Sukurk namų biurą, kuris padės dirbti produktyviau     

Dėl pandemijos turėjome pakoreguoti savo darbo stilių. Anksčiau darbas ir namai buvo atskiri pasauliai. Tada daugelis mūsų prisitaikėme prie naujos realybės įsirengdami namuose laikiną darbo vietą. Dabar darbas namuose tapo kasdienybe. Jei namų biuras tavo naujo darbo stiliaus dalis, pasirūpink, kad jis būtų puikus!  

Suprojektuok darbo vietą namuose  

Projektuojant namų biurą reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių. Ar dirbi iš namų pagal hibridinį modelį, ar namų biuro tau reikia visą laiką? Koks tavo biudžetas? Svarbu atsakyti į šiuos klausimus, kad galėtum susikurti tinkamą namų biuro aplinką. Darbas nepakankamai optimalioje aplinkoje gali neigiamai paveikti produktyvumą bei bendrą savijautą ir sukelti stresą. Dėl prasto ar nepakankamo apšvietimo gali trūkti energijos, pablogėti nuotaika, atsirasti akių nuovargis ar galvos skausmas.  

Neužmiršk tinkamo apšvietimo  

Geras apšvietimas yra vienas iš kertinių akmenų, padedančių namų biure dirbti produktyviau. Dirbdami už rašomojo stalo daug laiko praleidžiame priešais ekraną, o tai gali sukelti akių nuovargį, galvos skausmą ir kitų sveikatos sutrikimų. Taip pat galbūt pastebėjai, kad dirbdamas (-a) namuose jaučiatės mažiau produktyvus (-i) arba lengvai išsiblaškai – to priežastis gali būti natūralios šviesos trūkumas. Pabandyk savo darbo vietą papildyti natūralia šviesa, tai padaryti galima labai paprastai – perkeliant stalą arčiau lango. 

Grynas oras – šviesus protas  

Grynas oras yra vienas svarbiausių dalykų, padedančių visą dieną išlikti fiziškai ir protiškai aktyviems. Būtinai suprojektuok namų biurą patalpoje, kurioje yra puiki ventiliacija. Jei tai neįmanoma, apsvarstyk galimybę pertvarkyti namų biurą taip, kad jame būtų galima įrengti stogo langą. 

Namų biure įrengtas stogo langas užtikrina geriausias sąlygas gaivaus oro ir natūralios dienos šviesos atžvilgiu. 

Sukurk namų biurą produktyviam darbui  

Stogo langas gali padėti sukurti produktyvią darbo aplinką tavo namų biure, nes jis įleidžia daugiau dienos šviesos ir puikiai vėdina. Saulės šviesa gerina darbo efektyvumą. Tačiau ji neturi akinti. Apsvarstyk galimybę įsigyti geras užuolaidėles arba išorines žaliuzes, kad prislopintum šviesos srautą ir išvengtum akinimo. Dar pora dalykų, kurie gali pagerinti savijautą namų biure, yra puikus rašomasis stalas ir gera kėdė.  

Naudok tinkamas medžiagas 

Nesvarbu, ar dirbi namuose seniai, ar ką tik pradėjai tai daryti, geras namų biuras yra būtinas! Jei neturi didžiulio biudžeto, ieškok naudotų baldų arba išbandyk savo jėgas pritaikydamas (-a) senus baldus. Jei turi didelį biudžetą arba laiko bei moki meistrauti, gali renovuoti savo namų biurą ir įrengti jame stogo langą, kad sukurtum sveikesnę darbo aplinką. 

Kadangi hibridinis darbas tapo įprastas, labai svarbu sukurti sveiką ir patogią biuro erdvę. 

Susiję straipsniai

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.