Sužinoti daugiau
Idėjos virtuvei – novatoriški sprendimai plokštiems stogams 

Novatoriški sprendimai plokštiems stogams

Namų su plokščiu stogu centre dažniausiai yra tamsu, todėl plokščio stogo langai yra puikus būdas įleisti daugiau natūralios šviesos ir atverti erdvę. Šiame pavyzdyje VELUX plokščio stogo langai pavertė centrinę virtuvę šviesia, jaukia erdve pavalgyti ir praleisti laiką su šeima bei draugais.

Idėjos virtuvei
Sužinoti daugiau
Idėjos virtuvei – puikios virtuvės receptas

Puikios virtuvės receptas

Pro du aukštai lubose sumontuotus langus virtuvė prisipildo dienos šviesos, o erdvė atsiveria. Jie užtikrina ne tik pakankamai šviesos maistui gaminti, bet ir nukreipia garus, dūmus bei maisto kvapus iš jūsų namų. Šiuos nepasiekiamus VELUX stogo langus galima atidaryti ir uždaryti su patogiu valdymo pulteliu.

Sužinoti daugiau
Idėjos virtuvei – maksimaliai išnaudokite erdvę

Jūsų langas į pasaulį

Dėl stogo langų kampo pro juos prasiskverbia daugiau šviesos nei pro įprastus mansardos langus. Šiame pavyzdyje VELUX stogo langų grupė pašviesina virtuvę ir sukuria erdvumo pojūtį.
Idėjos virtuvei
Sužinoti daugiau
Idėjos virtuvei – sveikesnis kambario oras 

Sveikesnis oras viduje

Aukštai lubose sumontuotų VELUX stogo langų grupė užtikrina puikų ir tolygų visos virtuvės apšvietimą. Šiuos nepasiekiamus VELUX stogo langus galima atidaryti ir uždaryti valdymo pulteliu liečiamu ekranu.
Sužinoti daugiau
Idėjos virtuvei – šviesesnė kasdienybė

Šviesesnė kasdienybė

Pro aukštai lubose sumontuotus VELUX nuotolinio valdymo stogo langus į visą virtuvę patenka daug tolygios dienos šviesos. Jei tik įmanoma, rekomenduojame įrengti stogo langus virš darbo ir valgymo erdvių – ten, kur labiausiai reikalinga šviesa ir vėdinimas.
Sužinoti daugiau
Idėjos virtuvei – geriausias vaizdas mieste

Geriausias vaizdas mieste

Dėl trijų VELUX nuotolinio valdymo stogo langų derinio ši viršutinio aukšto svetainė prisipildo natūralios šviesos bei atsiveria nuostabus vaizdas į sodą ir dangų. Visuose languose yra praktiška, nereikalaujanti priežiūros poliuretano apdaila bei mažai priežiūros reikalaujančios drėgmei atsparios VELUX žaliuzės, puikiai tinkančios vonios kambariams ir virtuvėms.