Prisijunkite prie mūsų

Šviesi ateitis laukia jūsų

YRA DARBO PASIŪLYMŲ JŪSŲ VIETOVĖJE – LIETUVA
Atraskite darbo galimybes savo vietovėje.

Kaip teikti paraišką

Prieš teikdami paraišką būtinai atidžiai perskaitykite darbo skelbimą. Jei pareigos jus domina ir manote, kad esate tinkami jas užimti, kviečiame pretenduoti! Paraišką teikite naudodami darbo skelbime pateiktą nuorodą. Puiki paraiška paprastai yra trumpa ir tiksli, atspindinti jūsų profesinį ir asmeninį profilį bei motyvaciją prisijungti prie mūsų užimant pareigas, į kurias pretenduojate. Jei turite bendrojo pobūdžio klausimų, susijusių su įdarbinimo procedūra vienoje iš mūsų vietų, peržiūrėkite mūsų DUK sąrašą. Čia rasite atsakymus į kandidatų dažnai užduodamus klausimus.
Ar galiu pretenduoti į daugiau nei vieną darbo vietą tuo pačiu metu?
Ar galima kreiptis ne pagal darbo skelbimą?
Ar atliekate konkrečius testus?
Kaip žinoti, kad VELUX gavo mano paraišką?
Kaip pateikti paraišką?
Kaip vertinama mano paraiška?
Kaip pasiruošti darbo pokalbiui?
Kokia kalba turėčiau rašyti paraišką?
Ko reikia norint gauti darbą VELUX grupėje?
Kokio lygio anglų kalbos žinių reikia?
Du žmonės stovi salėje

Darbuotojų fondas

VELUX grupėje tikime, kad reikia tinkamai rūpintis savo darbuotojais. Vienas iš būdų tai padaryti yra darbuotojų fondas, per kurį siekiame palaikyti visų VKR grupės darbuotojų gerovę.
Susipažinkite su keliais iš savo būsimų kolegų
Didžiausią skirtumą daro žmonės, kurie čia dirba.

Kaip Marie perkelia tvarumą į kitą lygį

Pokyčiai, iššūkiai ir naujos idėjos yra didelė VELUX dalis. Jie taip pat yra didelė Marie prigimties dalis. Pasitelkusi tvarios miškotvarkos patirtį ir savo aistrą medienai bei gamtai, ji dirba, kad kiekvieną dieną VELUX taptų dar tvaresnė – ypač taikant žiediškumą, kuris reiškia išteklių mažinimą ir pakartotinį naudojimą, siekiant maksimaliai išnaudoti mums reikalingus išteklius.

Kaip du paprasti dalykai Clausui reiškia viską

Paklaustas, kas verčia Clausą ateiti į darbą, jis viską suveda į du dalykus: „Visų pirma, čia dirbantys žmonės. Tarp mūsų yra ypatingas pasitikėjimas ir ryšys. Antra, gera idėja gali kilti iš bet kur ir visi čia yra skatinami išsakyti savo nuomonę – ir aš tikrai tai darau. Galbūt todėl šiandien dirbu kaip gera grandis tarp gamybos ir plėtros komandų“.

Studentams ir absolventams

Jei vis dar studijuojate arba neseniai baigėte studijas, jus gali dominti puiki galimybė toliau tobulėti VELUX grupėje. Galite sustiprinti savo kompetencijas derindami studijas ir darbą, atlikdami praktiką, stažuotę, o gal net parašydami projektą arba baigiamąjį darbą bendradarbiaudami su mumis.
Šiuo metu laisvos darbo vietos
VELUX grupėje yra daug galimybių. Nuo gamybos, mokslinių tyrimų ir plėtros iki vadybos ir pardavimo – esame beveik tikri, kad galėsime pasiūlyti jums tinkamą darbą. Tad kodėl iškart nepažvelgus?