Geriausios sąlygos kokybiškam miegui

Daugelis mokslinių tyrimų rodo, kad žmogaus sveikata glaudžiai susijusi su miego kokybe. Visgi 77 % europiečių neturi miegui optimalių sąlygų. Dar labiau stebina tai, kad daugelis žmonių apskritai nekreipia dėmesio į miegamojo aplinką ir miego sąlygas. 
Pagrindiniai kokybišką miegą sąlygojantys veiksniai yra tamsa, tyla ir gaivus oras. Geriausiai miegosite visiškai užtemdytame kambaryje, nes mūsų akys ir kūnas į dienos šviesą reaguoja ne tik dienos metu, bet ir tuomet, kai miegame. Gatvės šviesos gali trukdyti mums pasiekti gilaus miego stadiją, kuomet organizme vyksta gyvybines jėgas atstatantys procesai. Tinkama temperatūra ir kambario išvėdinimas prieš miegą - labai svarbūs faktoriai, norint gerai išsimiegoti. Neperšviečiamos VELUX užuolaidėles leidžia užtamsinti kambarį bei reguliuoti įeinančios šviesos kiekį, taip padėdamos sukurti idealias sąlygas kokybiškam miegui ir pasiruošti energingai dienai. VELUX užuolaidėlės tinka VELUX stogo langams. Su VELUX naktys taps tamsesnės, o dienos šviesesnės!
VELUX užuolaidėles galite susimontuoti patys -   nebūtina samdyti meistrą ar matuoti langą.


Keletas svarbių faktų apie sveiką gyvenamąją aplinką

Informacija

Kaip susikurti komfortišką gyvenamąją aplinką mansardoje?

  • Per stogo langus patenka dvigubai daugiau šviesos negu per vertikalius.
  • Per stogo langus į mansardą patenka didelis kiekis dienos šviesos ir gaivus oras. Integruotų orlaidžių pagalba išvėdinsite kambarius neatidarydami lango.
  • Reguliuoti kambario temperatūrą padės VELUX markizės bei išorinės žaliuzės. Markizės net iki 73% sumažina į kambarį patenkančios saulės kaitros kiekį.
  • VELUX užuolaidėlės padės kontroliuoti šviesos kiekį kambaryje.