Sužinoti daugiau
Idėjos vonios kambariui – saulėta dienos pradžia

Saulėta dienos pradžia

Dviejų VELUX stogo langų eilė pripildo šį viršutinio aukšto vonios kambarį ir dušą saulės šviesa. Viršutinio lango negalima pasiekti, todėl pasirinktas elektra valdomas VELUX stogo langas. Jį galima užprogramuoti vėdinti kambarį net jums išvykus – jis bus uždaromas automatiškai, jei pradės lyti. Abiejuose languose yra nereikalaujanti priežiūros poliuretano apdaila ir ilgalaikės, drėgmei atsparios VELUX žaliuzės.

Idėjos vonios kambariui
Sužinoti daugiau
Idėjos vonios kambariui – natūrali šviesa visur

Natūrali šviesa visur

Su VELUX šviesos tuneliais natūrali šviesa gali pasiekti kiekvieną namų kampelį – net ir ten, kur netinka įprasti stogo langai. Net ir debesuotą dieną šie ekonomiški tuneliai suteikia tiek pat šviesos, kiek įprasta 60 vatų lemputė. Išorinis dizainas dera prie kitų VELUX gaminių.

Idėjos vonios kambariui II
Sužinoti daugiau
Idėjos vonios kambariui – maudykitės saulės šviesoje

Maudykitės saulės šviesoje

VELUX plokščio stogo langas yra puikus būdas įkvėpti gyvybės bet kokiam kambariui po plokščiu stogu. Taigi, nesvarbu, ar stogo langas yra vienintelis natūralios šviesos šaltinis, ar derindami su fasado langais norite sukurti dar šviesesnę, atviresnę kambario atmosferą – plokščio stogo langai yra puikus sprendimas.

Idėjos vonios kambariui
Sužinoti daugiau
Idėjos vonios kambariui – tylos akimirka

Tylos akimirka

Gaivus oras ir dienos šviesa pripildo visą vonios kambarį bei leidžia mėgautis tylos ir privatumo akimirka. Viršutinis langas yra nuotoliniu būdu valdomas VELUX stogo langas. Jį galima užprogramuoti vėdinti kambarį net jums išvykus, o pradėjus lyti jis uždaromas automatiškai. Abiejuose languose yra nereikalaujanti priežiūros poliuretano apdaila ir ilgalaikės, drėgmei atsparios VELUX žaliuzės.
VELUX idėjos vonios kambariui
Sužinoti daugiau
Idėjos vonios kambariui – saulėtas vonios kambarys

Saulėtas vonios kambarys

Balta nereikalaujanti priežiūros VELUX stogo langų apdaila idealiai tinka apsaugoti stiprų medienos pagrindą nuo drėgmės. Balta apdaila pašviesina kambarį ir leidžia saulei pripildyti visą erdvę.