Ieškote pakaitinio stogo lango?

VELUX pakaitinių stogo langų ieškiklis.

Kaip pasirinkti tinkamą stogo langą?

Mūsų paprastas vadovas pateikia penkis svarbiausius dalykus, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis naują stogo langą.

  • Bendra rekomendacija yra ta, kad jūsų patalpos įstiklinimas turėtų būti bent 10 % grindų ploto, kad būtų užtikrintas maksimalus dienos šviesos kiekis. Esame pasirengę padėti jums pasirinkti tinkamą VELUX stogo lango dydį jūsų patalpai.

  • Mūsų stogo langai yra trijų skirtingų tipų, jie gali patenkinti skirtingus poreikius. Viskas priklauso nuo to, kur norėtumėte sumontuoti savo naują VELUX stogo langą.

  • Visi VELUX stogo langai pagal standartą yra su dvigubais stiklais, tačiau jei jums to reikia, galite lengvai patobulinti iki trigubų stiklų. Nesvarbu, koks jūsų poreikis, mes tikime, kad galime rasti jums tinkamą stogo langų įstiklinimą.

  • Jūsų naujam stogo langui siūlome įvairių tipų vidaus apdailą: baltą poliuretaną ir skaidrų laką. Kiekviena iš jų yra naudinga tam tikriems patalpų tipams, todėl leiskite mums padėti jums pasirinkti tinkamą.

  • Norėdami visiškai išnaudoti naujojo stogo lango pranašumus, pridėkite VELUX tamsinančias užuolaidėles, markizes arba išorines žaliuzes. Nesvarbu, ar norėtumėte gerai išsimiegoti naktį ar blokuoti saulę, mūsų priedai yra puikus jūsų naujojo stogo lango papildymas.

Stogo lango valdymas


Pakaitinį stogo langą galite sukonfigūruoti įvairiais būdais: 

Tinkamas dienos šviesos kiekis


Pakeitimo projektas yra puiki galimybė pridėti daugiau langų, tiesiog suformuokite didesnę angą stoge. Turėdami daugiau stogo langų jūs taip pat pagerinate natūralios šviesos situaciją patalpoje. Jei bendras stiklo plotas siekia bent 10 % patalpos grindų ploto, užtikrintai suteikiama pakankamai natūralios šviesos kasdienei veiklai. Naudodami papildomus langus gaunate erdvesnį interjerą, kad maksimaliai padidintumėte esamas darbo vietas ir geriau matytumėte išorę, kad susilietumėte su gamta. 

Vidinė apdaila


Mes siūlome trijų skirtingų tipų vidinę stogo langų apdailą:

  • Baltas poliuretanas – atnaujinkite į baltą poliuretaną, kad būtų patvaresnė danga, atspari drėgmei ir lengvai nušluostoma. Idealiai tinka drėgnoms patalpoms, tokioms kaip virtuvės ar vonios kambariai, taip pat tinka vaikų kambariui ir miegamajam.

  • Pušis – trimis skaidraus lako sluoksniais padengta pušis, kurios kokybė yra tokia pati kaip ir mūsų standarto, tačiau be baltai dažytos dangos. Suteikia natūralią apdailą, kuri puikiai tinka natūraliam interjerui, svetainėms ar miegamiesiems.

Užuolaidėlės ir išorinės žaliuzės


Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – mūsų užuolaidėlės ir išorinės žaliuzės. Šie VELUX priedai suteikia jūsų stogo langui naują pritaikymo dimensiją ir ne mažiau komforto, juos galite lengvai sumontuoti patys arba montuotojas.

  • Tamsinančios užuolaidėlės – suteikite maksimalų užtemdymo efektą, kad gerai miegotumėte miegamajame arba dieną migtelėtumėte svetainėje.
  • Markizės – užblokuokite saulės spindulius, kad nepaliestų jūsų stogo lango, kad jūsų namai būtų vėsūs saulėtomis dienomis.
  • Išorinės žaliuzės – suteikite apsaugą nuo išorinės gamtos, kad jūsų namuose būtų visiškai ramybė.

Montuotojas montuoja naują VELUX stogo langą ant stogo su juodomis čerpėmis.