Miegamasis 

Mes manome, kad šviesos kupini namai – tai namai, kupini gyvybės. Dienos šviesa bei gaivus oras yra galingi ir jėgų suteikiantys dalykai. Abu kartu jie pagerina mūsų savijautą, kai būname namuose, ir grąžina erdvei funkcionalumą. 

Gero miego 

Daug kas mano, kad kuo mažiau šviesos miegamajame, tuo geriau miegame. Tačiau yra priešingai! Natūrali šviesa padeda subalansuoti mūsų cirkadinį ritmą (miego ciklą), todėl naktį miegame ramiau, o dieną esame darbingesni. 

Slink žemyn ir sužinok, ko reikia, kad galėtum mėgautis saldžiausiu nakties miegu 

Derindamas (-a) natūralią šviesą ir gryną orą sukurk miegamajame pasaulį, kuriame gausu gaivaus, švaraus oro ir šviesos. Saulė nustato mūsų cirkadinio ciklo fazę. Tai reiškia, kad pakilus saulei, esame linkę pabusti, net jei neišmiegojome aštuonių valandų. Švieslangiai ir stogo langai padeda subalansuoti cirkadinį ritmą, nes į miegamąjį įleidžia natūralios šviesos. Nuo cirkadinio ritmo priklauso viskas – miego režimas, apetitas ir smegenų veikla. 

Kuo daugiau stogo langų įrengsi, tuo daugiau dienos šviesos turėsi. Paprasta.   

Miegamasis – tavo privati sala

Kur, kas, kaip?

Kokius stogo langus turėtum įsigyti? Su kokiais priedais? Kokios kombinacijos suteikia daugiausiai komforto? Susipažink su tau pritaikytu sprendimu…. mūsų internetiniame kataloge!

Kokio masto tavo projektas?

Susiję straipsniai

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.