Daugiau dienos šviesos ir gaivaus oro jūsų namuose su naujuoju VELUX Studio Trio

„Šviesūs” ir „erdvūs” – taip dažniausiai apibūdinami tobuli namai. Su naujuoju VELUX stogo langu Studio Trio ši svajonė gali tapti realybe. Šis langas sudarytas iš 3 stiklo paketų ir vieno rėmo, atrodo gražiai ir elegantiškai; jis praplečia vaizdą, įleidžia į patalpą daug daugiau dienos šviesos ir gryno oro, sudaro didesnės erdvės įspūdį, sukuria jaukią ir modernią aplinką.

Daugelis interjero dizainerių mano, kad natūrali šviesa namų dizaine yra neįkainojama, tuo tarpu namų savininkai nustemba sužinoję, kad įsileisti į namus šviesos kainuoja ne daugiau nei nauja sofa. VELUX Studio trio – išskirtinis, tačiau įperkamas sprendimas, kuris jūsų namus padarys patrauklesniais. Investavę šiek tiek pinigų jūs mėgausitės didesniu dienos šviesos kiekiu ir gaiviu oru.

Daugiau dienos šviesos

VELUX Studio Trio su siauru rėmu, todėl tiekia 23 % daugiau šviesos nei trys vienoje grupėje sumontuoti langai. Studio Trio sukurs komfortą, malonią aplinką, erdvumą, suteiks galimybę pasimėgauti naujomis erdvės formomis. Šie langai idealiai tinka tokioms gyvenamosioms erdvėms kaip virtuvės ar svetainės, taip pat toms patalpoms, kuriose labai svarbu dienos šviesa, pavyzdžiui, darbo kambaryje, kampeliuose, kuriuose žaidžia vaikai ir miegamuosiuose. Įsirenkite stogo langą virš valgomojo stalo ir valgydami stebėkite debesis; virš darbo stalo įrengtas langas įkvėps kūrybiškumo; virš svetainės sofos sumontuotas langas leis stebėti dangų ir pasimėgauti atsipalaidavimo akimirkomis.

Elegantiškas dizainas


Estetiškai atrodantis VELUX Studio Trio langas itin plonu rėmu gali būti lengvai įrengiamas siekiant sukurti malonaus dizaino gyvenamąją aplinką. Toks langas atveria labai platų vaizdą, kurį riboja tik ploni rėmeliai. Kai pro langą plūsta dienos šviesa, kambarys išgražėja, o pro langą atsiveria už jo esanti erdvė. Kadangi langai pasižymi geromis termoizoliacinėmis ir vėdinimo savybėmis, jie suteikia maksimalaus komforto.

Daug privalumų


VELUX Studio Trio – vienas iš ekonomiškesnių dienos švieos sprendimų jūsų namams; gaukite tris stogo langus už dviejų standartinių stogo langų kainą. Šis sprendimas suteikia galimybę įgyvendinti šviesaus ir erdvaus interjero svajonę.


Lengvas montavimas ir suderinamumas su išmaniaisiais namais 

VELUX Studio Trio langą taip pat nesunku sumontuoti kaip ir standartinį VELUX stogo langą. Procesas lengvas ir paprastas visiems. VELUX Studio trio langą galima patobulinti ir įrengti jame nuotolinio valdymo technologiją, paverčiant langus automatiniais, valdomais nuotoliniu būdu; taip bus patogiau juos varstyti, jei šie įrengti nepasiekiamame aukštyje. Net jei langas įrengtas žemai, nuotolinis valdymas palengvina varstymą.