Nauja viršutinė rankena - dar patogesniam naudojimui

Nereikalaujantis priežiūros, baltas
GLU 0061

Iš viršaus valdomi stoglangiai dabar turi naują viršutinę rankeną, kuria lengva atidaryti ir uždaryti langus, net kai po jais yra baldų. Todėl montavimo aukštis gali būti žemas, o tai leidžia mėgautis vaizdu ir sėdint, ir stovint. Lange taip pat yra ventiliacijos sklendė, kad galėtumėte vėdinti kambarį, kai langas uždarytas. Apatinės rankenos komplektą galima užsisakyti atskirai, jeigu reikalingas toks varstymas. 

GLU yra poliuretanu dengtas langas, visiškai nereikalaujantis priežiūros. Jis ypatingai tinka drėgnoms patalpoms arba kai norisi priežiūros nereikalaujančio lango. O su mūsų unikalia ThermoTechnology™ izoliacijos sistema viduje gausite itin galingą ir energiją taupančią apsaugą nuo šalčio.

Visi mūsų stogo langai, įskaitant Standard asortimentą, tiekiami su „ThermoTechnology™“ ir mūsų apsaugos nuo skersvėjo tarpine. Kartu jie sukuria unikalią izoliacijos sistemą, užtikrinančią itin energiškai efektyvią apsaugą nuo šalčio ir skersvėjų.

Nauja patogi rankena 
Atsparumas bet kokiomis oro sąlygomis
Grynas oras, net kai langas uždarytas
Lengva išvalyti
Paruoštas užuolaidėlių montavimui
Papildoma garso izoliacija
Nuo skersvėjų apsauganti tarpinė
Nereikalaujantis priežiūros, baltas paviršius
Energiškai efektyvus 2 kamerų stiklo paketas, Uw - 1.1

Inovatyvus ekonomiškas 2 kamerų stiklo paketas leidžia įsigyti energiškai efektyvų stogo langą už prieinamą kainą.
Šio lango šilumos laidumo koeficientas siekia vos 1,1, todėl šaltuoju metų sezonu namuose bus šilta ir komfortiška.

Mūsų "Standard" lango konstrukcijoje įrengta unikali izoliavimo sistema ThermoTechnology™ – 
ypač stiprus ir efektyvus skydas nuo vėjo ir šalto oro, kuris išsaugos jūsų namus šiltus.

Baltos poliuretano dangos nereikia perdažyti.  Dėl unikalios liejimo būdu pagamintos konstrukcijos langą lengva valyti, nes kampuose nėra sujungimų. Idealūs drėgnoms patalpoms, nes termiškai apdorota bei apsauginiu poliuretano sluoksniu padengta mediena ypatingai atspari drėgmei.  Tai labai geras pasirinkimas, kai norisi komforto ir minimalios priežiūros.

Pasirinkite tinkamą stogo lango modelį bei montavimo aukštį

Dažniausiai rekomenduojame įsigyti stogo langą su rankena viršuje. Patariame langą montuoti žemiau (nuo 90 cm nuo grindų) – tuomet pro jį gerai matysite vaizdą, be to, liks vietos baldams apačioje.

Jums taip pat gali būti įdomu