SPRENDIMAI TVARIAM GYVENIMUI:

Mūsų stogo langai gali sukurti geresnę ir sveikesnę vidaus erdvę ateinančioms kartoms. Jie pagaminti, kad būtų galima ilgai naudoti, iš sertifikuotos medienos. Per praėjusius 80 metų, nuo pat mūsų įsikūrimo, visada siekėme patobulinti stogo langus ir padaryti visuomenei naudingus produktus. Bet mes galime padaryti dar geriau. Štai kodėl mes išsikėlėme keletą ambicingų tikslų. Iki 2041 m. mes tapsime „Lifetime Carbon Neutral“ visam laikui, tuo pačiu padidindami savo gaminių tvarumą. Pridėsime naujų funkcijų ir patobulinsime naudojamas medžiagas, kad mūsų stogo langai būtų išmanesni ir sumažėtų dėl jų išmetamo anglies dioksido kiekis. Taigi 2030 m. VELUX stogo lange bus 50 % mažiau CO2, o jo pakuotė bus be plastiko ir pagaminta iš 100 % perdirbamos ir vienos medžiagos.

Kodėl? Nes tai mūsų Gamta.

WWF ir „The VELUX Group

Kartu su WWF (World Wide Fund for Nature) surenkame savo istorinį išmetamą CO2 kiekį, išsaugodami miškus.  Mes taip pat sumažinsime būsimą anglies dioksido išmetimą visoje vertės grandinėje, laikydamiesi Paryžiaus klimato kaitos 1,5 ºC susitarimo sumažinimo tikslo.

Mes tai vadiname „Lifetime Carbon Neutral“.


Pasitraukimas iš mūsų anglies dioksido zonos

„Mes įsipareigojame iki 2041 m. tapti „Lifetime Carbon Neutral“, surinkdami 100 metų CO2 išmetalus ir sumažindami būsimą anglies dioksido išmetimą“.

- Davidas Briggsas, VELUX grupės generalinis direktorius

Miškų projektai kartu su WWF miškams atkurti ir išsaugoti, siekiant surinkti anglies dioksidą
 Mes įsipareigojame sumažinti išmetalų kiekį ateityje, kad atitiktume Paryžiaus klimato kaitos 1,5 °C susitarimo gaires
WWF ir „The VELUX Group