Sužinoti daugiau
Idėjos svetainei – padvigubinkite šviesą ir matomą vaizdą

Padvigubinkite šviesą ir matomą vaizdą

Norėdami mėgautis puikiu vaizdu ir daugiau šviesos svetainėje, sumontuokite stogo langus poromis. Saulės energija valdomus VELUX stogo langus galima atidaryti ir uždaryti valdymo pulteliu liečiamu ekranu, kad būtų pasiektas didžiausias komfortas ir patogumas. Kad palaikytumėte malonią temperatūrą šiltomis ir saulėtomis dienomis, lango išorėje galite sumontuoti permatomas saulės energija valdomas VELUX nuotolinio valdymo markizes.

Sužinoti daugiau
Idėjos svetainei – prašviesinkite savo dieną

Prašviesinkite savo dieną

Pora VELUX nuotolinio valdymo stogo langų atveria šią viršutinio aukšto svetainę ir pagyvina erdvę. VELUX nuotolinio valdymo stogo langus galima atidaryti ir uždaryti net ilsintis ant sofos – tiesiog naudojant valdymo pultelį, kuriuo taip pat galima paprastai sureguliuoti visus išorės ir vidaus VELUX nuotolinio valdymo priedus.?

Idėjos svetainei
Sužinoti daugiau
Idėjos svetainei – komfortas ir patogumas

Komfortas ir patogumas

Itin aukštose lubose sumontuotų langų eilė prašviesina erdvę ir leidžia dienos šviesai pasiekti visus kambario kampelius. VELUX nuotolinio valdymo stogo langai buvo idealus pasirinkimas šioje nepasiekiamoje vietoje, nes juos galima atidaryti ir uždaryti valdymo pulteliu liečiamu ekranu. Ir dėl išskirtinio lietaus jutiklio, pradėjus lyti, langai uždaromi automatiškai.
Idėjos svetainei
Sužinoti daugiau
Idėjos svetainei – puikus VELUX stogo langų derinys

Puikus VELUX stogo langų derinys

Dėl keturių VELUX stogo langų derinio ši viršutinio aukšto svetainė prisipildo natūralios šviesos bei atsiveria nuostabus vaizdas į sodą ir dangų. Šiuos du viršutinio varstymo stogo langus, suderintus su viršutinę rankeną turinčiais, į vidų atsiveriančiais vertikaliais langų elementais, valdyti itin patogu.