Jokių ventiliatorių.
Jokių akinių nuo saulės.

Naudokite VELUX žaliuzes ir užuolaidėles apsaugai nuo kaitros ir šviesos reguliavimui

'Derinkite puikią apsaugą nuo karščio su visišku užtemdymu už puikią kainą – pasinaudokite VELUX tamsinančiomis išorinėmis markizėmis!

Nauja nuolatinė kaina!

Puikus produktas, dabar už geresnę kainą.
Nauja mažesnė kaina: nuo 286 EUR nuo 2023 07 04 (buvo nuo 388 EUR nuo 2023 03 14 - 2023 07 03)

'Elegantiškas dizainas

Plonas dizainas puikiai įsilieja į stogą. Saulės elementai yra diskretiškai integruoti į viršutinį korpusą.

'Puiki apsauga nuo karščio

Šis efektyvus derinys leidžia jums vėsiai ir patogiai būti patalpoje karštomis dienomis ir naktimis.

'Tvirtas ir patvarus poliesterio audinys

Priežiūros nereikalaujantis audinys yra atsparus bet kokiam orui.

'Efektyvus užtemdymas dieną ir naktį

Tvirtas ir šviesai nepralaidus audinys nepraleidžia šviesos ir palieka kambarį tamsų.

Be vasaros grožio, karštis gali kelti nepatogumų . . . tačiau vietoj vėsinimo gudrybių savo VELUX stoglangius aprūpinkite VELUX žaliuzėmis ir užuolaidėlėmis!

VELUX žaliuzės ir markizės gali apsaugoti jūsų palėpę nuo išorinio karščio. Viduje naudojamos VELUX užuolaidėlės leidžia kontroliuoti, sušvelninti arba nukreipti šviesą. Jas naudodami sukursite vėsesnį klimatą ir jaukią atmosferą viduje.

Mažiau karščio, daugiau komforto

Blokuodami saulės spindulius prieš jiems patenkant į jūsų namus, VELUX išoriniai produktai sustabdo karštį langų išorėje ir apsaugo jūsų namus nuo perkaitimo vasarą.
Be to, tamsinančios išorinės markizės užtemdo, o markizės su unikaliu permatomu audiniu išsaugo vaizdą į lauką.

Visus metus nuo atšiaurių oro sąlygų ir žiemos šalčio apsaugo išorinės žliuzės.r.  


Ar norėtumėte pamatyti visą asortimentą?

Taip, parodykite!

Norite sužinoti apie geriausią mūsų pasiūlymą šiuo metu?

Spauskite čia!

Daugiau ar mažiau šviesos?

Jei lauke šviečia akinanti šviesa, palėpėje vis tiek galite nustatyti norimą šviesos lygį: su VELUX užuolaidėlėmis visiškai kontroliuojate, kiek šviesos įleisite į vidų.

 

VELUX užuolaidėlės gali būti įvairių spalvų ir stilių, kad atitiktų jūsų asmeninį stilių. Tamsinančios užuolaidėlės gali padėti sukurti puikią erdvę geram nakties miegui ar gaivinančiam poguliui dieną. 
 
Ar norėtumėte pamatyti visą asortimentą?

Taip, parodykite!

Kas gali jas sumontuoti? Jūs.

VELUX užuolaidėlės yra paprastos ir stilingos. Montuojant rankiniu būdu valdomas VELUX užuolaidėles ir markizes nereikia matuoti, kirpti, pjaustyti ar naudoti papildomų įrankių. Jos pagamintos taip, kad puikiai tiktų, o viskas, ko reikia, yra dėžėje – vos spėsite apsidairyti, o jūsų naujosios užuolaidėlės jau paruoštos.
Tačiau saulės energija valdomoms užuolaidėlėms ar žaliuzėms gali prireikti montuotojo (nebent esate meistras), o montuojant elektra valdomas užuolaidėles ar žaliuzes tikrai prireiks pagalbos.

Rankiniu būdu valdomas markizes sumontuoti lengva. Tam tereikia kelių žingsnių ir 5 minučių.


Ar norėtumėte pažiūrėti kaip tai vyksta?

'Taip, parodykite!

Uždarykite, paspauskite arba leiskite saulei tai padaryti už jus!

VELUX užuolaidėlės ir išorinės žaliuzės gali būti trijų variantų: valdomos rankiniu būdu, elektra arba saulės energija. Visas jas lengva sumontuoti iš patalpos vidaus ir jos yra suderinamos su dauguma VELUX stoglangių. Elektrinius ir saulės energija maitinamus sprendimus taip pat galima valdyti nuotoliniu būdu naudojant „VELUX Touch“ arba išmanųjį telefoną su VELUX programėle.

