{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Dizainas: „Floreat Homes“; nuotraukos: Torbenas Eskerodas

Didžioji Britanija yra tarp šalių, kuriose namų eilės egzistuoja tūkstančiais variantų. „Radbrook Village“, nauja gyvenvietė, kurią siūlo „Floreat Homes“, profesionali šios srities namų statytoja, siūlo keletą tipų. „Radbrook Village“ yra apsupta parkų, visai netoli Šrousberio miesto centro.

Kiekvieną gyvenvietės namą supa didelis sodas. „Radbrook Village“ elegantiškai įsilieja į apylinkes dėl savo diskretiškų, tradicinių formų raudonų plytų mūrų ir stogų kraigų, žmonių pamėgtų dėl jaukiais namais dvelkiančios išvaizdos.

Norėdama išlikti konkurencinga nekilnojamojo turto rinkoje, „Floreat Homes“ turėjo pateikti vis besikeičiančių šeimų poreikius ir naujas bendro gyvenimo formas atitinkančias koncepcijas.

Name yra trys panašaus dydžio miegamieji, maždaug po 12 kvadratinių metrų, o tai suteikia daugybę panaudojimo būdų. Vienas įrengtas pirmame aukšte šalia vonios kambario, jį galima atnaujinti, kad gautumėte atskirą įėjimą. Svetainė nėra sujungta su jokia kita zona, o tai leidžia daug lankstumo. Didžiausia namo patalpa yra virtuvė kartu su valgomuoju. Skliautinės lubos ir dėl to didelis kambario aukštis suteikia erdvei draugišką, šviesią išvaizdą, kurios dažnai trūksta dideliems, ilgiems kambariams.

Namų eilė Šrousberyje su VELUX langaisDizainas: „Floreat Homes“; nuotraukos: Torbenas Eskerodas

Dizainas: „Floreat Homes“; nuotraukos: Torbenas Eskerodas

Kadangi už virtuvės yra praktiška saugykla, stogo langai buvo geriausias sprendimas siekiant užtikrinti optimalią natūralią šviesą ten, kur jos labiausiai reikia. Stogo langai ypač tinka lietingam klimatui, nes jie suteikia bent dvigubai daugiau šviesos nei vertikalūs to paties dydžio langai. Be to, jie naudojami visai patalpai vėdinti.

Racionalus išdėstymas pasižymi keletu kitų prabangos savybių. Vonios kambarys su VELUX stogo langu ir šviesa užlieta laiptine leidžia namams atrodyti didesniems ir erdvesniems. Faktai patvirtina išvaizdą: strateginis langų išdėstymas leidžia optimaliai pakeisti orą namuose, todėl jie ne tik jaukūs, bet ir sveiki.

Grafika

Dizainas: „Floreat Homes“; nuotraukos: Torbenas Eskerodas

Kiekvienas pirmo aukšto kvadratinis metras yra optimaliai panaudotas ir suteikia maksimalų lankstumą.

Stogo langas virš laiptų pašviesina patį namo centrą – sritį, kurioje paprastai trūksta dienos šviesos. Kompaktišką antrąjį aukštą sudaro tik tai, kas būtina – du miegamieji ir vonios kambarys.

Bet jis toli gražu nėra vidutinis dėl šviesa užlieto, didelio ir modernaus vonios kambario.

Šiame projekte naudoti VELUX gaminiai
VELUX nuotolinio valdymo stogo langas GGU
Išsami informacija apie gaminį

Išsami informacija apie projektą

Projektas: namų eilė
Vieta: Šrousberis, Jungtinė Karalystė 
Architektai: „Floreat Homes“
Metai: 2019 m.
Nuotraukos: Torbenas Eskerodas