Vidaus šviesos kontrolė ir dekoravimas VELUX užuolaidėlėmis. Rinkis užuolaidėles, tinkančias patalpos funkcijai ir dekoruok!

Ar tau reikia tamsinimo efekto?

VELUX tamsinančios užuolaidėlės padės tau sukurti puikią erdvę ramiam nakties miegui arba pokaičiui dieną

Ar tik šviesos filtravimas?

Užtikrink privatumą ir filtruok natūralią šviesą, pasinaudodamas (-a) mūsų peršviečiamų, pusiau peršviečiamų arba vidinių žaliuzių asortimentu

Atrask kitas užuolaidėles

Užuolaidėlės, įnešančios gamtos pojūtį į tavo namus

Daugiausia pagamintos iš perdirbtų medžiagų, o tai per pusę sumažina anglies pėdsaką, lyginant su kitomis kolekcijomis. Ritininių užuolaidėlių Gamtos kolekcija pateikiama 8 spalvų, tai leidžia tau įnešti gamtos harmoniją ir ramybę tiesiai į namus. Gali rinktis iš tamsinančios arba peršviečiamos užuolaidėlės versijos.

Sužinok daugiau ir pirk internetu > 

„Color By You“ kolekcija

Pritaikyk ritinines užuolaidėles, kad tiktų tavo interjerui ir atspindėtų tavo asmeninį stilių. Rinkis iš tūkstančių spalvų ir sukurk įvaizdį, apie kurį svajojai. 

Prieinama:
- Tamsinančiai ritininei užuolaidėlei
- Peršviečiamai ritininei užuolaidėlei
- Dvigubai tamsinančiai ritininei užuolaidėlei 

Sužinok daugiau ir pirk internetu > 

VELUX Vaikų kolekcija

Puikiausi nuotykiai prasideda nuo gero nakties miego. VELUX Vaikų kolekcijos užuolaidėlės yra įkvepiančio ir linksmo dizaino vaikų patalpoms. Galima rinktis kaip tamsinančią užuolaidėlę arba dvigubą tamsinančią užuolaidėlę, kurioje dera užtemdymas ir šviesos pritemdymas viename sprendime.

Sužinok daugiau ir pirk internetu > 

Sumontuok užuolaidėlę per 15 minučių!

Peržiūrėk vaizdo įrašą ir pamatysi, kaip lengva pridėti naują užuolaidėlę prie savo VELUX stogo lango.

Išmanieji namai

Išmanieji namai

„VELUX ACTIVE with NETATMO“ automatiškai aktyvina tavo langus ir išorines žaliuzes pagal patalpų mikroklimato jutiklio rodmenis ir orų duomenis. Patogiai kontroliuok savo langus ir stebėk savo patalpų mikroklimatą iš bet kur savo išmaniajame telefone. Gyvenk patogiai ir ramiai, sukurk sveikesnę patalpų aplinką su VELUX ACTIVE.

Niekada nepraleisk specialių pasiūlymų!

Niekada nepraleisk specialių pasiūlymų!

Pateik formą ir gauk prizą – net tik prieigą prie informacijos apie nuolaidas, bet ir puikių idėjų, vertingų patarimų ir specialių mūsų ekspertų patarimų iš pirmųjų lūpų.