Langas garso izoliacijai (GGL/GGU/GPU --62)

Svajojate apie kokybišką ir ramų miegą? Jei gyvenate šalia greitkelio, oro uosto ar kitos triukšmingos vietos, pasirinkite pqadidintos garso izoliacijos VELUX stogo langus.

VELUX akustikos specialistų komanda sukūrė įspūdingą garso izoliacijos vertę (Rw 42 dB) pasiekiantį stogo langą – tai reiškia, kad užtikrinama puiki išorinio triukšmo izoliacija. Taip pat Rw 7 dB yra sumažinamas lietaus keliamas triukšmas. Palyginus su standartiniais VELUX stogo langais šis langas  sumažina žmogaus girdimą triukšmą per pusę.

Savybės
  • Puiki garso izoliacija – Rw 42 dB pagal EN ISO 717-1
  • Lietaus keliamo triukšmo slopinimas
  • Papildoma šilumos izoliacija
  • Ryškus vaizdas su ant išorinio stiklo paketo esančia rasojimui atsparia danga, sumažinančia rasos lašelių kaupimąsi
  • Galimi pušies medienos ir priežiūros nereikalaujančio poliuretano variantai
  • Langai su rankena apačioje ir viršuje – skaityti daugiau
  • Pasirinkite rankiniu arba nuotoliniu būdu valdomą stogo langą – skaityti daugiau

Papildomas energijos efektyvumas 

Šiame lange integruotas pažangus dviejų kamerų stiklo paketas, užtikrinantis puikią garso ir šilumos izoliaciją. Todėl namuose bus tyliau, šilčiau, o energijos sąnaudos mažesnės.

Nematomi skirtumai

Laminuoto ir daug storesnio stiklo deriniu užtikrinama geresnė garso izoliacija. Specialiai sukurta rėmo ir varčios konstrukcija. Langas, ar jis būtų pušies medienos, ar priežiūros nereikalaujančios apdailos, atrodo ir veikia kaip bet kuris VELUX stogo langas.

Jokio ventiliacijos srauto per ventiliacijos sklendę

Langas valdomas kaip standartiniai stogo langai su rankena viršuje ar apačioje su viena išimtimi – nėra ventiliacijos sklendės. Taip yra siekiant geresnio garso izoliavimo. Kad galėtumėte mėgautis grynu oru, turite atidaryti langą.


Esate pasiruošę pirkti?