Sužinokite daugiau
Šioje renovuotoje palėpėje įrengtos papildomos patalpos: miegamasis, darbo kambarys ir vaikų žaidimo erdvė.

Kuomet šeimininkai įsigijo šį butą, pirmiausiai suremontavo apatinį aukštą, o paskui atkreipė dėmesį į palėpę. 

Palėpę jau bandyta pertvarkyti ir anksčiau, tačiau projektas buvo nelabai vykęs, tad šeimininkai labai norėjo sutvarkyti palėpę taip, kad ji taptų naudingesnė.

Architektui buvo pateikta užduotis sukurti vonios kambarį, svečių kambarį ir daugiafunkcę erdvę darbui ir vaikų žaidimams. Pagrindinis klientų reikalavimas erdvei - šviesa ir erdvumo pojūtis.  

Architektas pasinaudojo galimybe ir suprojektavo taip, kad apatinis aukštas būtų apšviestas iš viršaus. Atviri laiptai, stiklo baliustrados ir šviesą atspindintys paviršiai sukūrė itin šviesią erdvę. Grindims parinkta sintetinė, itin atspari danga, o jos dryžuotas raštas sukuria ilgesnės patalpos iliuziją.

Darbui skirta vieta puikiai apšviesta natūralia šviesa pro stogo langą, be to, iš jos puikiai matosi vaizdas pro langą. Baltas lango paviršius tarsi susilieja su lubomis, išryškėja tik dangus.

Stumiamoji lova svečiams buvo integruota į pakylą, kuri tapo vaikų žaidimų zona. Miegamojo erdvė itin šviesi ir maloni su sumaniai suplanuotomis daiktų laikymo vietomis pakraigėse.