Geriausias ginklas prieš žiemos tamsą: tinkami stogo langai

Tema: patarimai

Daugelis žiemą apibūdintų kaip tamsią ir šaltą, tačiau tai ir meilės metas – mėgavimasis šeima ir namuose praleistu laiku. Šiame tinklaraščio įraše kalbėsime apie skirtingus langų tipus ir jų priedus – taip lengviau išsirinkti, susikurti svajonių palėpę. Skaitykite toliau ir geriau supraskite pateiktus produktus.

Gerai žinomi rankinio valdymo ar laiką taupantys elektriniai

Perkant bet kurį iš dviejų variantų, labai svarbu vėdinti patalpas bent 3 kartus per dieną – įleisti gryną orą ir išleisti drėgmę. Ar žinojote, kad per dieną, kurią keturių asmenų šeima praleidžia namuose, vidutiniškai jos išsiskiria apie 10 litrų?

Todėl automatizuotas VELUX stogo langas yra geras pasirinkimas jums, nes automatinė ventiliacija rūpinasi oro mainais, nesvarbu, ar esate namuose, ar išvykę. Jutiklis stebi orą ir patalpų oro drėgmę, todėl nereikia jaudintis dėl lietaus ar didelės drėgmės. Kita vertus, rankiniu būdu valdomus langus galima atidaryti tik būnant namuose ir dažnai pamirštama juos uždaryti, taip išnudojant daugiau energijos patalpoms sušildyti – tai kainuoja daugiau pinigų. Tačiau naudojant šį tipą kryžminė ventiliacija yra efektyviausia.

Vėdinimas yra svarbus ne tik dieną, bet ir naktį. Suaugusiesiems reikia 6-8 valandų miego kiekvieną dieną. Įsivaizduokite, kiek oro sunaudojama iki miego vidurio. Dėl šios priežasties elektra valdomi VELUX langai suteikia geresnes galimybes nei rankiniu būdu valdomi langai. Juos galima užprogramuoti vienam ar dviem vėdinimams per naktį. Naudojant rankinio valdymo langus, tai įmanoma tik prieš einant miegoti.

 

Panoraminis vaizdas ar patogus ašinio varstymo langas

VELUX pakeliamo varstymo langas suteikia jums panoraminį vaizdą ir maksimaliai padidina natūralios dienos šviesos kiekį. Pakelkite jį aukštyn ir jie atsidarys išorėn iš apačios. Pro juos atsiveria nenutrūkstami vaizdai – maksimaliai praleidžiama dienos šviesa, grynas oras ir lauko vaizdai. Šis pasirinkimas ypač geras, jei iš jūsų namų atsiveria nuostabūs vaizdai.

Kita vertus, ašinio varstymo langai yra populiariausias variantas, kadangi jie pigesni, lengviau pritaikomi ir žmonės tiesiog prie jų pripratę.

Nors pakeliamo varstymo stogo langai turi patogią apatinę rankeną valdymui, reikėtų atsižvelgti į tai, kokiame aukštyje norėtumėte langų, taip pat ar po jais norėtumėte dar kažką statyti. Bet kas būtų geriau nei nukėlinėti viską nuo savo stalo, norint įsileisti šviežio oro.

 

Natūralus medis ar priežiūros nereikalaujantis poliuretanas

Ar žinojote, kad VELUX stogo langai su poliuretano danga turi 100% priežiūros nereikalaujantį paviršių? Kita vertus, kadangi medinis langas yra pagamintas iš natūralaus medžio, priklausomai nuo naudojimo intensyvumo, jie turėtų būti perlakuojami bent kas ketverius metus, ir puikiai impregnuojami valymui.

Jei mėgstate natūralias medžiagas, medinis stogo langas tinkamiausias pasirinkimas jums. Tačiau, jei iškote lango drėgnai patalpai, reikėtų rinktis langus dengtus poliuretanu – su pušies šerdimi. Dėl savo baltos spalvos jis puikiai dera su bet kokiais palėpės kambario baldais. Be to, paviršius yra itin patvarus, atsparus įbrėžimams ir ilgaamžis.

Jeigu jums rūpi Žemė, turėtumėte žinoti, kad 99% medienos sunaudojamos gamyboje turėtų būti gaunama iš sertifikuotų tvarių miškų ūkių – tai ne tik natūralus, bet ir aplinką tausojantis pasirinkimas.

 

Svarbiau išorė ar vidus?

Vidinės užuolaidėlės dedamos iš vidinės pusės, o išorinis sprendimas – išorėje – tai reiškia, kad jų paviršius tiesiogiai susitinka su šalčiu, tarsi turi papildomą sluoksninę apsaugą.

Tiek vidiniai, tiek išoriniai sprendimai gali visiškai užtamsinti patalpą. Nepriklausomai nuo amžiaus grupės, mūsų miego kokybė yra raktas į mūsų fizines ir psichines jėgas bei atsinaujinimą.

Kad to būtų laikomasi, pridėkite VELUX tamsinančias užuolaidėles arba išorines žaliuzes. Abu sprendimai fantastiški – klausimas tik kokiu tikslu juos naudosite.

VELUX išorinės žaliuzės yra idealus sprendimas bet kuriuo metų laiku – neleidžia atšalti patalpoms žiemą ir išsaugo malonų kambario klimatą vasarą. Jie sumažina lietaus, audrų keliamą triukšmą ir pagerina namų apsaugą nuo neteisėto įsibrovimo.

Nors vidinės užuolaidėlės negali taip užtamsinti palėpės kaip modernesnės išorinės žaliuzės, jos yra lengvai prieinamos, per kelias minutes sumontuojamos ant lango ir yra labai patvarios.

 

Tikimės, kad ši apžvalga padės geriau suprasti produktų skirtumus!