Sukurk namų biurą pasitelkdamas (-a) dienos šviesą 

Po pandemijos daugeliui iš mūsų darbas namuose tapo kasdienybe. Net jei tau patinka hibridinis darbo režimas, kai pakaitomis dirbama biure ir namuose, labai svarbu susikurti malonią ir atpalaiduojančią erdvę darbui namuose. Geriausias būdas tai pasiekti – užtikrinti, kad darbo vietoje būtų daug natūralios šviesos. 

3 priežastys kurti namų biurą pasitelkiant dienos šviesą

Ar darbas namuose ne toks produktyvus? Galbūt negauni pakankamo kiekio natūralios šviesos? Geras apšvietimas labai svarbus bet kuriam namų biurui. Natūrali šviesa teikia daug naudos ir yra svarbių maistinių medžiagų šaltinis. Ji padeda išlaikyti budrumą ir gali pagerinti darbo produktyvumą. 

Stalinės lempos ir lubų šviestuvai yra puiku, tačiau niekas neprilygsta natūraliai dienos šviesai. 

Dienos šviesa didina darbo produktyvumą

Dienos šviesa duoda daug naudos, o svarbiausia – didina darbo produktyvumą. Tyrimai parodė, kad kuo daugiau dirbame natūralioje šviesoje, tuo esame energingesni, palyginti su dirbtiniu apšvietimu. Todėl buvimas dienos šviesoje yra būtinas kūrybiškumui sužadinti.   

Be to, natūrali šviesa labai naudinga sveikatai. Tiesą sakant, atliktas tyrimas rodo, kad jei 30 minučių per dieną būname saulės šviesoje, geriau susidorojame su stresu ir nerimu. Pagerėjus bendrai savijautai, lengviau sutelkti dėmesį.  

Tavo smegenys bus dėkingos už gaivaus oro gurkšnį

Norint palaikyti sveiką patalpų mikroklimatą, labai svarbu tinkamai jas vėdinti. Šviežias oras teikia daug naudos: padeda mums jaustis laimingesniems, stiprina imuninę sistemą ir gerina smegenų funkciją.  

Išvenk akių nuovargio su geresniu apšvietimu

Dirbtinė šviesa paprastai būna mėlyna arba geltona, o natūrali šviesa yra švari, balta ir meta mažiau šešėlių. Natūralioje šviesoje matome aiškiau, o mūsų akys mažiau pavargsta. Visi, kurie žiūri į kompiuterių ekranų šviesą, žino, kad ji gali labai varginti akis. Akių nuovargis dažnai siejamas su kompiuteriniu regos sutrikimo sindromu (KRSS), kuris gali sukelti diskomfortą. Tyrimai parodė, kad KRSS riziką galima gerokai sumažinti ilgiau būnant natūralioje šviesoje.  

Pasirink tinkamus langus savo namų biurui

Renkantis geriausią dienos šviesos sprendimą namų biurui, reikia atsižvelgti į daugelį aspektų. Štai keletas patarimų, apie ką reikėtų pagalvoti... 

VELUX saulės energija ir elektra valdomi stogo langai 

VELUX elektrinius ir saulės energija maitinamus produktus lengva atidaryti su iš anksto susietu sieniniu jungikliu, kuris automatiškai uždaro stogo langą prasidėjus lietui. Pridėk ir sistemą „VELUX ACTIVE with NETATMO”, kad galėtum valdyti langus telefonu ir automatiškai reguliuoti patalpų mikroklimatą (įskaitant temperatūrą ir CO2 kiekį) su išmaniuoju patalpų mikroklimato jutikliu. 

Maksimaliai padidink šviesos kiekį darbo vietoje su sprendimais „greta”

Sprendimas „greta” maksimaliai padidina šviesos kiekį namų biure. Jis suteikia dvigubai daugiau dienos šviesos nei pavienis stogo langas, todėl darbo vieta taps šviesi bei patraukli ir skatins dirbti produktyviau bei labiau susikaupus. 

VELUX stogo balkonas – atokvėpio minutė nuosavame balkone

Išeik į nuosavą balkoną. Pasidaryk kavos pertraukėlę ir pakvėpuok grynu oru su VELUX stogo balkonu. Pajusk ryšį su išoriniu pasauliu ir susikurk unikalų namų biurą; darbas namuose pasikeis visiems laikams.  

VELUX užuolaidėlės ir žaliuzės

Įsirenk užuolaidėles, kurios suteikia galimybę lengvai reguliuoti apšvietimą ir privatumą. Rinkis iš 16 spalvų ir skirtingų permatomumo lygių. Kolekcija „Colour by You” siūlo apie 1800 RAL spalvų, kad užuolaidėlės tobulai derėtų prie interjero. Elektra arba saulės energija valdomos užuolaidėlės ir žaliuzės rekomenduojamos nepasiekiamiems langams ir… maksimaliam patogumui. 

„VELUX ACTIVE with NETATMO” – valdyk savo namų biuro stogo langus programėle 

„VELUX ACTIVE with NETATMO” – išmani, automatinė patalpų mikroklimato reguliavimo sistema, skirta valdyti VELUX saulės ar elektros energija maitinamus langus, užuolaidėles ir išorines žaliuzes naudojant tik išmanųjį telefoną. „VELUX ACTIVE” sistema tikrina temperatūros, drėgmės ir CO2 lygį, kad užtikrintų reguliarų patalpų vėdinimą.  

Stalinės lempos ir lubų šviestuvai yra puiku, tačiau niekas neprilygsta natūraliai dienos šviesai. 

Susiję straipsniai

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.