Sužinoti daugiau
Idėjos miegamajam - leiskite sapnams pasiekti žvaigždes su panorama į visatą

Miegojimas po žvaigždėmis

Dėl šio miegamojo stataus stogo nuolydžio buvo įmanoma sumontuoti keturis didelius stogo langus, pro kuriuos atsiveria nuostabus panoraminis vaizdas. Kadangi jie yra nepasiekiami, visi langai yra VELUX nuotolinio valdymo stogo langai, kuriuos galima valdyti su valdymo pulteliu liečiamu ekranu. Visuose languose yra markizės, iki 90 % sumažinančios įkaitimą, kad jūsų miegamojo temperatūra būtų maloni šiltą, saulėtą dieną. Permatoma tinklinė medžiaga leidžia šviesai prasiskverbti į kambarį ir neužgožia vaizdo.

Idėjos šiuolaikiniam miegamajam
Sužinoti daugiau
Idėjos miegamajam - šviesesnis miegamasis

Šviesesnis miegamasis

Dėl stogo langų grupės šiame viršutinio aukšto miegamajame dabar daug natūralios dienos šviesos. Patogus įprastinių langų viršutinis varstymas užtikrina itin paprastą atidarymą, net kai šalia jų yra lova. O baltai dažyta varčia sukuria švarų, šiuolaikišką kambario interjerą.

Įkvėpimas miegamajam
Sužinoti daugiau
Idėjos miegamajam - maksimaliai išnaudokite erdvę

Maksimaliai išnaudokite erdvę


Šiuo atveju du VELUX plokščio stogo langai įkvepia erdvei naują gyvybę, įleisdami papildomos natūralios dienos šviesos ir pašviesindami kambarį.
Sužinoti daugiau
Jūsų naujas balkonas

Jūsų naujas balkonas

Šiame kambaryje panaudota unikali kombinacija – novatoriškas VELUX stogo balkonas vienoje pusėje ir apatinio varstymo stogo langas su fiksuotu lango elementu apačioje kitoje pusėje. Vos per keletą sekundžių VELUX stogo balkonas išskleidžiamas į mažą balkoną.
Sužinoti daugiau
Mėgaukitės tobula šviesa

Mėgaukitės tobula šviesa

Šiame miegamajame su aukštomis atraminėmis sienomis dienos šviesą į kambarį patenka pro tris viršutinio varstymo VELUX stogo langus su permatomo lako apdaila. Jei dienos metu jums reikalinga tamsa, ritininės žaliuzės užtikrina 100 % užtemdymą. Nuleiskite ritinines užuolaidėles, norėdami sušvelninti įeinančią šviesą ir mėgautis privatumu.
Sužinoti daugiau
Miegamasis dienai ir nakčiai

Miegamasis dienai ir nakčiai

Trys viršutinio varstymo stogo langai su permatomo lako apdaila leidžia mėgautis krintančia šviesa ir vaizdu į medžius. Visuose languose yra tamsinančios užuolaidėlės, kad būtų užtikrintas geras nakties miegas ir 100 % užtemdymas dieną.

Sužinoti daugiau
Papildoma šviesa ir vaizdas - idėjos miegamajam

Papildoma šviesa ir vaizdas – idėjos miegamajam

Šiame miegamajame buvo galimybė sumontuoti du stogo langus su rankena apačioje, užtikrinančius nuostabų panoraminį vaizdą. Po stogo langais su rankena apačioje sumontuoti specialūs GIU langai, atveriantys puikų vaizdą į sodą ir įleidžiantys dar daugiau dienos šviesos.