„VELUX Touch“ – tai nuotolinis (nepriklausantis nuo „Wi-Fi“) valdymas, kuriuo galima valdyti kelis elektra ar saulės energija maitinamus gaminius, skirtus jūsų maksimaliam komfortui.

„VELUX App Control“ suteikia galimybę valdyti visus VELUX elektrinius ir (arba) saulės energiją naudojančius gaminius tiesiai iš savo telefono.

Visiškai automatizuota sistema VELUX ACTIVE pati pasirūpina optimaliu patalpų mikroklimatu.

'Kodėl VELUX užuolaidėlės ir žaliuzės?

  • Aukštos kokybės gaminiai - visos užuolaidėlės ir žaliuzės yra intensyvių bandymų, užtikrinančių, kad jos tarnaus ilgus metus, rezutatas; tai patvirtina ir 3 metų garantija.

  • Platus gaminių asortimentas - kad ir koks būtų poreikis, mūsų išoriniai ir vidiniai gaminiai puikiai tiks jūsų stogo langams, užtikrindami puikią apsaugą nuo karščio ir geriausią tamsinimą bei šviesos reguliavimą jūsų patogumui

  • Lengvas ir saugus montavimas – originalios VELUX užuolaidėlės, markizės ir žaliuzės yra pritaikytos jūsų VELUX stogo langams. Tai reiškia, kad jie visada puikiai tinka ir yra lengvai montuojami – nereikia matuoti ar pjauti.

 

 

'Raskite savo sprendimą

Derinkite vidinius ir išorinius VELUX gaminius, optimaliam klimatui namuose ir maksimaliam komfortui ištisus metus.

Puikus vasaros derinys

VELUX siūlo puikų dviejų priedų derinį, kuris užtikrina jūsų komfortą . . . net ir karščiausiomis vasaros dienomis. MHL markizės ne tik apsaugo nuo karščio, bet ir išlaiko vaizdą ir praleidžia šviesą, o turėdami tamsinančią ritininę užuolaidėlę DKL, taip pat galite bet kada rinktis tamsą ir netrukdomai miegoti. Šiam deriniui taikoma 10% nuolaida.

Sprendimas „trys viename“

VELUX tamsinanti išorinė markizė SSS „2-in-1“ pati savaime atlieka dvi svarbias funkcijas: puikiai apsaugo nuo karščio ir užtamsina langus, kad karštomis dienomis būtų patogu gyventi namuose, o šiltomis naktimis – geriau miegoti. Pridėję peršviečiamas užuolaidėles RFL, užtikrinsite privatumą ir kartu įleisite natūralią šviesą. Kolekcijoje „Colour by You“ galite rinktis iš tūkstančių spalvų ir susikurti prie interjero derančias užuolaidėles.

Meistriškasis duetas

SML/SSL žaliuzės užtikrina aukščiausios klasės apsaugą nuo karščio ir užtamsinimą. Dviguba tamsinanti ritininė užuolaidėlė DFD – tai ir užtemdymo sprendimas, ir peršviečiama klostuota užuolaidėlė viename. Rinkitės bet kokios spalvos tamsinančią ritininę užuolaidėlę kartu su balta peršviečiamoma klostuota užuolaidėle. Rinkitės iš unikalių raštų ir spalvų.

Kaip sumontuoti markizes?

Jūsų VELUX stogo langai yra paruošti užuolaidėlėms! Atlikite šiuos 3 paprastus veiksmus, paaiškintus mūsų vaizdo įraše, norėdami sumontuoti rankinio vadymo markizes, ir atlikite tai patys per 5 minutes!

Montuodami VELUX elektrines arba saulės bateriją turinčias, tamsinančias išorines markizes ir žaliuzes, galite kreiptis į VELUX montuotojus profesionaliai pagalbai.

Šią vasarą atsivėsinkite sumaniai!

Šią vasarą atsivėsinkite sumaniai!

Suprantame, kad norite, jog jūsų mansarda būtų tarsi raminanti oazė net ir karščiausiomis vasaros dienomis. Galima surasti daugybę gudrybių, žadančių taip trokštamą palengvėjimą, tačiau kai kurių iš jų neverta nė bandyti. Mes čia esame tam, kad padėtume išsiaiškinti, kurių vėsinimosi tipų geriau vengti, ir patartume, ką daryti norint jaustis patogiai!