Įsivaizduok savo svetainę naujai su šiomis svetainės renovacijos idėjomis 

Svetainė yra namo širdis. Būdami namuose čia praleidžiame didžiąją dalį laiko – pradedant bendravimu su šeima bei draugais ir baigiant mėgstamo TV serialo žiūrėjimu jaukiai įsitaisius ant sofos. Labai svarbu kuo geriau išnaudoti šią erdvę, ypač jei ji renovuojama! Pateikiame idėjų sąrašą, padėsiantį suplanuoti svetainės renovaciją. 

Susikurk svajonių svetainę 

Jei esi kaip dauguma mūsų, nori, kad svetainė būtų šviesi, atvira bei patogi susibūrimo vieta. Tačiau kaip ji turėtų atrodyti? Kaip sukurti optimalią aplinką, tinkančią leisti laiką kartu? O kaip dėl renovacijos biudžeto? Sukurk savo svajonių kambarį pasitelkdamas (-a) šias idėjas:  

Kokie tavo norai ir poreikiai?

Prieš imdamasis (-asi) svetainės renovacijos sudaryk norų ir poreikių sąrašą. Kaip atspirties tašką gali naudoti dabartinį kambarį: kas tau jame patinka, ką norėtum pakeisti, o ką galima išsaugoti. 

Tavo svetainė turėtų būti pritaikyta tavo gyvenimo būdui. Sudarinėdamas (-a) prioritetų sąrašą nepamiršk įtraukti grindų dangos, apšvietimo, baldų ir elektroninių prietaisų – tiek garso, tiek vaizdo. 

Pasirink interjero dizaino stilių

Interjero dizainas turi galios suteikti patalpoms patrauklumo, jis patobulins erdvę, kad ji geriau atitiktų savo paskirtį. Gerai suprojektuota erdvė ne tik puikiai atrodo, bet ir užtikrina, kad visi patalpos elementai atliktų tam tikrą funkciją.  

Gali apmąstyti galimybę pertvarkyti svetainę pagal tam tikrą interjero dizaino stilių. Patobulink savo erdvę pasitelkdamas (-a) elegantišką minimalistinį stilių ir suteik jai modernumo naudodamas (-a) ryškias linijas bei paprastą spalvų paletę, arba pasirink klasikinę išraišką, kuriai būdingas gylis, sluoksniavimas ir dimensiškumas. Interjero dizaino stilius – tobulas būdas atskleisti savo asmenybę ir puikus atspirties taškas renkantis baldus ir spalvas. 

Pagalvok apie renovacijos planą… ir biudžetą

Ar renovuoji svetainę, ar kitą namų patalpą, visada turėk planą ir biudžetą. 

Jei renovaciją įgyvendini pats (i), kiekvienam etapui skirk daugiau laiko, o techniniams darbams, pavyzdžiui, elektros instaliacijai montuoti, samdyk specialistus. Jei samdysi rangovą, nemanyk, kad jūsų požiūris bus toks pats; išdėstyk kiekvieną plano dalį ir nuolat įsitikink, ar vienodai suprantate užduotį.  

Proceso pradžioje sudarytas planas pasitarnaus tavo biudžetui ir bus labai naudingas rangovui. 

Išvysk atnaujintą svetainę visiškai naujoje natūralioje šviesoje

Niekas nesuteikia kambariui tiek jaukumo kaip dienos šviesa. Jei į savo kambarį įsileisi daugiau natūralios šviesos, praplėsi erdvę ir ji atrodys didesnė. Stogo langų įtraukimas į svetainės renovacijos planą – sprendimas, kurio nesigailėsi! 

Pasitelk dienos šviesą ir sukurk naują kambario centrą

Jei patalpa turės centrinę vietą, ji trauks akį ir suteiks svetainei estetiškumo. Tereikia pažvelgti aukštyn! Virš tavo galvos yra neišnaudotų galimybių siena – lubos! Sukurk centrinę vietą pasinaudodamas (-a) šia dažnai pamirštama „penktąja siena”. Sumontuok gražias medines sijas, nudažyk lubas išraiškinga spalva arba įstatyk stogo langus, kad sukurtum išskirtinį patalpos centrą. 

Įsirengdamas (-a) stogo langus suteik savo erdvei dienos šviesos ir gražų vaizdą į dangų. Natūrali šviesa išryškins tikrąsias sienų bei baldų spalvas ir įkvėps erdvei gyvybės saulei judant dangaus skliautu. 

3 priežastys, kodėl tau patiks svetainėje įrengti stoglangiai

Natūrali šviesa palaiko mūsų sveikatą ir gerą savijautą. Jos stiprinamoji ir transformuojamoji galia praskaidrina mūsų gyvenimą. Štai dar 3 priežastys, kodėl tau patiks stogo langai svetainėje: 

  • Funkcionalumas: Stogo langai montuojami į stogą, todėl erdvė žaismingai sąveikauja su interjeru ir niekada neužgožia natūralios šviesos. 

  • Mažesnė sąskaita už elektrą. Dienos šviesa apšviečia kambarį nemokamai, todėl išleisi mažiau pinigų elektrai. 

  • Šviesos kontrolė: Šviesa ar tamsa? Suporuodamas (-a) VELUX stogo langus su VELUX užuolaidėlėmis galėsi visiškai valdyti šviesą. 

Prieš imdamasis (-asi) svetainės renovacijos sudaryk norų ir poreikių sąrašą. Kaip atspirties tašką naudok dabartinį kambarį ir apmąstyk, kas tau jame patinka, ką norėtum išsaugoti, o ką pakeisti.   

Susiję straipsniai

Kodėl VELUX?

Transformuojame erdves

Mūsų dienos šviesos sprendimai padeda įgyti papildomos gyvenamosios erdvės po stogu ir suteikia neprilygstamų pokyčių tavo namams, savijautai ir erdvės pojūčiui.

Didesnė namų vertė 

Gali būti tikras (-a), kad investicija į VELUX gaminių sprendimus padidins tavo nuosavybės vertę ir atsipirks su kaupu.

Ramybės jausmas tavo namuose

Turime platų užuolaidėlių bei žaliuzių, atsarginių dalių ir medžiagų remontui asortimentą, todėl užtikriname, kad suteiksime tau geriausią įmanomą patirtį.

Mes pasiruošę tau padėti

Mūsų komanda nori užtikrinti visišką tavo pasitenkinimą, todėl konsultuosime tave nuo to momento, kai su mumis susisieksi, iki pat baigiamojo etapo – montavimo.

Neabejotina kokybė

Tavo poreikiai – mūsų kompasas. Nuo 1941 m. nuolat kuriame ir tobuliname savo produktus ir gaminame juos taip, kad jie tarnautų ilgus metus.

Atsakingas pasirinkimas

Savo gyvenimo kokybę gali pagerinti naudodamas (-a) tvarius sprendimus, kurie naudingi ir tau, ir planetai.