VELUX stogo langas išgaubtu paviršiumi

CFP (nevarstomas) / CVP (rankinio arba nuotolinio valdymo) 

Nuo 626 €

Plokščiam stogui skirtas langas su unikaliu išgaubtu stiklo paviršiumi įleidžia į patalpas daugiau dienos šviesos ir išsiskiria kaip modernus stogo elementas. Toks langas idealus tiems namų savininkams, kuriems ypač svarbus dizainas. Rinkitės automatinius nuotolinio elektrinio valdymo langus VELUX, jeigu norite komforto ar suderinamumo su patalpų mikroklimato valdymo sistema VELUX ACTIVE.


Naudingos savybės

 • Išgaubta stiklo konstrukcija tęsiasi nuo krašto iki krašto - tai leidžia lietaus lašams lengvai nuslysti nuo paviršiaus.
 • Šilumą izoliuojantis PVC rėmas bei 1 kameros stiklo paketas - optimaliams energiniam efektyvumui.
 • Atskirai įrengiamos markizės arba klostuotos užuolaidėlės, apsaugo nuo karščio ir leidžia kontroliuoti vidaus patalpų temperatūrą.

CurveTech

Plokščiam stogui skirtas VELUX langas turi išgaubtą stiklo paviršių CurveTech, kurio dėka lietaus vanduo lengvai nubėga nuo lango - net ir tuomet, kai stogo nuolydis 0°.

Detali informacija apie gaminį

PVC
 • 1
  CurveTech

  CurveTech

  Mūsų inovatyvus išgaubtas stiklo paviršius leidžia lietaus vandeniui laisvai nutekėti, todėl pro langą aiškiai matysite dangų, be to, į patalpą pateks daugiau dienos šviesos - net tokiu atveju, kai langas sumontuotas į 0° nuolydžio stogą.

 • 2
  Apšiltintas  PVC rėmas ir stiklo paketas

  Apšiltintas PVC rėmas ir 1 kameros stiklo paketas

  Ideali PVC rėmo ir 1 kameros stiklo paketo kombinacija užtikrina, kad šilumos nuostoliai pro langą būtų maži o patalpos vidaus mikroklimatas būtų komfortiškas.

 • 3
  Priežiūros nereikalaujantis dizainas

  Priežiūros nereikalaujantis dizainas

  Dėl išgaubtos paviršiaus formos natūraliai nuteka lietaus vanduo - nereikia jo nuolat valyti, o dėl grūdinto stiklo lango praktiškai neįmanoma pažeisti. O praktiška PVC medžiaga išvaduos nuo varginančių priežiūros darbų.

 • 4
  Elektrinis valdymas

  Elektrinis valdymas

  Sieninio jungiklio pagalba nuotoliniu būdu valdysite aukštai įrengtus plokščio stogo langus. Praktiškas lietaus jutiklis užvers langą automatiškai, vos pradėjus lyti. Suderinama su patalpų mikroklimato sistema VELUX ACTIVE. • 5
  Užuolaidėlės ir apsauga nuo karščio

  Užuolaidėlės ir apsauga nuo karščio

  Pridėkite prie savo VELUX plokščio stogo lango išgaubtu stiklu baigiamąjį akcentą - užuolaidėles. Jų pagalba reguliuosite įeinančios šviesos kiekį: pritemdykite kambarį ar susikurkite švelnią prieblandą. Galima rinktis iš klostuotų saulės energija ar elektra valdomų užuolaidėlių. O  karštomis vasaros dienomis palaikykite malonią kambario temperatūrą, įsirengdami markizes, kurios sumažina kaitrą iki 76%. 

Medžiagų specifikacija

 • Vidinė lango pusė

  Priežiūros nereikalaujantis PVC

  Praktiškas besiūlis dizainas ir PVC medžiaga užtikrina lengvą vidinio paviršiaus priežiūrą.

 • Išorinė lango pusė

  Išorinė pusė

  Išgaubtas išorinis lango konstrukcijos paviršius, besitęsiantis nuo krašto iki krašto, pagamintas iš stiklo bei aliuminio.

 • Stiklo paketas

  Stiklo paketas --73

  Vienos kameros, energiją taupantis stiklo paketas su laminuotu sluoksniu iš vidinės pusės, grūdintas iš išorės, su šilumos izoliacija.

 • Valdymas

  Elektrinis valdymas 

  Pasirinkite eletrinio valdymo langą, su VELUX INTEGRA®  sistema, kad galėtumėte išsivėdinti patalpas. Langas komplektuojamas su programuaojamu nuotolinio valdymo pultu patogiam valdymui ir komfortui.

  Nevarstomas langas

  Galite rinktis ir nevarstomą lango modelį. Jo varčia yra pagaminta iš PVC, su 1 kameros stiklo paketu ir puikia šilumos izoliacija. 
Jums taip pat gali būti įdomu...