Mėgaukitės vasaros vakarais namuose be vabzdžių

Šiltėjant dienoms gamta atbunda, tačiau suaktyvėja ir vabzdžiai, kurie drumsčia ramybę vasaros vakarais ir trikdo miegą. Vienintelė šimtaprocentinė apsauga nuo vabzdžių ir jų zvimbimo namuose – tinkleliai langams. VELUX grupė išleidžia į rinką naujo dizaino tinklelius nuo vabzdžių. Šių tinklelių rėmas baltas, viršutinė kasetė ir šoniniai bėgeliai siauresni, todėl mėgausitės gaiviu oru be uodų ir kitų vabzdžių bei grožėsitės vaizdu pro langą, net kai tinklelis nuleistas.

Kai mus prižadina uodai, jie iš paskutiniųjų stengiasi mums sukliudyti mėgautis gražiu oru bei pelnytu poilsiu. Paprasčiausias būdas užkirsti tam kelią – apsaugoti namus tinkleliais nuo vabzdžių. Štai kodėl VELUX sukūrė naują, beveik nepastebimą tinklelį nuo vabzdžių. Jis leidžia jums vasarą mėgautis gaiviu oru be uodų ir kitų vabzdžių, taip pat neužstoja vaizdo į lauką net tuomet, kai yra nuleistas. VELUX tinklelis nuo vabzdžių pagamintas iš patvarios tinklinės medžiagos, kuri visiškai nepraleidžia vabzdžių.

zil

Estetiška apsauga

Naujasis tinklelis nuo vabzdžių yra šiuolaikiško dizaino, baltos spalvos ir tobulai tinka VELUX stogo langams. Elegantiškas, siauras rėmo dizainas užtikrina puikią išvaizdą. Kai nenaudojamas,  tinklelis nuo vabzdžių yra beveik nepastebimas. Jis montuojamas ant sienos ir gali būti derinamas su visomis vidinėmis užuolaidėlėmis, kurios taip pat gaminamos ir baltais šoniniais bėgeliais, kad puikiai derėtų prie baltų VELUX stogo langų.

„VELUX tinklelis nuo vabzdžių apsaugo namus ir netrukdo varstyti langų. Tai idealus sprendimas tiems klientams, kurie nori mėgautis gaiviu vasarišku oru ir šiuolaikišku interjero dizainu visus metus“, sako Dmitrijs Astašonoks, generalinis VELUX direktorius Baltijos šalims. „Tai idealus sprendimas virtuvėms ir miegamiesiems ir ypatingai vaikų kambariams, nes vaikams vabzdžių įkandimai skausmingiausi“.

Lengvas montavimas ir valdymas

Naujojo VELUX tinklelio nuo vabzdžių montavimo procesas dabar yra spartesnis, jį gali atlikti vienas žmogus. Tinkleliai nuo vabzdžių montuojami ant vidinės sienos, o ne tiesiai ant lango rėmo. Užsakant tinklelį nuo vabzdžių tereikia pamatuoti lango angos plotį ir aukštį, taip nustatomas tinkamas produkto dydis. Tinkleliai nuo vabzdžių gaminami įvairių pločių ir šių trijų aukščių: 1600 mm, 2000 mm ir 2400 mm. Aukštis yra reguliuojamas. Jei turite langą su vertikaliu elementu, jums reikės dviejų tinklelių nuo vabzdžių ir papildomo montavimo komplekto.

VELUX tinkleliai nuo vabzdžių lengvai valdomi rankiniu būdu valdymo rankena. Viskas, ką turite padaryti, suimti rankeną ir stumti tinklelį aukštyn ar žemyn. Tinklelis nuo vabzdžių pritvirtintas viršutinėje kasetėje, jis slankioja šoniniais bėgeliais, kurie užtikrina sklandų valdymą. Kai nenaudojamas, tinklelis patogiai susivynioja viršutinėje kasetėje. Jei nepasiekiate savo stogo lango viršaus, jums gali būti naudinga valdymo lazdelė.

VELUX tinklelis nuo vabzdžių gali būti lengvai derinamas su visomis VELUX vidinėmis užuolaidėlėmis, kurių pagalba galima reguliuoti į kambarį įeinančios šviesos kiekį, bei išoriniais, nuo karščio apsaugančiais produktais, kad palėpėje būtų komfortiška aplinka.

Tinklelį nuo vabzdžių galite užsisakyti www.veluxshop.lt ir mes pristatysime jį iki jūsų durų. Kainas ir techninę specifikaciją sužinosite apsilankę www.veluxshop.lt.

zil