmo, bei drenažo lataką B2, kuris saugiai nuveda vandenį, galima įsigyti atskirai, perkant komplektą BFX (elementai B2+B3).

Plėvelė garų izoliacijai

VELUX paruošta plėvelė BBX glaudžiai sumontuojama aplink stogo langą ir sujungus ją su stogo plėvele užtikrinamas šimtaprocentinis sandarumas. Sustiprinta kampuose plėvelė suteikia papildomo saugumo, kad garai iš patalpų vidaus neprasiskverbtų į stogo konstrukciją. Šio komplekto dėka plėvelė aplink langą įrengiama akimirksniu.

VELUX garų izoliacija BBX
VELUX garų izoliacija BBX

Taisyklinga vidaus apdaila

Naudokite jau paruoštas VELUX vidaus apdailas stogo lango įrengimui užbaigti. Rekomenduojame tiksliai ir kokybiškai pagamintus komplektus apdailai LSB/LSC/LSD (30/40/50 cm storio stogams). Angokraščiai aplink langą atrodys estetiškai ir šiuolaikiškai. Apdailos elementai gaminami iš vandeniui bei drėgmei atsparių medžiagų. Elementų paviršius nudažomas baltai. Unikalaus dizaino dėka atsiranda daugiau vietos šiltinamajai medžiagai, taip sumažinama šalčio tiltų susidarymo rizika. Vidaus apdaila tiekiama su garų izoliacijos plėvele BBX. Ši plėvelė 100% nelaidi vandeniui ir apsaugo nuo rasojimo.