Sužinoti daugiau
Idėjos vaikų kambariui – maksimalus erdvės išnaudojimas

Maksimalus erdvės išnaudojimas

Aukšta lova yra puikus būdas sukurti papildomos erdvės paauglio kambaryje. Dėl trijų kambarį apšviečiančių stogo langų erdvė yra atvira, patogi ir visada pripildyta gaivaus oro. Vienas langas sumontuotas aukštai, kad dienos šviesa pasiektų tolimiausias sienas ir kampus. Be to, tai VELUX nuotolinio valdymo stogo langas, kurį galima atidaryti ir uždaryti novatorišku valdymo pulteliu.

Idėjos vaikų kambariui
Sužinoti daugiau
Idėjos vaikų kambariui – daugiau dienos šviesos nei iki šiol

Daugiau dienos šviesos nei iki šiol

Dėl jų kampo ir padėties šlaitiniame stoge pro VELUX stogo langus patenka daugiau šviesos nei pro įprastus mansardos langus. Dviguba VELUX tamsinanti užuolaidėlė yra kartu tamsinanti ir klostuota užuolaidėlė, kurią labai patogu naudoti. Ji užtikrina dviejų priešingų sferų geriausias puses: visišką užtemdymą arba švelniai išsklaidytą šviesą bet kuriuo dienos metu.

Įkvėpimas vaikų kambariui
Sužinoti daugiau
Idėjos vaikų kambariui – paprastas sprendimas

Paprastas sprendimas


Pakanka vieno VELUX stogo lango, kad viršutinio aukšto vaikų kambaryje būtų pakankamai šviesos. Dėl patogaus įprastinių stogo langų viršutinio varstymo langą atidaryti itin paprasta, net jei po juo yra baldų. Nereikalaujančio priežiūros lango nebūtina valyti ar perdažyti, jį tiesiog galima perbraukti minkštu drėgnu audiniu.
Idėjos ir įkvėpimas vaikų kambariui
Sužinoti daugiau
Idėjos vaikų kambariui – maksimaliai išnaudokite erdvę

Maksimaliai išnaudokite erdvę

Vaiko kambarys nuolat dūzgia kaip avilys. Tai ne tik miegojimo, bet ir susitikimų su žaidimų draugais vieta. Patogus stogo langas su rankena viršuje užtikrina tokiam žaidimų kambariui reikiamą natūralios šviesos ir gaivaus oro kiekį. Markizė yra sumontuota išorėje ir veikia kaip apsauga nuo saulės.