VELUX APP lyginant su „VELUX ACTIVE with NETATMO“

Naujas išmaniųjų namų žaidėjas


Rinkoje pasirodė naujas žaidėjas, tad kaip VELUX nuotolinio valdymo gaminio savininkas dabar savo nuotolinio valdymo gaminiams galite rinktis iš dviejų išmaniųjų namų sprendimų.

2021 m. gegužės mėn. buvo pristatyta nauja VELUX APP (KIG 300 EU). Tai sprendimas išmaniųjų namų naudotojams, kurie nori puikių VELUX ACTIVE privalumų, bet dar nėra visiškai pasiruošę klimato automatizavimui. Šiame straipsnyje mes nurodysime skirtumą tarp šių dviejų gaminių.  


Kaip tai veikia?


VELUX ACTIVE seka šiuolaikinių technologijų tendencijas, teikdama naudotojams jutikliais pagrįstus duomenis apie patalpų klimatą, kurių jie niekada anksčiau negalėjo gauti. VELUX ACTIVE naudoja šiuos duomenis automatiniam VELUX gaminių valdymui, kad užtikrintų geriausią įmanomą patalpų klimatą.


Kita vertus, VELUX APP nenaudoja jokių jutiklių, ir tai yra pagrindinis šių dviejų sprendimų skirtumas. VELUX APP yra puikus atspirties taškas žmonėms, kurie nori prisijungti prie išmaniųjų namų pasaulio, bet vis dar nėra pripratę prie jutikliais pagrįstos automatikos.

2 sprendimai, 1 platforma

VELUX APP naudotojai visada gali prie savo sprendimo pridėti jutiklių ir atnaujinti į VELUX ACTIVE, nes abu sprendimai yra sukurti naudojant „VELUX ACTIVE with NETATMO“ platformą.

Kai jūs, kaip VELUX APP naudotojas, ieškote pagalbos mūsų DUK, ją galite rasti atsakymuose į tuos pačius klausimus, užduotus VELUX ACTIVE naudotojų. Nors pagalbos klausimai apie jutiklius jums nebus aktualūs.

Funkcijos

VELUX App Control

VELUX ACTIVE with NETATMO

Valdymas išmaniuoju telefonu

Grupės valdymo funkcija

Tvarkaraštis ir automatizavimas

Valdymas balsu

„Hey Google“, „Apple HomeKit“

„Hey Google“, „Apple HomeKit“

Suderinamumas

„Hey Google“, „Apple HomeKit“ ir „Somfy“ apsaugos nuo saulės gaminiai

„Hey Google“, „Apple HomeKit“ ir „Somfy“ apsaugos nuo saulės gaminiai

Automatinė apsauga nuo karščio

Vėdinimo laikmatis

Patalpų klimato valdymas

-

Vėdinimas pagal jutiklius

-

Išmaniųjų jutiklių duomenys

-

Tikralaikiai orų duomenys

-

Orų stebėtojai

-