Kaip norėtumėte gauti naudos iš savo naujo stogo lango?

Šviesesnės, didesnės ir jaukesnės patalpos

Stogo langas įleidžia dvigubai daugiau dienos šviesos nei to paties dydžio vertikalus langas, sukurdamas nepralenkiamą šviesos ir atvirumo jausmą.
Stogo langų keitimo projektas taip pat yra tinkamiausias laikas apsvarstyti papildomų stogo langų poreikį, nes vienas stogo langas suteikia pakankamai dienos šviesos tik mažai patalpai.
Gera praktinė taisyklė yra turėti įstiklintą plotą, ne mažesnį kaip 10 % jūsų patalpos grindų ploto.

Atnaujinus nuo vieno stogo lango iki dviejų, trijų ar daugiau, nereikia skirti daug laiko montavimui, tačiau tai labai padidins dienos šviesos kiekį ir suteiks puikų vaizdą į dangų. Gavus pakankamai dienos šviesos sumažėja elektrinės šviesos poreikis ir įrodyta, kad tai padeda palaikyti paros ritmą.

Padidinkite savo namų energinį efektyvumą


Stogo lango pakeitimas gali padidinti jūsų namų energinį efektyvumą keliais būdais. Iki 30 % šilumos namuose prarandama per stogo langus, o jei jūsų VELUX stogo langai yra senesni nei 20 metų, naujas stogo langas sumažins energijos nuostolius daugiau nei 50 %*.

Energinis efektyvumas taip pat apima ir vasaros mėnesius. Galimybė atidaryti stogo langą vėdinimui sumažina mechaninio vėdinimo, pvz., oro kondicionavimo ir besisukančių ventiliatorių, poreikį. Be to, padidėjus dienos šviesos kiekiui sumažėja dirbtinės šviesos poreikis.

*Pavyzdžiui, jei jūs keičiate VELUX stogo langą, pirktą prieš 2003 metus, šilumos praradimas sumažėja iki 60 %, jei perkate naują VELUX "Standard Plus" stogo langą (seno stogo lango Uw= 2,8 W/m2K, naujo "Standard Plus" lango Uw= 1,1 W/m2K).

Pasijuskite patogiai esant geresniam patalpų klimatui


Atverkite savo stogo langus natūraliam gryno oro srautui ir įleiskite išorę vidun. Šviežias oras yra gyvybiškai svarbus mūsų sveikatai, nes jis padeda mums aiškiai mąstyti ir jaustis energingais dieną, o naktį miegas geresnis. Stogo langai prisideda prie gaivesnio ir patogesnio patalpų klimato sudarymo, nes padeda pašalinti CO2, drėgmę ir daleles bei prideda gryno, švaraus oro. Tai sukuria gerovės jausmą ir gali atgaivinti ir atnaujinti jūsų energijos lygį.
Pridėkite VELUX ACTIVE, kad automatizuotumėte vėdinimą naudojant stogo langus pagal temperatūrą, CO2 ir drėgmės lygį bei sukurtumėte optimalų patalpų klimatą.

Padidinkite izoliaciją


Patobulinta VELUX stogo lango rėmo ir įstiklinimo izoliacija sumažina energiją, reikalingą jūsų namams šildyti, neleidžiant šalčiui patekti į jūsų namus per skersvėjus ar temperatūrinius tiltus.

Greitas montavimas


Esamą stogo langą galite pakeisti per dieną, tai gali atlikti VELUX sertifikuotas montuotojas, o daugumą montavimo darbų galima atlikti iš namų vidaus be pastolių ar leidimų.
Jei norite pridėti papildomų stogo langų, kad padidintumėte erdvės ir atvirumo jausmą namuose, juos paprastai galima sumontuoti per vieną apsilankymą, kad dienos šviesos kiekis padidėtų vos per vieną dieną.

Užpildykite savo namus grynu oru


Vienas iš puikių dalykų, susijusių su stogo langu, yra galimybė greitai ir efektyviai vėdinti visus namus.
Trys trumpi 10 minučių vėdinimai per dieną labai pagerina patalpų oro kokybę. Jei atidarysite stogo langą viršutiniame aukšte ir langą apatiniame namo aukšte, sukursite kamino efektą, kuris labai sustiprina jūsų namo vėdinimą.
Jei norite įleisti daugiau gryno oro, atidarykite stogo lango ventiliacijos sklendę, kad pastovus žemo lygio vėdinimas užtikrintų malonų patalpų klimatą.

Apsaugokite savo namus nuo karščio


Norėdami gauti geriausią apsaugą nuo karščio, pridėkite markizę, kuri užstotų saulės spindulius, kol jie nepasiekia jūsų stogo lango stiklų, arba net išorinę žaliuzę, kad visiškai apsaugotumėte savo namus nuo išorinės gamtos.

Apsaugokite save nuo išorinio triukšmo


Mėgaukitės tylesniu interjeru ir atsiskirkite nuo išorinio triukšmo, kurį sukelia eismas ar barbenantis lietus. Nauja lango konstrukcija pagerina jūsų tylų komfortą dėl geresnio garso izoliacijos parametro. Jei norite sumažinti lietaus triukšmą, peržiūrėkite langus su lietaus triukšmo mažinimo funkcija.

Lengva valyti ir prižiūrėti


Mėgaukitės puikiais vaizdais nesirūpindami, kaip valysite stogo langą. VELUX stogo langai gali būti apversti ant vyrių, kad būtų lengva valyti iš namų vidaus. Be to, poliuretano (PU) dangos variantas pasižymi stipriomis vandenį atstumiančiomis savybėmis, puikiai tinkančiomis drėgnoms ir intensyviu eismu pasižyminčioms patalpoms, nes ją lengva nuvalyti.

Sustiprinkite savo ramybės jausmą


Naujos funkcijos padidina jūsų stogo lango saugumą. Sustiprintas išorinis stiklas suteikia papildomo tvirtumo, kad apsaugotų nuo dužimo, o apsauginis laminavimas išlaiko stiklą viename gabale neįtikėtinu jo dužimo atveju.
Kiekvienas VELUX stogo langas buvo išbandytas sunkiausiomis oro sąlygomis, kad būtų užtikrintas papildomas ramybės jausmas, ir jam suteikiama 10 metų ribota gaminio garantija.

Paprasta naudoti. Lengva mylėti.


Keli valdymo tipai suteikia jums lankstumo pasirinkti stogo langą, kuris tiksliai atitinka jūsų poreikius. Pasirinkite viršuje valdomus stogo langus, besisukančius apie centrinę ašį, kad užtikrintumėte puikų aplinkos vaizdą ir gautumėte vietos savo baldams pastatyti apačioje, arba pasirinkite apačioje valdomus stogo langus patalpoms su aukštesne palėpės siena, kad būtų maksimaliai patogu atidaryti. Norėdami matyti puikią panoramą, patikrinkite stogo langus su vyriais viršutinėje dalyje. VELUX nuotolinio valdymo gaminiai leidžia valdyti stogo langą naudojant iš anksto susietą nuotolinio valdymo pultą ir jį galima prijungti prie VELUX ACTIVE automatiniam valdymui užtikrinti arba valdyti balsu, naudojant VELUX ACTIVE išmaniojo telefono programą.