Viršutinio varstymo apsaugotas nuo įsilaužimo stogo langas, GGL / GGU 70Q

Sutvirtinta stogo lango konstrukcija užtikrina dar geresnę jūsų namų apsaugą

Įsilaužimai pro stogo langą įvyksta itin retai, todėl dėl to neturėtumėte naktimis budėti. Visgi, jei dėl stogo nuolydžio arba stogo lango vietos lengva į vidų patekti nepastebėtam, pravartu apsvarstyti apsaugos patobulinimo galimybę.

GGL / GGU 70Q VELUX stogo langai su rankena viršuje užtikrina aukščiausią apsaugos nuo įsilaužimo klasę stogo langų rinkoje (2 klasė pagal apsaugos nuo įsilaužimo reikalavimus ir EN 1627 klasifikacijos standartą); juose įdiegta daugybė saugos funkcijų, atgrasysiančių nuo bandymo įsilaužti ar išardyti langą. GGL / GGU 70Q – geriausias nuo įsilaužimo apsaugotų langų pasirinkimas. 

Išskirtinės apsaugos nuo įsilaužimo ypatybės

1. Dėl itin tvirtos konstrukcijos su stipriais, vos pastebimais rėmo ir varčios užraktais, GGL / GGU 70Q langai yra išskirtinai atsparūs.

3. Nereikalaujančio priežiūros GGU 70Q varianto konstrukcija yra dar labiau sutvirtinta su tvirtinimo varžtais aplink vyrius.

5. Stiklo paketas yra priklijuotas prie varčios, todėl įsilaužimas išardžius lango stiklo paketą neįmanomas.

2. Palyginti su įprastais GGU langais, GGU 70Q languose po lygia poliuretano danga yra ypatingai stiprus karščiu apdorotos medienos pagrindas.

4. Raktas yra įrengtas ant rankenos, kad būtų patogiau.

6. Medinis GGL 70Q variantas (galima rinktis baltai dažytą arba padengtą laku) yra sutvirtintas su tvirtinimo varžais aplink vyrius bei itin ilgais nuo vagių apsaugotais varžtais varčioje ir rėme.

Sustiprintas saugumas su VELUX sprendimais

Saugumo esmė – užtikrinti vis didesnį sudėtingumo lygį, kurį norėdamas patekti į jūsų namus turėtų įveikti įsilaužėlis. Jei saugumo lygis pakankamai aukštas, nusikaltėlį tai atgrasys ir jis nebandys laužtis į jūsų namus.
 
Svarbu paminėti, kad statistiškai įsilaužimo pro stogo langą tikimybė yra labai maža. Norėdami patekti į vidų, vagys renkasi paprastesnius ir mažiau pastebimus įsilaužimo būdus, pvz., per fasado langą arba terasos duris. Žinoma, jei ant stogo patekti lengva – jo nuolydis žemas arba gyvenate neapsaugotoje vietoje – vagys gali susidomėti jūsų namu. Todėl rekomenduojame vieną iš mūsų saugumą užtikrinančių produktų, pvz., naująjį apsaugotą nuo įsilaužimo VELUX stogo langą.

Kaip įgyti 2 klasę pagal apsaugos nuo įsilaužimo reikalavimus ir EN 1627 klasifikacijos standartus

EN 1627 2 klasė yra aukščiausia apsaugos nuo įsilaužimo klasifikacija, kurią galima įgyti stogo langų rinkoje. Tai buvo pasiekta įdiegus daugybę saugumo funkcijų, visai lango konstrukcijai suteikiančių ypatingą tvirtumą ir atsparumą nuo visų įprastinių įsilaužimų bandymų. Viena svarbiausių savybių – laminuotas apsauginis stiklo paketas, atitinkantis EN 356 P4A klasės saugumo nuo įsilaužimo naudojant fizinę jėgą standartus. P4A klasė reiškia, kad stiklo paketas gali atlaikyti 4,1 kg svorio plieno rutulį, mestą tris kartus tiesiai į paviršių iš devynių metrų atstumo. 2 klasės apsaugai nuo įsilaužimo pagal EN 1627 būtina EN 356 P4A klasės stiklo paketo klasifikacija.


Esate pasiruošę pirkti?