Arčiau dangaus, arčiau svajonių! - Tegul išsipildo svajonė turėti miegamąjį palėpėje

Tema: patarimai

Palėpėje esantis kambarys gali būti visiškai atskirtas nuo išorinio pasaulio, sukuriant privačią erdvę, kurioje galėsite ramiai ir netrukdomai atsipalaiduoti – skamba kaip tobula erdvė miegamajam, ar ne? Jei esate jaunas tėvas, maištaujantis paauglys, turintis visas kūrybines idėjas pasaulyje ar pensininkų pora, kuri norėtų išnaudoti erdvę atsipalaidavimui, miegamasis palėpėje gali būti jums nepaprastai unikali erdvė su įdomiais kampeliais ir architektūrinėmis savybėmis.

Duosime jums keletą idėjų kaip susikurti svajonių miegamąjį!

 

Lyg paukštis skrajojanti kūryba

Palėpės yra ypatingos vietos, o atgaivinę savają galite parodyti savo kūrybiškumą ir, pasirinkdami stilių, temą, spalvas bei baldus galite sukurti erdvę, kuri parodo jūsų asmenybę ir patenkina poreikius.

Palėpės pavertimas mielu vaikų miegamuoju gali būti tobulas sprendimas poroms, kurioms reikalinga papildoma erdvė atsiradus kūdikiui. Nors ši erdvė labiausiai patiks paaugliams, norintiems šiek tiek laisvės sau, pabūti savo pasaulyje, atskirtame nuo visų, leidžiant laisvai skleistis kūrybiškumui, turint laisvę garsiai groti muziką, papuošti sienas savo mėgstamų grupių plakatais ir pasikviesti draugus pasikalbėti apie bet ką ir apie viską privačiai.

Kai kuriems patinka švarus, rafinuotas dizainas, bet savo miegamajame galite išsikelti sau iššūkį būti kūrybiškesniems! Vieną sieną išklijuokite drąsiai ir ryškiais tapetais ar pastatykite ryškiaspalvį fotelį ar sofa, kad pagyvintumėte kambarį! Leiskite sau žaisti, lai kūryba liejasi laisvai!

 

Kaip chameleonas susiliekite su gamta

Tai gali būti jums nauja informacija, bet natūrali šviesa yra būtina mūsų gerai savijautai, o mes galime pagerinti savo nuotaiką, nes mūsų smegenyse esančios cheminės medžiagos, atsakingos už laikiną proto būseną, išsiskiria daugiau, kai mus supa saulė ir šviesa. Be jokios abejonės, grįžę prie savo šaknų ir būdami gamtoje ir palėpėje, kurią užlieja saulės šviesa, jausitės laimingesni ir labiau atsipalaidavę.

Ar žinojote, kad stogo langai suteikia bent dvigubai daugiau šviesos nei fasadiniai langai? Rekomenduojame langus rinktis atidžiai ir pagalvoti ne apie vieną, o daugaiu – du ar tris langus – kad maksimaliai padidintumėte dienos šviesos kiekį – ir, žinoma, langus rinktis geros kokybės. Pavyzdžiui, VELUX stogo langai yra stilingi – galite rinktis balto poliuretano arba natūralios medienos variantus – ir puikios kokybės langai, suteikiantys puikų vaizdą į dangų ir leidžiantys jums pasijusti arčiau gamtos.

 

Miegokite kaip kūdikis mamai ant rankų

Miegas visada buvo įdomi tema. Ar žinote, kad mes praleidžiame maždaug trečdalį savo gyvenimo miegodami? Miego kokybė yra raktas į mūsų atsigavimą, koncentraciją bei nuotaiką, tad turėtume rūpintis kur ir kaip praleidžiame savo naktis.

Tamsa mūsų miegamajame yra labai svarbi, kadangi tyrimai parodė, kad šviesus kambarys prieš einant miegoti uždelsia ir sutrumpina melatonino, kuris skatina mieguistumą, gamybą. Jei norite visiškos tamsos savo miegamajame, mes rekomenduojame įsigyti VELUX išorines žaliuzes, kurios suteikia visišką užtemdymą. Tegul jūsų palėpė veikia kaip sapnų gaudyklė ramiam ir giliam miegui!

 

Atsipalaiduokite kaip katinas

Visi žinome, koks jausmas, kai mus supa kakofonija. Buvo ilga diena, skalbimo mašina burzgia, telefonas skamba, vaikai triukšmauja, o mūsų galva, atrodo, tuoj sprogs. Nėra kur atsitraukti, tad mes prarandame savikontrolę; Visi skubančiame pasaulyje matome, kad dėmesys mūsų atsipalaidavimui tampa vis svarbesnis.

Tam mums reikia poilsio vietos, miegamojo, kuris būtų funkcionalus, bet kartu tikrai leidžiantis atsipalaiduoti. Tam rekomenduojame miegamąjį įrengti tolimiausiame jūsų namų taške, toliau nuo triukšmingų prietaisų, todėl poilsio metu tikrai niekas jūsų netrukdys.Apskritai, pasitelkus išradingumą, bet kurį kambarį galima paversti draugiška, kviečiančia erdve, į kurią gera grįžti ir pailsinti galvą po varginančios dienos. Tad raginame pasitelkti fantaziją ir paversti šią brangią erdvę svetinga, bohemiška, kūrybinga, atpalaiduojančia erdve, kurioje tikrai jaustumėtės, kad esate geriausioje vietoje pasaulyje!