Sužinokite daugiau
Ši stulbinanti buto renovacija leido išnaudoti patalpų tūrį ir šviesą iš viršaus. 

Šis butas iš pradžių buvo mažas, su didele neišnaudota palėpės erdve. Šeimininkai sugalvojo planą, kaip pertvarkyti būstą ir sukurti stulbinančią 2 lygių gyvenamąją erdvę, pripildytą natūralia šviesa.

Palėpė, kur anksčiau buvo galima patekti tik pro nedidelį liuką, suteikė daug papildomos atviros gyvenamosios erdvės. Šeimininkai nesuskirstė bendrojo naudojimo patalpų į atskirus kambarius, o sukūrė didelę atvirą erdvę. Virtuvė ir svetainė sudaro žemesnįjį lygmenį. Daug vietos daiktams saugoti atsirado įrengus milžiniškas lentynas nuo grindų iki pat lubų bei išmaniai sumontavus stalčius po laiptais. Gerai šviesą atspindintys balti interjero atspalviai pagyvinti spalvomis. Pavyzdžiui virtuvėje įtaisytas rožinis šviestuvas.
 
Papildomas šviesos šaltinis iš viršaus - stogo langai. Buvo pasirinkti baltos spalvos langai, kad derėtų prie lubų ir stiklinės galerijos, pro kurią patenkama į pirmąjį buto aukštą. Šviesa laisvai sklinda į apatinį kambarį. Kruopščiai suplanavus vonios kambarį, vonia įrengta pakraigėje, arčiau centro, kur lubos aukštesnės.
 

Miegamąjame pakraigės erdvė efektyviai panaudota daiktams susidėti. Pro stogo langus patenka daug dienos šviesos ir matosi dangus.