Stogo langas pasyviam namui (GGU 008230)

Pristatome GGU 008230, kuris puikiai tinka, kai reikia pasyviam namui sertifikuotų statybinių komponentų. Jis yra pirmas ir vienintelis toks stogo langas rinkoje, sertifikuotas naudoti A klasės pasyvių pastatų konstrukcijoms šalto klimato regionuose*, kaip parodyta pirmiau pateiktame geografiniame žemėlapyje.

Šiuose languose yra trigubas išorinis stiklo paketas su papildomu vidiniu dvigubu stiklo paketu. Šilumos laidumas Uw 0,51 W/(m2K) (EN ISO 12567-2), kuris yra geriausias rinkoje.

Stogo langas valdomas saulės energija. Jei norite daugiau komforto, galima sumontuoti išorines saulės energija valdomas žaliuzes ar markizes. Mūsų unikalus valdymo pultelis liečiamu ekranu leidžia patogiai ir novatoriškai reguliuoti visas stogo lango funkcijas.

Gaminamus dydžius tikrinkite VELUX stogo langų brošiūroje, kurią atsisiųsti galite čia.

* Reikia sumontuoti hidroizoliacinį sluoksnį su EDJ 2000 ar EDN 2000 tarpine.

 Labai karštas, dažnai drėgnas
 Karštas
 Šiltas
 Šiltas / švelnus
 Vėsus / švelnus
 Vėsus 
 Arktinis

Pasyvaus namo stogo lango privalumai

Energijos taupymas – geriausias rinkoje

Šiame lange yra pažangus trigubas išorinis stiklo paketas su papildomu vidiniu dvigubu stiklo paketu – suteikiama puiki šilumos izoliacija Todėl namuose bus šilčiau, o sąskaitos – mažesnės.

Didesnis patogumas su valdymo pulteliu

Dėl įvairių veiklų, pavyzdžiui, miegojimo, prausimosi po dušu ir maisto gaminimo, mūsų namuose padidėja drėgmės lygis. Prasta kambario oro kokybė neigiamai veikia mūsų gerovę, tačiau keletas kasdienių veiksmų gali turėti įtakos didesniam jūsų kambario komfortui. Leiskite valdymo pulteliui jums padėti. Tiesiog naudokitės iš anksto nustatytomis programomis ir be rūpesčių mėgaukitės automatiniu vėdinimu.

Nesirūpinkite dėl lietaus – lietaus jutiklis

Visuose saulės energija valdomuose stogo languose yra lietaus jutiklis. Tai reiškia, kad pradėjus lyti, langas automatiškai uždaromas – jums nebereikės jaudintis, kad lietus sugadins jūsų interjerą. Tai labai patogu, jei esate užsiėmę, kitame kambaryje ar išvykę.

Valdymas

Uždaryti ir atidaryti saulės energija valdomus stogo langus yra itin paprasta, o kartu sutaupoma energijos.

Priežiūra

Paprastas valymas su nereikalaujančiu priežiūros poliuretano paviršiumi ir vidiniu dvigubu stiklo paketu, kurį galima atidaryti.

Stiklo paketas

GGU 008230 stiklo paketas specialiai sukurtas pasyvių namų konstrukcijoms. Jei ieškote stiklo paketo įprastinėms pastatų konstrukcijoms, peržiūrėkite mūsų turimą VELUX stogo lango programą.

Esate pasiruošę pirkti?