Peržiūrėkite mūsų 5 pasakojimus apie tai, kaip dienos šviesa pakeičia erdves į mėgstamiausias vietas

Dienos šviesa atskleidžia tikrąsias spalvas, dirbtinė šviesa - ne

Sukurkite geriausią erdvę savo vaikams. Tinkamas pozicionavimas ir optimali dienos šviesa darbo erdvėje bei vaizdas yra pagrindas tinkamam patalpos sprendimui.

Saulės šviesa ir debesys namus paverčia jaukesniais

Čia praleidžiame daugiausiai laiko būdami namie. Dienos šviesos niekuo pakeisti negalima, jos intensyvumas ir spalva keičiasi per dieną. Jos poveikis gali sumažinti nuovargio jausmą ir pailginti pačią dieną.

Šviesa kambaryje sukuria atmosferą, dramą ir intrigą.

Modernus vasarnamis suteikia daug šviesos, nukreiptos į vietas, kurias dažniausiai naudojame. Dienos šviesa iš viršaus yra idealus būdas apšviesti vidurinę grindų dalį. Atviros lubos ties stogo kraigu yra puikaus dizaino pavyzdys.

Į pastatą įnešti saulės - architekto pareiga

Tuščios palėpės transformavimas į patrauklų butą gali suteikti daug galimybių. Bet tik pakankamas dienos šviesos srautas ir gražus vaizdas pro langus gali tikrai suteikti palėpės butui tikro, ypatingo žavesio.

Kiekvienam kambariui reikia saulės šviesos

Vonios kambarys su natūralia šviesa yra visų gyvenančių butuose svajonė. Pasinaudokite saulės vonių galimybe nesumažindami privatumo. Šis mažas pakeitimas ne tik padidins savininko pasitenkinimą, bet ir bendrą nuosavybės vertę.

Dienos šviesos strategija gali viską apversti aukštyn kojomis, kai kalbame apie gerą ir blogą kambario dizainą

Kad dirbtumėte produktyviai, jums reikalingas biuras, kuris yra daugiau nei stalas su nešiojamuoju kompiuteriu ant jo. Svarbiausi dalykai jūsų namų biurui yra natūralios šviesos gausa, grynas oras ir tinkamai sudaryti šešėliai.