Mėgstamiausia erdvė - palėpėje

Visi norime gyventi namuose, kurie mums puikiai atitinka. Patalpa, į kurią įėję, galime jaustis kaip savo nuosavoje saloje. Dabar užmerkite akis ir įsiklausykite. Leiskite savo vaizduotei sklandyti laisvai. Ką matote? Kokie vaizdai, spalvos, figūros, stilius ateina į galvą? Pirma idėja - dažniausiai – geriausia idėja. Būkite savimi.

Šiandien šiame tinklaraščio įraše kalbėsime apie mėgstamos erdvės kūrimą pagražinant palėpę. Atsiloškite ir mėgaukitės.

 

Spalvų paletės parinkimas

Pirmoji mintis, kuri ateina į galvą apie labiausiai mėgstamą erdvę, yra pagrindinė spalva. Spalvų paletės pasirinkimas atsižvelgiant į tai, kokia atmosfera jums patinka, yra puiki idėja, nes tokiu būdu jūs neperkrausite savo vietos spalvomis. Dėl šios priežasties rekomenduojame rinktis natūralias spalvas kaip pagrindą, nes jos puikiai dera su praktiškai bet kuo, o, pavyzdžiui, balta spalva turi “didinamąjį efektą”, tad erdvė atrodo ir jaučiasi didesnė. Tai pagrindinis triukas, norint praplėsti erdvės pojūtį nedidinant grindų ploto. Tačiau, jei labiau norite kitos spalvos, pavyzdžiui savo mėgstamiausios, geriausia ją ir rinkti, o kitas spalvas parinkti pagal bazinę spalvą. Stenkitės rinktis šiltesnes spalvas, nes jos suteikia energijos ir sušildo erdvę.

 

Pakabinkite mėgstamiausias nuotraukas

Kabinti nuotraukas ant sienos – puiki idėja, nes žiūrėjimas į gamtos nuotraukas gali sumažinti pyktį ir stresą, taip pat sužadinti malonius jausmus. Puiku ir tai, kad nuotrauka sužadins laimingus prisiminimus, taip sukeldama šypseną kiekvieną dieną. Kas privers jaustis geriau nei geriausi atsiminimai čia pat ant sienos? Turime omenyje… tyrimai rodo, kad žmonės 90% savo gyvenimo praleidžia patalpose. Tad kodėl nepraleidus jo tarp savo prisiminimų?

 

Pagyvinkite kambarį

Palėpėje turi būti šviesu. Rekomenduojame naudoti natūralų apšvietimą. Tokiu būdu erdvė atrodys erdvesnė ir ramesnė nei esant dirbtiniam apšvietimui. Natūrali šviesa visada geriau – leis išlikti žvaliems.

Leisdami saulės šviesai patekti į kambarį sukursite gyvumo jausmą. Jei norite tai pasiekti, prieš žiemą įrenkite stogo langus ir pamatykite dangų arčiau nei bet kada. VELUX stogo langai padeda pritraukti natūralią šviesą ir padaro kambarį daug patrauklesne erdve.

 

Ar žinojote, kad šalia daugybės šlaitinių stogo langų, apdovanojimus pelnęs VELUX plokščio stogo langas suteikia jums maksimalią dienos šviesą ir komfortą? Dėl puikios šilumos izoliacijos šis gaminys yra gana išskirtinis – užtikrina itin mažas U - vertes ir sumažina energijos sąnaudas.

 

Nepamirškite parinkti ir užuolaidėlių, kad palaikytumėte sveiką ir patogią aplinką patalpose! Užuolaidėlės ir žaliuzės neįleidžia šalto oro ir užtikrina, kad patalpoje būtų pakankamai šviesos.

Sumontavus ir stogo langus, ir išorines žaliuzes, kasdieną padarysite patogesnę, sumanesnę, taip pat galėsite labiau individualizuoti palėpę.

 

Įsileiskite gamtą į savo namus

Kas labiau galėtų priartinti gamtą, nei augalai? Jie ne tik gražūs, bet ir suteikia kūrybiškumo ir pagerina nuotaiką. Kad palėpė atrodytų patraukli, reikia pasirinkti tinkamą apdailą – kuri tikrai pagražins jūsų palėpę. Atsakymas - augalai. Ar galite įsivaizduoti, kaip pabundate džiunglėse? O gal tvarkinga ir funkcionali palėpė tiktų labiau? Kad ir koks pasirinkimas būtų arčiau širdies, naudoti augalus dekoravimui yra pigu ir augalai turi labai gerą poveikį. Jie taip pat: leidžia atsikratyti streso, pagerina koncentraciją, tai pat palėpė atrodo gaivesnė ir jaukesnė. Rinkitės kambarinius augalus, kurių priežiūra nereikalaus papildomo laiko ir papildomų pinigų, taip ir jie bus laimingesni.

 

Interjero dizainas

Įsirenkite palėpę taip, kad ji atitiktų jūsų stilių. Įsitikinkite, kad renkatės baldus, dekoracijas, spalvas ir medžiagas, kurie dera tarpusavyje ir jų geriausios savybės yra išryškintos, kad netyčia nesukurtumėte priešingo negu tikėjotės efekto. Atsižvelkite į tai, kiek jums baldų reikės – per daug nėra gerai. Geriau pridėkite kilimą, kuris pagyvins kambarį, bet išlaikys grindis natūralias.

Rūpinkitės savo palėpe, rūpinkitės savimi!