{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
vietos planas
Architektas: Babis C. Tekeoglou, „BCT Architekt“ architektas

Kadangi didėjant gyventojų skaičiui mieste reikia daugiau butų, atnaujinimas yra labai svarbus norint apgyvendinti naujus gyventojus, tuo pačiu išvengiant neriboto urbanizuotos teritorijos augimo.

Daugelis palėpių, ypač pastatuose nuo 6-tojo iki 8-ojo dešimtmečio, buvo iki šiol nepripažintas šaltinis, tačiau dabar yra pertvarkomos į butus. Sutankinimo būtinybė atitinka renovacijos poreikį ir sudaro puikią dizaino galimybę.

Babic C. Tekeolgou įmonė gavo įpareigojimą atnaujinti tris 4-ojo dešimtmečio daugiabučius po 16 laiptinių šiauriniame Hamburgo pakraštyje. Pastatų stogai buvo sunaikinti per Antrąjį pasaulinį karą, atliekant laikiną remontą, po stogu buvo pastatyti keli butai, kad būtų suteikta gyvenamoji erdvė ištisai bombarduotame mieste. Užduotis buvo suprojektuoti vidutinės klasės nuomojamus butus palėpėje, taip pat atnaujinti žemiau esančius aukštus. Kiekviename daugiabučiame name buvo pridėti dvylika 75 kv. m butų ir aštuonios pusės dydžio studijos.

Gyvenamieji blokai Hamburge su VELUX stogo langaisArchitektas: Babis C. Tekeoglou, „BCT Architekt“; nuotraukos: VELUX

Babis C. Tekeoglou

„BCT Architekten“ architektas

Pagal savo mansardų atnaujinimo specializaciją su VELUX įgyvendinau daug projektų. Specialios patalpų formos kartu su ryškia dienos šviesa suteikia nuostabias dizaino galimybes

Architektas: Babis C. Tekeoglou, „BCT Architekt“; nuotraukos: VELUX

Tikėdamas palėpės erdvių grožiu, Babis C. Tekeoglou nusprendė išlaikyti jų originalias savybes.

Kiekvienas butas išplėstas šešių metrų ilgio mansarda su balkonais priešais. VELUX stogo langai iš abiejų stogo frontono pusių užtikrina ryškią dienos šviesą visą dieną ir natūralų skersinį vėdinimą. Efektyvūs, proporcingi kambariai su vaizdinėmis sąsajomis tarp jų ir saulės spindulių gausa yra tikra prabanga šiaip kukliuose butuose.

Grafika

Architektas: Babis C. Tekeoglou, „BCT Architekt“; nuotraukos: VELUX

Architekto bendradarbiavimas su VELUX įgyvendinant Lorichstrasse projektą apėmė ne tik stogo langus. VELUX pateikė vizualizacijas ir dienos šviesos analizę; parėmė statybą profesionaliais montuotojais, įrengiant pavyzdinį butą, kuriame buvo išbandyti įvairių gaminių variantai.

Nors ne visos VELUX vizualizacijose pavaizduotos idėjos buvo įgyvendintos, dialogas įkvėpė ir turėjo teigiamos įtakos projekto dizainui.

Šiame projekte naudoti VELUX gaminiai
VELUX stogo langas (GPU)
Išsami informacija apie gaminį
VELUX nuotolinio valdymo stogo langas GGU
Išsami informacija apie gaminį

Išsami informacija apie projektą

Projektas: gyvenamieji blokai
Vieta: Hamburgas, Vokietija 
Architektas: Babis C. Tekeoglou, „BCT Architekt“, Hamburgas 
Metai: 2019 m.
Nuotraukos: VELUX