Nauja VELUX stiklinių stoglangių karta

 Stiklinių stoglangių ateitis

Naujieji mūsų stikliniai stoglangiai sukurti su nauja ir unikalia konstrukcija, pasižymi minimalistiniu ir elegantišku stiklo dizainu nuo-krašto-iki-krašto. Dėl to įneša daugiau dienos šviesos nei bet kada anksčiau, tad matysite tik stiklą ir dangų.
Galimybių langas

Peržiūrėkite mūsų  PROJEKTŲ PAVYZDŽIUS ir raskite  įkvepiančių pavyzdžių naudojant VELUX plokščio stogo langų sprendimus.

Lankstus sprendimas kitam jūsų projektui

VELUX stikliniai stoglangiai suteikia daugiau dienos šviesos, geresnį vidinį klimatą ir yra visiškai suderinami su VELUX App Control ir užuolaidėlėm.

Maksimali dienos šviesa

Elegantiško stiklo nuo-krašto-iki-krašto dėka, naujieji VELUX stikliniai stoglangiai įneša 52% daugiau dienos šviesos* negu kiti VELUX plokščio stogo langai.

 

* Lyginant su  CFP/CVP 6060.

Neprilygstamos techninės vertės

Naujieji stikliniai stoglangiai gali būti su 1 arba 2 kamerų izoliaciniu stiklo paketu**.

 

**Urc, ref 300: 0.55 W/(m2K)

Dideli dydžiai

Stikliniai stoglangiai gali būti ir didesnių dydžių, iki 200cm x 100cm, kad gautumėte dar daugiau šviesos. Galimi nevarstomi, elektriniai arba 
valdomi saulės energija variantai.

Suderinama su namų valdymo sistema

Varstomas pagrindas turi tylų integruotą variklį su lietaus jutikliu. Stoglangiai ir  užuolaidėlės yra suderinami su VELUX App Control.

Tobulas sprendimas kiekvienam projektui

Nuo inovatyvių išgaubto ir lygaus stiklo stoglangių iki tradicinių kupolų, VELUX plokščio stogo langų asortimente rasite tobulą sprendimą bet kokiam projektui.

Išgaubto stiklo stoglangis 

Aukščiausia klasė dėl CurveTech.

Lygaus stiklo stoglangis 

Dienos šviesa, dizainas ir estetika.

Įstiklintas kupolas

Pažangus sprendimas su stiklo paketu.

Kupolas

Be stiklo paketo. Negyvenamoms patalpoms ir pastatams

Plokščio stogo lango apdaila

Sukurta tam, kad plokščio stogo langų montavimas būtų dar efektyvesnis, VELUX plokščio stogo langų apdaila sutaupo laiką montavimo metu, kadangi nereikia dažyti ar dėti užpildo. Šis sprendimas apima PVC plokštes, garų izoliacijos sistemą ir apdailos elementus. 

 Brošiūra

Visą informaciją apie mūsų naujus plokščio stogo langus, galite rasti čia. Siūlome platų plokščio stogo langų asortimentą, kuris patenkins įvairiausius norus. Nuo inovatyvių išgaubto ir lygaus stiklo stoglangių iki  traditicinių kupolų, VELUX plokščio stogo langų asortimentas yra platus ir jame reikiamą variantą ras kiekvienas.