Paveldo išsaugojimo
stogo langai

Visi VELUX stogo lango
privalumai

Tradicinės
išvaizdos

Mūsų klasikiniai langai su vertikaliu centro skersiniu ir juoda išorės apdaila estetiškai įsilieja į jūsų seno pastato stogą. Visi paveldo išsaugojimo stogo langai pasižymi techniškai geriausiomis VELUX stogo langų savybėmis ir tradiciniu juodos spalvos stiliumi. Kad ir kokį stiklo paketą pasirinksite, papildomai galėsite mėgautis energijos efektyvumu ir kitomis pageidaujamomis funkcijomis.

Gaminio savybės:
  • Galima įsigyti atidaromą centrine ašimi ar į viršų.
  • Juodi išoriniai profiliai su stiklo paketo skersiniu.
  • Montuoti išorėje galima šiferio ir čerpių stoguose.
  • Apverčiama 180°, kad būtų lengva valyti išorinį paketą.
  • Visuose išsaugojimo paketuose integruota izoliacinė medžiaga.

Vidaus apdaila ir stiklo paketas

Pasirenkami stiklo paketo skersiniai įprastiems VELUX stogo langams

Paveldo išsaugojimo pareigūnų reikalavimai skirtingose šalyse skiriasi, todėl mūsų paveldo išsaugojimo paketuose siūlomos juodos apdailos jūsų regione gali nereikėti.

Pasitarkite su vietiniu paveldo išsaugojimo pareigūnu, ar įmanoma sukurti tradicinę išvaizdą pridedant stiklo paketo skersinį prie įprastinio VELUX stogo lango su pilka apdaila.

Taip galėsite išnaudoti viso langų stilių ir dydžių asortimento galimybes, pvz., INTEGRA® elektra valdomus stogo langus arba langus su priežiūros nereikalaujančia balta poliuretano apdaila. Naudojant įprastinius paveldo išsaugojimo paketus, galima išgauti dar tradiciškesnį vaizdą, kai langas sumontuojamas giliau stoge su VELUX įleistų tarpinių rinkiniais ir pasirenkamu stiklo paketo skersiniu. 

Tiesiog išsirinkite pageidaujamą VELUX stogo langą kartu su stogo dangai tinkamų tarpinių rinkiniu ir pridėkite vieną ar du reikiamo dydžio išsaugojimo stiklo paketo skersinius.