Susipažinkite su naujos kartos VELUX stoglangių pasiūla

Raskite montuotoją

Pamatykite dangų savo namuose 

Mėgaukitės tingiais savaitgalio rytais, darbo iš namų dienomis ar vėlyvais pasisėdėjimais virtuvėje po dangaus skliauto ploteliu. Atnaujinkite savo namus su naujos kartos VELUX stoglangiais, kurie suteikia įspūdingą vaizdą ir užtikrina energinį efektyvumą įleisdami iki 52 % daugiau dienos šviesos į kambarį (dienos šviesos plotas, lyginant su CFP/CVP 6060) Norite įsitikinti privalumais, kuriuos VELUX stoglangiai gali suteikti jūsų namams?
Sužinoti daugiau
„Įsivaizduokite, kad grįžtate namo ir įeinate į svetainę, kuri ilgą laiką buvo tamsi. O dabar visur šviesu ir tai tikrai labai gražu.“ Privataus namo savininkas, Danija
Discover the new generation of VELUX glass rooflights

Raskite idealų sprendimą savo namams

Nuo pažangios konstrukcijos išgaubto ir lygaus stiklo stoglangių iki klasikinių kupolų – VELUX plokštiems stogams skirtame langų asortimente kiekvienas gali rasti sprendimą pagal savo poreikius.

Plokščio stogo langai išgaubtu stiklu

Geriausi rezultatai su „CurveTech“

Plokščio stogo langai lygiu stiklu

Natūralus apšvietimas, dizainas ir estetika

Įstiklinti kupolai

Pažangus kupolinis sprendimas su įstiklinimu

Kupolas

Be įstiklinimo. Negyvenamoms patalpoms ir statiniams.
Tebūnie šviesa – bet kuriame kambaryje
Pasisemkite įkvėpimo savo naujam projektui peržiūrėję šią galeriją. Įsileiskite šviesą į savo namus su naujos kartos VELUX stoglangiais.

Liepkite „Google“ atidaryti langus

Nauji VELUX stoglangiai taps neatsiejama jūsų išmaniųjų namų dalimi. Tiesiog įsigykite „VELUX App Control“ programėlę kartu su stoglangiu ir valdykite langus savo namuose naudodami išmanųjį telefoną arba valdymo balsu funkciją. Taip pat galite automatizuoti namų mikroklimato reguliavimą su „VELUX ACTIVE with Netatmo“.

Įsigykite užuolaidėles visapusiškam komfortui pasiekti

Individualizuokite stoglangius pasirinkdami užuolaidėles ir priedus, kurie pagerins jūsų miegą ir neleis kambariams pernelyg įkaisti. Užtemdančios arba nuo karščio apsaugančios užuolaidėlės padės išlaikyti komfortą bet kokiomis aplinkybėmis – ištisus metus.

Raskite artimiausią sertifikuotą montuotoją.

Norite, kad jūsų namus užlietų šviesa, sklindanti pro naujus VELUX stoglangius? Raskite artimiausią sertifikuotą montuotoją ir nemokamai gaukite profesionalių patarimų dėl gaminių pasirinkimo, kainų bei montavimo – be jokių įsipareigojimų.