Įsirenk mansardines patalpas ir padvigubink gyvenamųjų erdvių plotą  

Planuoji statyti naują namą? O gal jau pradėjai ir jis bus su pakeltu stogu bei mansarda? Tuomet būtinai apsvarstyk mansardinės patalpos įrengimą. Džiaugsiesi ne tik didesniu gyvenamuoju plotu, bet ir daugybe kitų privalumų. 

Mansardinė patalpa – puikus sprendimas 

Žmonės ieško vis didesnių žemės sklypų, o rinkoje siūlomi vis mažesni. Ar tu taip pat pastebėjai šią paklausos ir pasiūlos prieštarą? Gera žinia ta, kad ją įmanoma apeiti. Tiesą sakant, tai lengviau, nei manai. 

Jei radai žemės sklypą norimoje vietoje, tačiau jis per mažas, kad įgyvendintum jame pirminį namo projektą, neatsisakyk svajonių namo idėjos, negalvok apie kompromisą, verčiau kūrybiškai pakoreguok projektą. Įtrauk į jį naują elementą – mansardinį kambarį… arba kelis mansardinius kambarius… tai visuomet puiki išeitis norint išplėsti gyvenamąją erdvę. Tiesą sakant, galbūt net padvigubinsi pradinį plotą! 

Mansardiniame kambaryje būna daugiau dienos šviesos ir gryno oro…  

. . . Jei pasirinksi tinkamus stogo langų sprendimus. Tačiau kyla klausimas, ką reiškia „tinkamus”. Kokių yra stogo langų sprendimų? Kaip išsirinkti? Laimei, tam nebūtina būti ekspertu, tereikia kreiptis į tinkamą ir patikimą partnerį. Tereikia sutelkti dėmesį į vieną prekių ženklą, skrupulingai atsižvelgiantį į visus poreikius, kurių gali atsirasti planuojant šviesią ir erdvią mansardinę patalpą. Šiuo klausimu kreipkis į VELUX įmonę, stogo langų ekspertę. VELUX klientų aptarnavimo skyrius turi ir žinių, ir patirties.  

Mansardinių patalpų įrengimas – unikalu 

Mansardą gali panaudoti ne tik sandėliavimui, kaip yra įprasta, bet ir specialiosios paskirties kambariams įrengti… pavyzdžiui, miegamiesiems, kad atskirtum miegoti skirtas erdves nuo kitų gyvenamųjų erdvių. Įsivaizduok, kaip gulėdamas (-a) lovoje pro stogo langus žiūri į žvaigždes. Taip pat gali įrengti svečių kambarius, kad apsilankiusieji (pavyzdžiui, pusbroliai ar pusseserės su šeimomis) galėtų apsistoti atskiroje patalpoje. Be to, mansardoje gali sukurti erdvę įvairiai veiklai. Įsivaizduok mansardinį žaidimų kambarį. Arba kambarį, skirtą žaisti kompiuteriniams žaidimams. O ką manai apie tylų, ramų namų biuro kampelį? Mansardinis kambarys (arba kambariai) suteikia puikią galimybę paeksperimentuoti kuriant dizainą. Galimybių begalė. Ką manai? 

Jei tavo šeimos nariams svarbu retkarčiais pabūti vieniems, mansardinės patalpos skirtos kaip tik tau. Triukšmas iš apatinio aukšto čia girdimas silpniau arba jo visai nesigirdi. Ir, aišku, virš galvos nėra jokių triukšmingų kaimynų, nes ten apskritai nėra kaimynų. Mansarda – puikus pasirinkimas namams, kuriuose gyvens kelios kartos: šeimos nariai bus kartu, tačiau visada turės galimybę pabūti atskirai.   

Jei nerimauji dėl nuožulnių sienų, galvok apie jas kaip apie galimybę įsirengti išskirtinę vietą sandėliavimui. Yra daugybė idėjų, kaip galima išnaudoti nuožulnias sienas ir kampus po stogu: pavyzdžiui, tai puiki erdvė ant sienos kabinamoms lentynoms, įmontuojamoms spintoms, drabužinėms…   

Turėdamas (-a) stogo langus, gali „atsiverti gamtai” ir nuolat mėgautis ypatingu reginiu. Šie potyriai bus dar stipresni, jei įsirengsi unikalius VELUX stogo langus, kurie tarsi pailgina įprastus stogo langus nusileisdami iki pat grindų. Tai priklauso nuo vietos. VELUX įmonė siūlo tokį platų gaminių ir priedų asortimentą, tokią skirtingų stilių ir dydžių įvairovę, kad visi ras savo reikmėms tinkantį gaminį (-ius). 

Kuo daugiau šviesos, erdvės ir jaukumo, tuo geresnė nuotaika. Tai pagrindiniai mansardinių patalpų ir stogo langų pranašumai. Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, jei rūpiniesi dėl išlaidų – kas nesirūpintų – įsirengdamas (-a) mansardines patalpas išleisi mažiau: tik įsivaizduok, kiek sutaupysi grunto kasimui…  

Skaityk daugiau straipsnių

VELUX stogo langų sprendimai turi papildomų privalumų

Sužinok, kokių!

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.